Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2016, 21:55
A może P2W, więc ma tańsze bronie i ulepszenia czy coś?
Odpisz
27 listopada 2016, 21:56
@SirPomarancza: Mikropłatności =/= p2w.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:56
@KingsMax: Nie chodzi mi o mikropłatności.
Odpisz
27 listopada 2016, 22:00
@KingsMax:
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2016, 23:07
@SirPomarancza: Czyli koniecznie płatne bronie i ulepszenia to p2w?
Odpisz
30 listopada 2016, 20:25
@KingsMax: nie ale koniecznie p2w to platne bronie i ulepszenia
Odpisz
30 listopada 2016, 21:31
@Miguelp: Oj, p2w może zaistnieć bez płatnych broni i ulepszeń...
Odpisz
30 listopada 2016, 21:48
@KingsMax: jak?
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:47
@Miguelp: Płatny system housingu w grze typu sandbox... lub świetnym przykładem może być Mighty Heroes of Epic Loot. Tam nie ma ulepszeń/płatnych broni (a nawet jeśli są, bo już dodali, to po odjęciu ich nadal) jest to p2w.
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:58
@KingsMax: housing
co to?
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:39
@Miguelp: System tak zwanych domków, w niektórych grach housing jest wymagany do craftingu. W niektórych grach jest płatny i w części tych gier potrafi to być niezłe p2w.
Problemem nieraz jest to, że w itemshopie nie ma żadnych oznak p2w i musisz grać w tę grę dosyć długo by zauważyć, że bez housingu (który wydawał się tylko jakąś rozrywką typu dekoracje) nie dasz rady.
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:56
@KingsMax: aha
Odpisz
1 grudnia 2016, 13:48
Beznadziejny obrazek. Daje 0/10.
Odpisz
30 listopada 2016, 20:32
To w takim razie my płacą...pech mu się skończył
Odpisz
30 listopada 2016, 20:23
A niby pieniędzy na black friday nie miał
Odpisz
28 listopada 2016, 14:13
Taki trochu przeceny na steamie...
Odpisz
27 listopada 2016, 22:18
w sumie to kiedyś widziałem zniżkę 100% na TF2 i zamiast bezpłatne było free to play
Odpisz
27 listopada 2016, 22:12
Kurde
Odpisz
27 listopada 2016, 21:56
Czyli że płacą jemu?
Odpisz
27 listopada 2016, 21:57
@Buras: To tak nie działa.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:57
@Buras: 0 - 95% zera = 0
Odpisz
27 listopada 2016, 21:57
@Buras: A tak w ogóle. Woah, Buras wrócił!
Odpisz
27 listopada 2016, 21:58
@SirPomarancza: Cały czas byłem.
Odpisz
27 listopada 2016, 21:59
@Buras: Jakoś cię nie widziałem ;-;
Odpisz
27 listopada 2016, 22:00
Na steamie kiedyś była promocja -123%
Odpisz
27 listopada 2016, 22:03
@ant3k: Jest nawet obrazek
Odpisz
27 listopada 2016, 22:01
99%
Odpisz
27 listopada 2016, 21:55
to dobrze...
Odpisz