memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 listopada 2016, 22:52
Moj ma tylko taki dresik ;-;
Odpisz
27 listopada 2016, 19:08
Można powiedzieć, że marka zeszła na psy!
27 listopada 2016, 19:14
Dla lisów też znajdzie się takie ubranko.
Edytowano - 27 listopada 2016, 19:15
@maxiu1244: ale dla niego jest doniczka pozdro dla kumatych
27 listopada 2016, 19:18
@siemak: opowiadaj dalej xD
27 listopada 2016, 19:23
@maxiu1244: dla niego tylko doniczka
@maxiu1244: .
27 listopada 2016, 19:30
@siemak: Potrafisz działać na nerwach :)
27 listopada 2016, 19:36
takie mam skille
27 listopada 2016, 19:53
Czemu ty zawsze prawie piszesz z wykrzyknikiem?
27 listopada 2016, 19:54
@Kylo_Ren: Serio tak często to robię?
27 listopada 2016, 20:28
skill wykrzyknik +10 do rozgłosu
27 listopada 2016, 20:41
Ta
27 listopada 2016, 20:47
@Kylo_Ren: no właśnie!
27 listopada 2016, 20:53
@Kylo_Ren: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 listopada 2016, 20:54
@siemak: O nie!
27 listopada 2016, 21:18
@Kylo_Ren: no cóż taki mamy klimat!
28 listopada 2016, 17:13
O nie...
28 listopada 2016, 17:14
nic nie poradzisz taki zwyczaj suchotnikusa doniczkusa
28 listopada 2016, 17:17
@siemak: O nie !!! Jesteśmy zgubieni !!! PS. SAAAANS
28 listopada 2016, 17:24
28 listopada 2016, 17:27
@siemak: :
28 listopada 2016, 17:44
28 listopada 2016, 18:08
@siemak: XD
28 listopada 2016, 18:11
28 listopada 2016, 18:27
@siemak: Heh
28 listopada 2016, 18:30
·
28 listopada 2016, 18:35
@Davido: Davido taktyczna kropka
28 listopada 2016, 18:36
@siemak:
28 listopada 2016, 18:37
@siemak: Paczcie jakie to jest ładne .-.
28 listopada 2016, 18:38
Xdxdxdxd
28 listopada 2016, 18:39
To się nazywa kaloryfer !!! A nie jakieś Pudziany...
28 listopada 2016, 18:42
ban bo żebra widać
28 listopada 2016, 18:43
@siemak: ŻEEEBRAAAA XD
28 listopada 2016, 18:44
28 listopada 2016, 18:48
@siemak: dolacze się
28 listopada 2016, 18:49
@siemak: A tu proszę bardzo Sans z dedykiem dla Ciebie. Namalowałam XD (#moje_pismo)
Musiało obrócić
28 listopada 2016, 18:51
masz francuskiego psa w nagrode
28 listopada 2016, 18:52
@siemak: Jej
@siemak: Czekaj zrobię go promarkerami...
28 listopada 2016, 18:53
dobra a teraz jak zadoniczkujemy Suchotnika
28 listopada 2016, 18:55
@siemak: ok
@siemak: lel
28 listopada 2016, 18:56
28 listopada 2016, 18:57
28 listopada 2016, 19:01
@siemak: poprawiona wersja :3
28 listopada 2016, 19:06
28 listopada 2016, 19:07
@siemak: Miszcz pajnta
28 listopada 2016, 19:08
@siemak: Jesssu jakie to zajebiste !
28 listopada 2016, 19:09
@siemak: a tak propo masz :
@maxiu1244: photoeditor na telefonie
28 listopada 2016, 19:10
dzieki
28 listopada 2016, 19:11
@siemak: SPK :) A ty teraz dawaj jakiś zajebisty rysunek Sansa . (Twój)
28 listopada 2016, 19:12
mam TheTemplara
28 listopada 2016, 19:13
@siemak: Fajny :)
@siemak: uju!
28 listopada 2016, 19:14
uju?
28 listopada 2016, 19:16
nieszkaluj undertale
28 listopada 2016, 19:17
@siemak: morda!
28 listopada 2016, 19:18
Ty malowałeś?
28 listopada 2016, 19:19
nie
@siemak: ku*wo!
