memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 grudnia 2016, 13:14
Tru
Odpisz
8 grudnia 2016, 13:57
@SansSkeleton: mna
23 grudnia 2016, 13:16
@Ashley12c: dębowa
22 kwietnia 2018, 09:42
@FoxyFox: w ziemi
8 grudnia 2016, 13:26
Ja wtedy po prostu mówie: "Wszystko dobrze a no i hej" i sie smieje i druga osoba tez z absurdu sytuacji.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2016, 13:14
Tru
Odpisz
8 grudnia 2016, 13:57
@SansSkeleton: mna
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:16
@Ashley12c: dębowa
Odpisz
22 kwietnia 2018, 09:42
@FoxyFox: w ziemi
Odpisz
8 grudnia 2016, 13:26
Ja wtedy po prostu mówie: "Wszystko dobrze a no i hej" i sie smieje i druga osoba tez z absurdu sytuacji.
Odpisz