Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2022, 12:36
Jak ma się miliard golda, to to są grosze
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:53
Jeśli masz już wysoki lvl to za takie pieniądze jedyne co możesz kupić ri mikstury
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 16:33
@Henzej: to moje staty ps.mam konto od gdzies 67 lvl jest od innej osoby dalej sam nabijalem lvl
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:37
@snajpercat: Ja aktualnie na 18 świecie mam chyba 214
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:40
@Henzej: nick
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 17:00
@snajpercat: Jednak 223lvl, a nazwy nie chcę ujawniać
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 17:40
@Henzej: mogę znaleść w gildi '-'
edit nie mogę ale w tymsamym świecie
Odpisz
3 grudnia 2016, 07:27
@snajpercat: Staty macie słabe, miałem woja na ~200 lvl z 13k hp, ~900k dmg
Odpisz
3 grudnia 2016, 07:45
@jacek1s: MIAŁEM
Odpisz
3 grudnia 2016, 08:02
@Niebiesko_oki: No bo nie gram
Odpisz
3 grudnia 2016, 08:38
@snajpercat: jaki serwer ?
Odpisz
3 grudnia 2016, 09:05
@skurol1: 33
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:20
@snajpercat: ja s1 i w12
Odpisz
3 grudnia 2016, 11:03
@Henzej:
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:51
@megadeth116: jak mieć taką ramkę?
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:52
@snajpercat: Kupić za 1000 grzybów
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:53
@Henzej: a co daje?
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:54
@snajpercat: Chyba tylko wygląd
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:56
@Henzej: serio? za 1000 grzybów? i daje wygląd ?
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:57
@snajpercat: no
Odpisz
3 grudnia 2016, 14:00
@snajpercat: miałem nadmiar :p Ciekawostka, żadnych nie kupiłem, wszystko wyfarmione z zadań :p
Odpisz
3 grudnia 2016, 14:03
@megadeth116: ile zbierales ?
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:39
@skurol1: to bez sensu
Odpisz
3 grudnia 2016, 17:06
@skurol1: może 2-3 lata? na pewno pomogło jak wprowadzili spele u wiedźmy. Gram odkąd wyszedł s19
Odpisz
7 kwietnia 2017, 23:17
@Henzej: Ja tam mam 175 lvl wbity w pół roku.
Odpisz
8 kwietnia 2017, 16:35
@Archeologwinternetach: niskie poziomy się tak wbija, żeby wbić 10 lvli z 320 na 330 potrzebujesz około 5-6 miesięcy codziennego grania i szczęścia w lochach
Odpisz
3 grudnia 2016, 08:36
mam gildie na s12 ;p dopiero zaczynam ale jak ktoś chce to zapraszam :D
Odpisz
3 grudnia 2016, 08:37
@kafelka_w_kuchni: ja tez, dodac cie ?
skarbiec 50
trener 50
Odpisz
3 grudnia 2016, 16:12
@skurol1: nie dzieki, chce prowadzic swoją z moimi koleżkami :D
Odpisz
3 grudnia 2016, 08:19
Czy ja jestem jedyny na jeja, który w to nie gra? (sądząc po komentarzach)
Odpisz
3 grudnia 2016, 09:14
@FeelingBro: Nie
Odpisz
3 grudnia 2016, 09:57
@FeelingBro: ja też nie
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:43
@FeelingBro: Ja też ;-;
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:46
250 lvl
pawelpl
Odpisz
3 grudnia 2016, 09:33
@skurol1: server?
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:19
@WiktorT1: s1 gram 5lat
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:06
Cuo tuo jeust?
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:14
@Venomoth: shakes and fidget polecam fajna i wciągająca gra
Odpisz
3 grudnia 2016, 07:02
Z komentarzy wnioskuję, że chodzi o stawki. Pamiętam jak kilka lat temu w to grałem, że dziennie zarabiałem po kilkanaście milionów... to chyba niedużo.
Odpisz
1 grudnia 2016, 16:25
bo to mało :v
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 15:54
Fajna gra, wciągająca jest, polecam ją. Shakes & Fidget
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:39
ja nigdy za dużo nie daje
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:35
Wyjaśniam: Chodzi o procenty, jeśli załóżmy masz np tylko 10 hajsu i dasz z 8 czy 9 to powie że dajesz dużo, a jak dasz 100 podczas gdy masz przy sobie 1000 to mówi że to mało, if anyone cares
Odpisz
1 grudnia 2016, 15:33
Jestem prostym człowiekiem i daję 5/5 gdy widzę SaF.
Odpisz