Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2018, 15:00
Właśnie jadłem ._.
Odpisz
13 lipca 2018, 22:49
Najpierw uciekaj z domu a potem go spal
Odpisz
7 lipca 2018, 21:57
Kłamstfo! To urocze stworzonko jest niegroźne.
Odpisz
7 stycznia 2018, 16:03
Ma ktoś atomówkę?
Odpisz
16 kwietnia 2018, 17:13
@Filipsss: atomówka nie pomoże
może zmutować do wielkości słonia!!!
Odpisz
16 kwietnia 2018, 20:43
@piter9797: czyli na luzie da rade
Odpisz
28 listopada 2017, 22:54
mam pelne gacie
Odpisz
8 sierpnia 2017, 04:09
Nie musicie mnie namawiać żeby uciekać.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 23:07
Spokojnie, spokojnie! Tak czy siak prędzej czy później zabije go smog. Pozdrawiam z Krakowa.
Odpisz
10 grudnia 2016, 15:26
Ale dlaczego uciekać przed czymś tak pięknym?
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:25
Wcale teraz nie stoję na stole, bo się boję. .. WCALE
Odpisz
4 grudnia 2016, 09:42
Kiedy mieszkasz na Śląsku i wszystkie zwierzęta są dawno martwe
Odpisz
30 listopada 2016, 19:28
on jest niegrozny dla człowieka (dla gadow tez) i często hodowany w terrariach
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:42
@reptilian: racja kolega mojego taty go ma
Odpisz
30 listopada 2016, 21:54
Nie martwcie się w jednym z odcinków Bear Grylls go zeżarł , nawet mu nóg nie oderwał tylko od razu do buzi
Odpisz
3 grudnia 2016, 18:01
@Pafeu: Ten człowiek zeżarł wszystko, wcale mnie to nie uspokaja.
Odpisz
3 grudnia 2016, 17:43
Poprawka, spi**dalać.
Odpisz
3 grudnia 2016, 16:39
Wolę ptaszniki ;-;
Odpisz
30 listopada 2016, 19:30
Dla lepszego wyobrażenia srania po gaciach w domu:
Odpisz
30 listopada 2016, 19:31
Odpisz
30 listopada 2016, 19:32
z daleka jest majestatyczny
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2016, 19:34
piękny ^^
Odpisz
30 listopada 2016, 19:35
@adix04: Ale z bliska sku*wol i w głębi duszy by cię zaje**ł w nocy.
Odpisz
30 listopada 2016, 20:41
i ta reka...
tak blisko...
tak bardzo niedowlad...
Odpisz
30 listopada 2016, 21:29
jaki uroczy
(oczywiście tylko na zdjęciu, bo gdybym go znalazła na żywo, to bym na zawał zeszła)
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:15
@Miguelp: tak bardzo śmierć
Odpisz