28 listopada 2016, 19:20
teraz lepiej
28 listopada 2016, 19:21
28 listopada 2016, 19:27
OOOO NIE !!!!
28 listopada 2016, 19:29
28 listopada 2016, 19:32
XXDXDXDX
28 listopada 2016, 19:33
@siemak: ...
28 listopada 2016, 19:36
ja prd moje niedoje**nie mózgowe
28 listopada 2016, 19:37
28 listopada 2016, 19:39
dałbym coś ale dostałbym bana
28 listopada 2016, 19:49
@siemak: to ho na priva
28 listopada 2016, 19:50
nie leniwe kości
28 listopada 2016, 19:51
@siemak: k ja cie dam
28 listopada 2016, 19:52
weglan tlenu
28 listopada 2016, 19:26
ch**owe te paski :)
28 listopada 2016, 18:23
28 listopada 2016, 17:16
pies adiego lol
28 listopada 2016, 16:43
Prędzej pies Adiego
28 listopada 2016, 16:02
Tak btw, o co chodzi z tym Sebą?
28 listopada 2016, 16:12
typowy dresiaż
28 listopada 2016, 16:13
@siemak: Dzięki, masz strzałkę.
27 listopada 2016, 19:27
to mi trochę przypomina... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . kość tak to kość
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 listopada 2016, 22:52
Moj ma tylko taki dresik ;-;
Odpisz
27 listopada 2016, 19:08
Można powiedzieć, że marka zeszła na psy!
Odpisz
27 listopada 2016, 19:14
Dla lisów też znajdzie się takie ubranko.
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 19:15
@maxiu1244: ale dla niego jest doniczka
pozdro dla kumatych
Odpisz
27 listopada 2016, 19:18
@siemak: opowiadaj dalej xD
Odpisz
27 listopada 2016, 19:23
@maxiu1244: dla niego tylko doniczka
Odpisz
27 listopada 2016, 19:23
@maxiu1244: .
Odpisz
27 listopada 2016, 19:30
@siemak: Potrafisz działać na nerwach :)
Odpisz
27 listopada 2016, 19:36
takie mam skille
Odpisz
27 listopada 2016, 19:53
Czemu ty zawsze prawie piszesz z wykrzyknikiem?
Odpisz
27 listopada 2016, 19:54
@Kylo_Ren: Serio tak często to robię?
Odpisz
27 listopada 2016, 20:28
skill wykrzyknik +10 do rozgłosu
Odpisz
27 listopada 2016, 20:41
Ta
Odpisz
27 listopada 2016, 20:47
@Kylo_Ren: no właśnie!
Odpisz
27 listopada 2016, 20:53
@Kylo_Ren: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
27 listopada 2016, 20:54
@siemak: O nie!
Odpisz
27 listopada 2016, 21:18
@Kylo_Ren: no cóż taki mamy klimat!
Odpisz
28 listopada 2016, 17:13
O nie...
Odpisz
28 listopada 2016, 17:14
nic nie poradzisz taki zwyczaj suchotnikusa doniczkusa
Odpisz
28 listopada 2016, 17:17
@siemak: O nie !!! Jesteśmy zgubieni !!!
PS. SAAAANS
Odpisz
28 listopada 2016, 17:24
Odpisz
28 listopada 2016, 17:27
@siemak: :
Odpisz
28 listopada 2016, 17:44
Odpisz
28 listopada 2016, 18:08
@siemak: XD
Odpisz
28 listopada 2016, 18:11
Odpisz
28 listopada 2016, 18:27
@siemak: Heh
Odpisz
28 listopada 2016, 18:30
·
Odpisz
28 listopada 2016, 18:35
@Davido: Davido taktyczna kropka
Odpisz
28 listopada 2016, 18:36
@siemak:
Odpisz
28 listopada 2016, 18:37
@siemak: Paczcie jakie to jest ładne .-.
Odpisz
28 listopada 2016, 18:38
Xdxdxdxd
Odpisz
28 listopada 2016, 18:39
To się nazywa kaloryfer !!! A nie jakieś Pudziany...
