Interesujące obudowy do PC
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Płać pan
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2019, 19:18
Pamiętaj żeby w trójce zrobić dobre chłodzenie xD
Odpisz
11 listopada 2019, 22:21
@JakePies: kurcze, ja miałem to napisać
Odpisz
11 listopada 2019, 22:22
@JakePies: A Tak w ogóle to pozdrawiam, jeżeli nadal jesteś aktywny.
Odpisz
12 listopada 2019, 17:34
@bateran: dzień dobry
Odpisz
28 grudnia 2016, 16:59
To prawdziwe BESTIE informatyczne,
Odpisz
19 grudnia 2016, 12:36
obudowa od acer predator g6 lepsza
Odpisz
4 grudnia 2016, 09:45
3 obudowa specjalnie dla chrześcijan
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:49
shup up and take my money
Odpisz
3 grudnia 2016, 08:49
Najlepsza obódowa z CoD
Odpisz
3 grudnia 2016, 09:55
@Anishogen: obudowa*
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:04
@NitroNinja: Głupia Autokorekta.
Odpisz
30 listopada 2016, 22:41
I niech mi ktoś powie że PC nie jest najlepszy.
Odpisz
30 listopada 2016, 22:51
@GalenMarek: PC nie jest najlepszy.
Żeby być w czymś lepszy musisz mieć kogoś go kogo możesz się porównać. W tym przypadku PC nie ma nawet przeciwnika który byłby godzien nawet próbować się porównywać.
Odpisz
30 listopada 2016, 22:52
@Nietypowy: W takim razie jest najlepszy. Skoro nie ma konkurencji to automatycznie jest nr.1
Paradoks?
Odpisz
30 listopada 2016, 22:54
@GalenMarek: Psst! Konsolom też można zmieniać obudowę, ale nikomu nie mów.
Odpisz
30 listopada 2016, 22:58
ale jak próbujesz zmienić kartę graficzną to już je**e
Odpisz
30 listopada 2016, 23:01
@Nietypowy: Racja, ale za to są tańsze, a gry chodzą podobne.
Odpisz
30 listopada 2016, 23:33
Słowo klucz: "Podobnie".
Odpisz
30 listopada 2016, 23:34
@GalenMarek: Są gry tylko na pc, oraz są eksluzywy na konsole.
Odpisz
30 listopada 2016, 23:46
No shit sherlock! Ale skoro gry chodzą podobnie, to muszą na obu platformach. A to znaczy, ze na PC i tak wyjdzie teoretycznie lepiej - zależy jakie mamy bebechy obtoczone obudową.
Odpisz
1 grudnia 2016, 06:52
@GalenMarek: Ten uczuć gdy cię nie stać na dobry pc i musisz zadowolić się ps4.
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:06
@JakubJJJ: I to jest prawidłowe rozwiązanie! Jak nie stać Cię na dobry komputer - kup konsolę.
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:14
@GalenMarek: Mnie stać na dobry komputer, ale osobiście lepiej gra mi się na kosnoli, a na komputerze korzystam tylko z photoshopa.
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:36
Ehh... trzeba było tak na początku: Co kto lubi.
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 16:38
@GalenMarek: Co i tak nie zmienia faktu, że pc jest lepszy :v
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:58
Technicznie - zawsze. Ale znajdzie się zawsze jakiś co twierdzi inaczej. Ale jak mawiają... Who cares ¯ \ _ (ツ) _ / ¯
Odpisz
1 grudnia 2016, 18:18
@GalenMarek: Może w niektórych przypadkach (np.: w moim) konsole są po prostu wygodniejsze, ale to pc zawsze będzie lepszy.
Odpisz
3 grudnia 2016, 08:12
konsole są tańsze bo są dla biedaków kappa
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2016, 09:10
@GalenMarek: Strzelanki - Komputer. Ścigałki - konsola. W komputerze mogą latać ci fps'y do woli. To z tego że inne programy zabierają dużo ram'u itp. Konsola stawia na stałe fps'y ale już nie tak wysokie jak na kompie, wydawcy gier na ową platformę umieszczają grę w STAŁYCH 30 klatkach na sekundę. Komputery mogą chodzić też w stałych fps/s ale to już trzeba się tam coś bawić. Moja ocena to Komputery=Konsole. (jeżeli chodzi o ścigałki komputer przegrywa a w strzelankach wygrywa.)
Odpisz
3 grudnia 2016, 09:12
@GalenMarek: laptop gamingowy lepszy
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:43
@generalpartyzantkijeja: Laptop gameingowy? Nice joke.
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:45
@GalenMarek: acer predator 17 mówi ci to coś?
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:45
Ło cie ch*j. I po co się tak rozpisywać? To przecież oczywiste. Po za tym niekoniecznie - co kto lubi. Np: ja wolę w wyścigówki na PC grać.
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:46
@GalenMarek: ja gram w forze na klawiaturze
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:55
@generalpartyzantkijeja: Nie, nie mówi. PC i tak będzie lepszy od laptopa pod względem technicznym - do niego możesz wsadzić bebechy jakie chcesz, a z lapkiem już tak łatwo nie jest.
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:01
Pierwsza mi się najbardziej podoba.
Odpisz
1 grudnia 2016, 08:10
Shitstormu się można było spodziewać... nieważne. Dorzucam jeszcze jedną ciekawą obudowę.
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2016, 12:18
@Krzyniu: chcę to! Poza tym zaraz powinien być komentarz od użytkownika Pociąg
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:20
@Maly_modelarz15: Powinien. A tak przy okazji, kosztuje półtora tysiąca.
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:19
5 bo portal
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:09
Ja tam wole sprzęt predator
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:01
tą pierwszą chciałbym mieć! wygląda epicko!
Odpisz
3 grudnia 2016, 09:25
Niekorzystałbym.
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:00
@WiktorT1: Ja też
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2016, 09:59
czwarta od dołu jest najlepsza
Odpisz
3 grudnia 2016, 09:55
I NEED IT
Odpisz