Pan Imię - wybitna funkcja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Płać pan
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2016, 21:20
Komentarz
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:21
@qaz123: odpowiedź
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:21
@qaz123: Odpowiedź.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:21
@qaz123: hejt
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:21
@Kenser: Obraza
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:22
@Kenser: gównoburza o hejcie
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:23
@qaz123: Obrona
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:23
@Kenser: Długi wykład zakończony łacińskim przysłowiem.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:24
Popcorn
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:24
@Profesor_Ender: Argument z dupy
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:24
@Profesor_Ender: wytłumaczenie przysłowia
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:24
@RumekFuria: Komentarz obrazkowy.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:25
beka z konentarza obrazkowego
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:25
Beka z literówki.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:26
Poprawa
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:26
Negatywne podsumowanie zachowania się społeczności w internecie.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:27
@Polski322: tłumaczenie, że to specjalnie
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:28
Tłumaczenie że jestem Grammar Nazi
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:31
@Polski322: Komentarz mający na celu uświadomić, że tu jest dużo komentarzy.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:31
@qaz123: Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:33
@ciamciol: Spam.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:38
Patrzenie
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:46
Komentarz zawierający taktyczną kropkę do obserwacji wątku
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:06
komentarz na powiadomienie
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 22:10
@Kasiuula: taktyczny komentarz,który śledzi wątek
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:11
@Kasiuula: taktyczna kropka obserwowania tematu
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:12
@Kideu: komentarz napisany dla jaj
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:20
@Pandzianikki: jakes przyowie
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:20
@Pandzianikki: Komentarz proszący o zaprzestanie dawania komentarzy.
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:23
@ciamciol: Komentarz odmawiający
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:24
@ciamciol: komentarz stworzony w celu powiadomień dla innych
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:27
@abuq1: komentarz który popiera tą myśl
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:28
komentarz który mówi,że spamy są fajne
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:29
@Pandzianikki: komentarz ktory ma negatywne slowa i pozom wnerwienia
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:31
Wulgarny hejt.
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:33
jakes randomowe mysli wojny
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:34
jakes randomowe mysli wojny
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2016, 22:49
Flashback z Wietnamu
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:50
Bert przypominający sobie czasuly wojny w Wietnamie
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:50
@Pandzianikki: Komentarz z podziękowaniem za poparcie
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:51
@Pandzianikki: korwin wspomijajacy przeszlosc na slowo "ludzi"
Odpisz
1 grudnia 2016, 22:58
@Pandzianikki:
Odpisz
1 grudnia 2016, 23:37
@Profesor_Ender: Komunistyczny, PZPR'owski karzeł, który się przefarbował na SPP
Odpisz
2 grudnia 2016, 09:42
komentarz z aha
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2016, 10:39
@Wojgalazka: komentarz obrazkowy z przeróbką aha na której jest pełno małych obrazków z aha
Odpisz
2 grudnia 2016, 10:52
@Pandzianikki: Komentarz informójący, że jestem na lekcji
Odpisz
2 grudnia 2016, 10:57
@abuq1: komentarz mówiący,że mam teraz j.angielski
Odpisz
2 grudnia 2016, 15:11
@Pandzianikki: Komentarz o użalaniu się nad swoim życiem
Odpisz
2 grudnia 2016, 15:49
@Profesor_Ender: Śmianie się z obrazka
Odpisz
2 grudnia 2016, 16:17
Beka z obrazka
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:06
konentarz mówiący o tym że ja nie w temacie ale zostawiam kropkę
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:28
@Kenser: anty hejt i jakiś żart korwina
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:29
@HuboX600: wyzywanie od gimbusów wszystkich, śledzących wątek i żarty o kupie
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:30
@ojciecpolecial: zaprzeczenie ze jestem gimbusem
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:39
@Wladimir_Putin: Teoria spiskowa o Żydach
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:48
@Plu111: potwierdzenie teorii
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:51
@Wladimir_Putin: komentarz szkalujący Jana Pawła II
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:54
@Plu111: teoria spiskowa
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:08
@Plu111: historia o tym "czy ty w ogóle masz godność człowieka?..."
