Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2017, 22:59
jak najbardziej tak
Odpisz
30 listopada 2016, 23:38
grałbym
Odpisz
29 listopada 2016, 15:08
Gdyby były jeszcze takie bodyfikacje broni, pancerza i innych to zdecydowanie
Odpisz
29 listopada 2016, 10:47
Zawsze marzyłem o RPG, który miałby system walki jak w bijatyce
Odpisz
29 listopada 2016, 10:08
Jest duże prawdopodobieństwo że społeczność moderska TES V: Skyrim mogłaby stworzyć takowy mod ewentualnie już jest zrobiony.
Odpisz
27 listopada 2016, 09:25
Czemu nikt tego jeszcze nie zrobił? Jak dla mnie wygląda świetnie.
Odpisz
27 listopada 2016, 10:49
@qaz123: Można by zmodować soulcalibur.
Odpisz
27 listopada 2016, 22:20
@qaz123: jeszcze dodac walki 2 vs 1 itp. jak w darknes dang. i ogolnie cala gra w 2d ale fabula i mapa z oryginału.
Odpisz