Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Trzeba brać osobną torbę
Znak czasów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2016, 12:42
Kiedy kiśniesz mocno ale słoik jest za mały.
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2016, 20:17
Prosz...
Odpisz
4 grudnia 2016, 10:21
Masz wiadro
|.........|
|.........|
|_____|
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:32
ja tam opakowanie rozrywam albo miazdze
Odpisz
28 listopada 2016, 05:52
Ja zazwyczaj te na samym dole miażdżę a potem z opakowania robię sobie taki jakby lejek, i wszystkie resztki lądują mi w ustach.
Odpisz
28 listopada 2016, 07:16
@mikigra8888: Albo jeszcze można rozerwać tak paczkę, żeby można potem było palcem lub językiem zgarnąć okruszki.
Odpisz
28 listopada 2016, 15:11
@lolipop10: Ja czasami wszystko kruszę :)
Odpisz
29 listopada 2016, 21:05
@lolipop10: Dokladnie :D
Odpisz