Skąd się wzięły rasy psów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dwa oblicza
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2016, 20:20
Ten pies
"Give me that's bitch"
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2016, 20:22
@lorax12: Raczej "GIVE ME THAT FUCKABLE BITCH M8! MY BODY IS READY FOR SHE'S GLOURIOUS PU**Y!".
Odpisz
26 listopada 2016, 20:30
;-;
Odpisz
26 listopada 2016, 22:15
Odpisz
27 listopada 2016, 10:00
@siemak:
Odpisz
27 listopada 2016, 10:10
@lorax12:
Odpisz
27 listopada 2016, 10:18
@siemak:
Odpisz
27 listopada 2016, 10:19
@lorax12: ładuj powiadasz?
Odpisz
30 listopada 2016, 15:23
Her*
Odpisz
30 listopada 2016, 15:33
@siemak:
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:40
@lorax12: prepare
Odpisz
4 grudnia 2016, 19:31
@polak922: my anus? ͡° ω ͡°
Odpisz
4 grudnia 2016, 19:46
@lorax12: no , him anus for your devastation
Odpisz
4 grudnia 2016, 20:29
@lorax12: (づ ͡° ͜ʖ ͡°)づ
Odpisz
5 grudnia 2016, 06:57
@polak922: ͡° ω ͡°
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:05
@lorax12: (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆゚.*
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:06
@polak922: --|) > > > €€
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:08
@polak922: *zbliża się*
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:09
@polak922: polak cholerny złodzieju uciekaj
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:40
@siemak: czmu(∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆゚.*
Odpisz
5 grudnia 2016, 21:58
@lorax12: stoi i oczo nie wierzy
Odpisz
6 grudnia 2016, 06:56
@polak922: to uwierz
Odpisz
6 grudnia 2016, 18:47
@lorax12: Ok!*wierzy*
Odpisz
6 grudnia 2016, 20:13
@polak922: He he
Mam Hypno!
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:03
@lorax12: *trauma z Wietnamu*
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:05
@polak922: hi hi
W piwnicy...
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:12
@lorax12: *trauma:reanimacja*
Odpisz
7 grudnia 2016, 06:50
@polak922: Chcesz zobaczyć? :3
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2016, 06:54
@lorax12: ;-; blast this shit* naku*wia z blasterów*
Odpisz
7 grudnia 2016, 17:36
@lorax12: nein
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2016, 17:48
@polak922: *jeszcze 9 blasterów sie pojawia*
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:00
@siemak: A po chui
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:00
@polak922: nein =9
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:46
@siemak: Hehe... ale ty nie żyjesz... w sumie wy oboje...
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:46
@polak922: Ok
*łapie Hypno*
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:50
@lorax12: Miguel uśmiervił mnie już dwa razy nawet sam Belzebub mnie zabił wiec jedno ja zawsze wracam silniejszy
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:53
@siemak: hehehehe... nie
It's bullshit. It's OP character crap all over again
Ale z Betty nie wygrasz. Ona zniszczy twoją duszę, a bez duszy nie wrócisz
Nawet nie umrzesz
Ty po prostu znikniesz z egzystencji
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:54
@lorax12: to było przyśpieszenie zgonu rozpadła sie dusza wewnątrz tego czegoś
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:59
@siemak: Akumu zjadł ją tym samym ją wchłonął
To co innego
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:04
@lorax12: pytanie ,z czego to?
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:11
@siemak: Glitchtale sezon drugi
Polecam
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:13
@lorax12: dzieki ci dobry człowieku
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:27
@siemak: spoko :v
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:30
@lorax12: oglądałem to wczoraj
A co to zmienia ze nie żyje?
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:36
@polak922: Wszystko
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:46
@lorax12: ;-; zabije gówniare
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:01
@lorax12: O nie
Odpisz
8 grudnia 2016, 06:50
@siemak: haha... it's too late
Odpisz
8 grudnia 2016, 06:51
@polak922:
Odpisz
8 grudnia 2016, 14:47
@lorax12: NUEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odpisz
8 grudnia 2016, 15:14
@lorax12: lorax naciśnij przycisk "reset"
Odpisz
8 grudnia 2016, 18:57
@siemak: nieeeeee
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:00
@polak922: tak
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:31
@siemak: nupe
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:32
@lorax12: * ukrada dusze*
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:32
@polak922: ja nie mam duszy
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:52
@lorax12: ludzi
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:53
@polak922: ach aż przypomniał mi się spam pod jedną książką na wattpadzie
Odpisz
8 grudnia 2016, 20:54
@siemak: Który?
