memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 stycznia 2013, 12:53
bawiła się na huśtawce w GTA 4 :D
Odpisz
22 stycznia 2013, 13:08
@jacek1s: Oglądałeś Tivolta?
22 stycznia 2013, 15:03
@jacek1s: Synek nie śmiej się też tak rok temu wyglądałeś
22 stycznia 2013, 15:20
@szymon52510: nie oglądałem tylko oglądam jego gow,mafie i gta ;d
22 stycznia 2013, 15:21
oj tam oj tam ;d
22 stycznia 2013, 20:54
@jacek1s: Ja tak samo:>
22 stycznia 2013, 21:24
@szymon52510: oglądałeś wczorajszy live ? :D
23 stycznia 2013, 08:36
@jacek1s: nie:(
23 stycznia 2013, 10:18
@szymon52510: to nie jesteś ***czem ;_;
23 stycznia 2013, 09:34
Biedactwo... Ale na pewno dałoby się to podciągnąć pod jakąś teorię spiskową...
22 stycznia 2013, 17:27
więcej nie pije z elektrykami
@szopen469 o rany ja tego nie zauważyłem jesteś master że to zauważyłeś
22 stycznia 2013, 15:45
Też nie rozumiem dlaczego zbudowano dwa identyczne domy.
22 stycznia 2013, 15:43
PARTY HARD! :D
20 stycznia 2013, 14:05
Gdyby kózka nie skakała, to by na linie wysokiego napięcia nie wleciała ;D
22 stycznia 2013, 15:16
@Karso21Respawn: hahahahaha zgadza się ;)
22 stycznia 2013, 14:55
XD LOL
22 stycznia 2013, 14:47
-Hej stary zobacz! -o jeny nie powinnismy wezwac pomocy? -co ty na pewno nic jej nie bedzie! rob zdjecie i na Facebooka!
22 stycznia 2013, 14:24
"O ku*wa więcej nie pije..."
21 stycznia 2013, 15:55
Suszy sie
20 stycznia 2013, 11:00
była mglista noc...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2013, 12:53
bawiła się na huśtawce w GTA 4 :D
Odpisz
22 stycznia 2013, 13:08
@jacek1s: Oglądałeś Tivolta?
Odpisz
22 stycznia 2013, 15:03
@jacek1s: Synek nie śmiej się też tak rok temu wyglądałeś
Odpisz
22 stycznia 2013, 15:20
@szymon52510: nie oglądałem tylko oglądam jego gow,mafie i gta ;d
Odpisz
22 stycznia 2013, 15:21
oj tam oj tam ;d
Odpisz
22 stycznia 2013, 20:54
@jacek1s: Ja tak samo:>
Odpisz
22 stycznia 2013, 21:24
@szymon52510: oglądałeś wczorajszy live ? :D
Odpisz
23 stycznia 2013, 08:36
@jacek1s: nie:(
Odpisz
23 stycznia 2013, 10:18
@szymon52510: to nie jesteś ***czem ;_;
Odpisz
23 stycznia 2013, 09:34
Biedactwo...
Ale na pewno dałoby się to podciągnąć pod jakąś teorię spiskową...
Odpisz
22 stycznia 2013, 17:27
więcej nie pije z elektrykami
Odpisz
22 stycznia 2013, 17:27
@szopen469 o rany ja tego nie zauważyłem jesteś master że to zauważyłeś
Odpisz
22 stycznia 2013, 15:45
Też nie rozumiem dlaczego zbudowano dwa identyczne domy.
Odpisz
22 stycznia 2013, 15:43
PARTY HARD! :D
Odpisz
20 stycznia 2013, 14:05
Gdyby kózka nie skakała, to by na linie wysokiego napięcia nie wleciała ;D
Odpisz
22 stycznia 2013, 15:16
@Karso21Respawn: hahahahaha zgadza się ;)
Odpisz
22 stycznia 2013, 14:55
XD LOL
Odpisz
22 stycznia 2013, 14:47
-Hej stary zobacz!
-o jeny nie powinnismy wezwac pomocy?
-co ty na pewno nic jej nie bedzie! rob zdjecie i na Facebooka!
Odpisz
22 stycznia 2013, 14:24
"O ku*wa więcej nie pije..."
Odpisz
21 stycznia 2013, 15:55
Suszy sie
Odpisz
20 stycznia 2013, 11:00
była mglista noc...
Odpisz