Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar maxiu1244

27 listopada 2016, 08:36

Najbardziej h*jowo narysowana walka w całym naruto.

Avatar popek9001

28 listopada 2016, 20:47

@maxiu1244: po prostu chcieli płynną animacje, wystarczy nie zatrzymywać

Avatar HanSono

1 grudnia 2016, 10:51

@maxiu1244: kolejny anime fagas

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2019, 21:46

@maxiu1244: w walce naruto vs pain poprostu byłą słaba kreska najgorszą walką było guy vs guy z początku shippudena

Avatar ALKATRAZ

1 grudnia 2016, 12:21

ze wszystkich części naruto, ten był najbardziej źle narysowany, rozumiem, ze chcieli płynną animację, ale jak to oglądałem, to nie wiedziałem , czy się śmiać, czy wyłączyć,

Avatar popek9001

28 listopada 2016, 20:48

May pian is far groter dan yors

Avatar KrzyBoGo

27 listopada 2016, 00:43

"My pain is far greater than yours!"
Yes, yes it is

Avatar
Suchotnik

26 listopada 2016, 23:06

Przejechanie walcem po mordzie musi boleć...

Avatar ciamciol

26 listopada 2016, 23:11

Ej! Lis wrócił?

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2016, 23:11

Wbrew pozorom boli chwilę

Avatar siemak

26 listopada 2016, 23:12

walec walcem ale pójście na czarny piątek i potknąć sie

Avatar Andrzej_Duda

27 listopada 2016, 00:08

Parasol w dupie bardziej.

Avatar Wolfmer

Edytowano - 27 listopada 2016, 00:29

@Andrzej_Duda: Byłem na otwarciu więc potwierdzam. Współczuję mu trochę kappa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Rel

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Cóż za brak szacunku

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka