Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2016, 15:26
Fake. Prawdziwy pilot grałby na symulacji.
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:29
@Lordu: prawdziwy pilot przełącza kanały w TV
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:32
@Lordu: A może nie ma joysticka?
Odpisz
1 grudnia 2016, 17:18
@NixxoN: Zawsze może być mną, jedynym graczem WT który gra w symulację na myszce.
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:34
@Lordu: A co ze mną?
Odpisz
17 grudnia 2016, 13:52
@Lordu: poje**ny!
Myszka w symulacji?
Odpisz
17 grudnia 2016, 14:09
Wszystko jest możliwe, jeśli tego chcesz.
Odpisz
17 grudnia 2016, 18:31
@Lordu: ale war thunder jest symulatorem jako tako
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 19:06
@AurelionSol: Chodzi mi o tryb "symulacja". W innych trybach gra na myszce to norma.
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:25
@Lordu: Ja się staram do realistycznych nauczyć grać joystickiem, ale w ogóle mi nie idzie
Odpisz
17 grudnia 2016, 13:56
WUR TIUNDUR. Grałem niedawno fajna gierka ale odinstalowałem bo dużo miejsca zajmuje.
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:31
5 bo War Thunder
Odpisz