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:11
@abuq1: dalsze szkalowanie
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:18
@Plu111: Odpowiedź
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:19
@Czarny777: Bezpodstawny Hejt.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:21
Odhejtowanie hejtera
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:24
@Czarny777: Pytanie.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:24
odpowiedź
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:26
@Wladimir_Putin: Strzałka w górę za opowiedzenie.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:26
Kłótnia
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:27
@Czarny777: Argument rujnujący życie.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:29
*Przykłada pistolet do głowy* *jebs* o kurde.exe nie trafiłem
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:29
@Czarny777: *strzela za Ciebie*mówi że nie ma za co
Odpisz
3 grudnia 2016, 21:00
@Kenser: pozytywna opinia
Odpisz
3 grudnia 2016, 21:10
@Wladimir_Putin: orientuje się że to już nudne, trochę
Odpisz
3 grudnia 2016, 21:12
@Izuchna: zielona strzałka i podziękowania
Odpisz
3 grudnia 2016, 21:14
@Izuchna: zielona strzałka i podziękowania
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:07
@qaz123: Komentarz który ma na celu wkurzyć wszystkich powiadomieniem o nowej odpowiedzi.
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:13
@StudioDoge: wkurzenie z powodu przerwania oglądania walki Popka i Pudzina
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2016, 23:15
@Wladimir_Putin: pytanie o to kto aktualnie lepiej walczy
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:16
@Pandzianikki: odpowiedź ze podobnie
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:17
@Pandzianikki: odpowiedź ze podobnie ale idzie burza i chyba promu nie będzie ;-;
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:18
@Wladimir_Putin: odpowiedź,że o kurdełke ;-;
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:19
@Pandzianikki: odpowiedź ze wygrał Pudzian
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:20
@Wladimir_Putin: odpowiedź,że tak myślałem od początku
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:22
@Pandzianikki: odpowiedź ze ja też
Odpisz
4 grudnia 2016, 01:07
@Wojgalazka: śpij mi wonsza cfelu
Odpisz
4 grudnia 2016, 01:24
@marcelona1: Idź spać wonszu.
Wonsz uśpiony.
Odpisz
10 kwietnia 2018, 15:37
@Wladimir_Putin: odkop
Odpisz
10 kwietnia 2018, 16:25
@Skitty: Odpowiedź na odkop.
Odpisz
10 kwietnia 2018, 16:49
@Czarny777: wykop
Odpisz
10 kwietnia 2018, 17:14
@Pandzianikki: hejt za wykop
Odpisz
10 kwietnia 2018, 17:41
@qaz123: wkop
Odpisz
10 kwietnia 2018, 17:45
@Pandzianikki: Podziękowanie za wkop.
Odpisz
10 kwietnia 2018, 21:37
@qaz123: Pytanie o to ile to jeszcze będzie trwać
Odpisz
10 kwietnia 2018, 21:43
@RumekFuria: odpowiedź, długo
Odpisz
10 kwietnia 2018, 21:57
@RumekFuria: Odpowiedź o tym że do końca świata
Odpisz
10 kwietnia 2018, 21:58
@qaz123: dopowiedzenie, i jeszcze dzień dłużej
Odpisz
21 lipca 2019, 12:44
@Pandzianikki: bardzo długo
Odpisz
21 lipca 2019, 19:44
@ResiaPL: oraz jeszcze dłużej
Odpisz
22 lipca 2019, 19:41
@Czarny777: będziemy walczyć o ten wątek, on nigdy się nie skończy
Odpisz
2 czerwca 2021, 07:31
@Pandzianikki: może i tak
Odpisz
28 marca 2022, 06:41
@Pandzianikki: dalej trwa
Odpisz
28 marca 2022, 18:30
@FaZe_Monke: to się porobiło w tej Europie ostatnio...
Odpisz
28 marca 2022, 18:32
@Pandzianikki: kolejny komentarz, dla statystyk
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:12
było z lepszym tytułem
Odpisz
22 lipca 2019, 19:42
@Heksakosjoikontaheksafob: właściwie to tytuł idealny
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2016, 10:12
Komentarz ostrzegający,że 44 komentarze to bezsensowne opisy.
Odpisz
2 grudnia 2016, 16:16
@Woj2000: *50
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:31
@Woj2000: przypomnienie jak to było za czasów komuny, i hejt na Jakuba Króla za pedałowanie
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:31
@ojciecpolecial: rozmowa kontrolowana ze swoim multikontem
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:32
@abuq1: *61
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:41
@kuba5028: pisanie że Ci co to liczyli to nolify i linkowanie bocu na pico
Odpisz
4 grudnia 2016, 09:22
@ojciecpolecial: zaprzeczenie, bo zajęło to jedyne 30 sekund.
Odpisz
4 grudnia 2016, 15:31
@abuq1: beka z awarara, i ogarnięcie że to mój awatar
Odpisz
4 grudnia 2016, 22:08
@kuba5028: 99
Odpisz
5 grudnia 2016, 06:47
@kuba5028: beka z tego że byłokiedyś 69
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:32
Funkcja dodatnia
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:02
"profesjonalna telewizja"
Odpisz
1 grudnia 2016, 23:06
Kolejny raz.
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:33
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:26
Odpisz