Odpisz
8 grudnia 2016, 20:55
jejowice Jasnowidz
Odpisz
8 grudnia 2016, 20:57
@siemak: Tlenek potasu
Odpisz
8 grudnia 2016, 20:58
potasek tlenu =OK2
tkenek potasu =KO
Odpisz
8 grudnia 2016, 20:59
@siemak: Fuck
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:00
pamietasz ten spur o truchło mojej żonki
to był piekny dzień
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:08
@siemak: TO TWOJA CIOCIA!!!
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:09
to że Miguel wyr*chał mi matke to nie znaczy że bede go traktował jak ojca
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:11
@siemak: On wyr*chał swoją babcię, jak z tego można wywnioskować
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:14
a kto mówi że mam sie tego trzymać
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:18
@siemak: PRZESTAŃCIE DO JASNEJ CHOLERY MI SPAMIĆ! PO PROSTU JESTEŚCIE RODZINĄ I KONIEC!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
przygarnijcie mnie prosze.
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2016, 21:20
ja decyduje...gdzie cie tu wepchać
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:23
@siemak: Może być waszym synem który zaginął wiele lat temu
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2016, 21:24
jesteś moim kuzynem synem loraxa który jest bratem mojej mamy
tupaq
czyli znowu ja creepcie ten tego T-T zabije nas za to
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:28
@siemak: Ale u mnie nie było takiego rozwinięcia!
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:29
@siemak: A teraz się przez to zastanawiam jak teraz ma wyglądać Drzewko
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:38
zrobiłem grupe rodzin jejowych tam to obgadamy
Odpisz
8 grudnia 2016, 22:14
zrobiłem
Odpisz
8 grudnia 2016, 22:17
@siemak: Ale Miguelp to twój ojciec
Odpisz
8 grudnia 2016, 22:18
ale on wszystko komplikuje wiec uznałem że tylko wyr*chał mi matke
Odpisz
8 grudnia 2016, 22:19
@siemak: K
Odpisz
8 grudnia 2016, 22:21
a zielone to dzieci kogoś czerwony rodzeństwo a niebieski małżeństwa
Odpisz
9 grudnia 2016, 07:04
@siemak: DobSZe
Odpisz
15 maja 2017, 12:26
@siemak: Ło cie panie. To tu się wszystko zaczeło.
Odpisz
15 maja 2017, 17:50
troche
Odpisz
19 maja 2017, 16:01
@siemak: Wspomnienia...
Odpisz
19 maja 2017, 16:10
hello darkness my old friend
Odpisz
19 maja 2017, 16:11
@siemak: O,hej
Odpisz
19 maja 2017, 16:12
No hej
Odpisz
19 maja 2017, 16:19
no siema
Odpisz
19 maja 2017, 16:20
@siemak: Dawno się nie widzieliśmy!
Odpisz
19 maja 2017, 16:22
Tak w sumie to nigdy się nie widzieliśmy.
Odpisz
19 maja 2017, 16:24
... w sumie tak
Odpisz
19 maja 2017, 16:27
mam avatar?
Odpisz
19 maja 2017, 16:27
@siemak: Nie
Odpisz
19 maja 2017, 16:29
Teoretycznie tak,ale nie taki jaki chce
Odpisz
19 maja 2017, 16:30
czyli jednak miałem racje. komunizm lub nawiazanie do komunizmu jest spoko ale nazizm i Hitler to zło wcielone, co z tego że komunizm zabij więcej osób spowodował zniszczenie gospodarki
Odpisz
19 maja 2017, 16:31
ej a może kiedyś się pójdziemy na pizze?
Odpisz
19 maja 2017, 16:55
@siemak: Nie mieszkam w Słopnicach jak wy.
Odpisz
19 maja 2017, 16:59
to się przeprowadzasz
Odpisz
19 maja 2017, 17:52
Siemak nie mieszka w Słopnicach... chyba...
Odpisz
19 maja 2017, 18:08
mieszkam na wsi w Wielkopolsce
Odpisz
19 maja 2017, 18:08
Ja miszkam w dziurze nad morzem.
Odpisz
19 maja 2017, 19:03
Ja w drugiej największej wsi w Polsce znajdującej się w Małopolsce
Odpisz
30 listopada 2016, 20:56
Szczerze mówiąc gdyby nie tytuł to nie wiedziałbym o co chodzi.
Odpisz
30 listopada 2016, 15:40
Wo med dok?
Odpisz
26 listopada 2016, 20:18
Te komiksy są świetne.
Odpisz
26 listopada 2016, 20:45
@qaz123: potwierdzam
Odpisz