Odpisz
28 listopada 2016, 18:42
ban bo żebra widać
Odpisz
28 listopada 2016, 18:43
@siemak: ŻEEEBRAAAA XD
Odpisz
28 listopada 2016, 18:44
Odpisz
28 listopada 2016, 18:48
@siemak: dolacze się
Odpisz
28 listopada 2016, 18:49
@siemak: A tu proszę bardzo Sans z dedykiem dla Ciebie. Namalowałam XD (#moje_pismo)
Odpisz
28 listopada 2016, 18:49
Musiało obrócić
Odpisz
28 listopada 2016, 18:51
masz francuskiego psa w nagrode
Odpisz
28 listopada 2016, 18:52
@siemak: Jej
Odpisz
28 listopada 2016, 18:52
@siemak: Czekaj zrobię go promarkerami...
Odpisz
28 listopada 2016, 18:53
dobra a teraz jak zadoniczkujemy Suchotnika
Odpisz
28 listopada 2016, 18:55
@siemak: ok
Odpisz
28 listopada 2016, 18:55
@siemak: lel
Odpisz
28 listopada 2016, 18:56
Odpisz
28 listopada 2016, 18:57
@siemak:
Odpisz
28 listopada 2016, 19:01
@siemak: poprawiona wersja :3
Odpisz
28 listopada 2016, 19:06
Odpisz
28 listopada 2016, 19:07
@siemak: Miszcz pajnta
Odpisz
28 listopada 2016, 19:08
@siemak: Jesssu jakie to zajebiste !
Odpisz
28 listopada 2016, 19:08
@siemak:
Odpisz
28 listopada 2016, 19:09
@siemak: a tak propo masz :
Odpisz
28 listopada 2016, 19:09
@maxiu1244: photoeditor na telefonie
Odpisz
28 listopada 2016, 19:10
@siemak: Heh
Odpisz
28 listopada 2016, 19:10
dzieki
Odpisz
28 listopada 2016, 19:11
@siemak: SPK :) A ty teraz dawaj jakiś zajebisty rysunek Sansa . (Twój)
Odpisz
28 listopada 2016, 19:12
mam TheTemplara
Odpisz
28 listopada 2016, 19:13
@siemak: Fajny :)
Odpisz
28 listopada 2016, 19:13
@siemak: uju!
Odpisz
28 listopada 2016, 19:14
uju?
Odpisz
28 listopada 2016, 19:16
nieszkaluj undertale
Odpisz
28 listopada 2016, 19:17
@siemak: morda!
Odpisz
28 listopada 2016, 19:18
Ty malowałeś?
Odpisz
28 listopada 2016, 19:18
Odpisz
28 listopada 2016, 19:19
nie
Odpisz
28 listopada 2016, 19:19
@siemak: ku*wo!
Odpisz
28 listopada 2016, 19:20
teraz lepiej
Odpisz
28 listopada 2016, 19:21
@siemak:
Odpisz
28 listopada 2016, 19:27
Odpisz
28 listopada 2016, 19:27
OOOO NIE !!!!
Odpisz
28 listopada 2016, 19:29
@siemak:
Odpisz
28 listopada 2016, 19:29
Odpisz
28 listopada 2016, 19:32
Odpisz
28 listopada 2016, 19:32
XXDXDXDX
Odpisz
28 listopada 2016, 19:33
@siemak: ...
Odpisz
28 listopada 2016, 19:36
ja prd moje niedoje**nie mózgowe
Odpisz
28 listopada 2016, 19:37
@siemak: lel
Odpisz
28 listopada 2016, 19:39
dałbym coś ale dostałbym bana
Odpisz
28 listopada 2016, 19:49
@siemak: to ho na priva
Odpisz
28 listopada 2016, 19:50
nie leniwe kości
Odpisz
28 listopada 2016, 19:51
@siemak: k ja cie dam
Odpisz
28 listopada 2016, 19:52
weglan tlenu
Odpisz
28 listopada 2016, 19:26
ch**owe te paski :)
Odpisz
28 listopada 2016, 18:23
Odpisz
28 listopada 2016, 17:16
pies adiego lol
Odpisz
28 listopada 2016, 16:43
Prędzej pies Adiego
Odpisz
28 listopada 2016, 16:02
Tak btw, o co chodzi z tym Sebą?
Odpisz
28 listopada 2016, 16:12
typowy dresiaż
Odpisz
28 listopada 2016, 16:13
@siemak: Dzięki, masz strzałkę.
Odpisz
27 listopada 2016, 19:27
to mi trochę przypomina...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
kość tak to kość
Odpisz