Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JakePies

16 kwietnia 2019, 19:18

Pamiętaj żeby w trójce zrobić dobre chłodzenie xD

Avatar bateran

11 listopada 2019, 22:21

@JakePies: kurcze, ja miałem to napisać

Avatar bateran

11 listopada 2019, 22:22

@JakePies: A Tak w ogóle to pozdrawiam, jeżeli nadal jesteś aktywny.

Avatar JakePies

12 listopada 2019, 17:34

@bateran: dzień dobry

Avatar Choi_Seunghyun

28 grudnia 2016, 16:59

To prawdziwe BESTIE informatyczne,

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2016, 12:36

obudowa od acer predator g6 lepsza

Avatar nokia_3310

4 grudnia 2016, 09:45

3 obudowa specjalnie dla chrześcijan

Avatar jakis_jejak

3 grudnia 2016, 19:49

shup up and take my money

Avatar Anishogen

3 grudnia 2016, 08:49

Najlepsza obódowa z CoD

Avatar NitroNinja

3 grudnia 2016, 09:55

@Anishogen: obudowa*

Avatar Anishogen

3 grudnia 2016, 15:04

@NitroNinja: Głupia Autokorekta.

Avatar GalenMarek

30 listopada 2016, 22:41

I niech mi ktoś powie że PC nie jest najlepszy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar generalpartyzantkijeja

3 grudnia 2016, 13:46

@GalenMarek: ja gram w forze na klawiaturze

Avatar GalenMarek

3 grudnia 2016, 13:55

@generalpartyzantkijeja: Nie, nie mówi. PC i tak będzie lepszy od laptopa pod względem technicznym - do niego możesz wsadzić bebechy jakie chcesz, a z lapkiem już tak łatwo nie jest.

Avatar KucikukanPL

3 grudnia 2016, 13:01

Pierwsza mi się najbardziej podoba.

Avatar Krzyniu

1 grudnia 2016, 08:10

Shitstormu się można było spodziewać... nieważne. Dorzucam jeszcze jedną ciekawą obudowę.

Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 3 grudnia 2016, 12:18

@Krzyniu: chcę to! Poza tym zaraz powinien być komentarz od użytkownika Pociąg

Avatar Krzyniu

3 grudnia 2016, 12:20

@Maly_modelarz15: Powinien. A tak przy okazji, kosztuje półtora tysiąca.

Avatar qaz123

3 grudnia 2016, 10:19

5 bo portal

Avatar PolandBOX

3 grudnia 2016, 10:09

Ja tam wole sprzęt predator

Avatar Wladimir_Putin

3 grudnia 2016, 10:01

tą pierwszą chciałbym mieć! wygląda epicko!

Avatar WiktorT1

3 grudnia 2016, 09:25

Niekorzystałbym.

Avatar TheHarrier

3 grudnia 2016, 10:00

@WiktorT1: Ja też

Avatar matiExtreme

Edytowano - 3 grudnia 2016, 09:59

czwarta od dołu jest najlepsza

Avatar NitroNinja

3 grudnia 2016, 09:55

I NEED IT

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Frustrujące

Ładne rzeczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Płać pan

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka