I co, Penseta i inne lewaki, dalej będziecie bronić tych ukochanych muzułmanów? Co te ciapaki mają jeszcze zrobić, żebyście przejżeli na oczy? Poderżnąć wam gardła?
@Treilea_Reich: po wymordowaniu ok 6 milionów słowian i innych ty dalej uważasz że nazizm jest spoko więc tak.
Ale pomijając, 1 gwałt i morderstwo nie ma nic wspólnego z ich wyznamiem (koran itd) wystarczy spojrzeć na to że biali, chrześcijanie itd też mordują i gw**cą (Breivik np).
2 muzłumanie co-egzystują w środowisku Niemieckim/Angielskim (turcy uratowali ekonomię niemiec)od bardzo dawna tak więc, dalej nic to nie zmienia.
Ja nie piszę o każdym Polaku czy innym chrześcijaninie który kogoś zgw*łcił lub zamordował.
PS Miło że mam swojego cichego wielbiciela xd
PPS internet explorer xd
I ty się bawisz w poprawność polityczną? Mów prosto z mostu, co ci leży na duszy. Pod względem poglądów nie ma nic gorszego jak zatajanie prawdy o swoich przekonaniach.
@Treilea_Reich: Muzułmanów dzieli się na dwie grupy:
1 - przestrzega zasad Koranu, żyje we wspólnocie z innymi religiami i nie narzuca im Islamu.
2 - ch*j ku*wa mordujemy za Allaha. W Koranie nie ma ani słowa o mordowanie niewiernych i co gorsza gw**ceniu ich(?!). Mordercy i gw**ciciele nie powinni mieć prawa nazywania się Muzułmanami.
ale z tego co gdzieś słyszałem, to koran odnosi prawa człowieka tylko do muzułmanów (nie w prost, że innych trzeba zabić) i jedni odnoszą to do wszystkich ludzi, a drudzy tylko do siebie.
Poza tym, jakoś najwięcej organizacji terrorystyczno-religijnych powstaje na bazie islamu.
Rozmawiałem kiedyś z jednym takim który za Allaha gotów byłby wymordować całą Europę. Kolegą go nie mogę nazwać, nigdy go nie lubiłem, ale powiedział mi prosto z mostu, że według jego ideologii islam to religia pokoju wobec ludzi, a chrześcijanie i większość innowierców do ludzi się nie zaliczają. Innym razem rozmawiałem z gościem, który nienawidził takich osób jak wyżej wymieniony za to co robią, więc muzułmanie w tej kwestii rzeczywiście są bardzo podzieleni.
@Treilea_Reich: Co ku*wa?
Ja nie lubię sekt islamistycznych czyli ISIS i tego innego gówna.
Co innego z muzułmanami, którzy są mi obojętni
Ale ku*wa człowieku
Znaj różnicę
Bo jest ona
DRASTYCZNA
Ale ty nawet nie masz żadnej wiedzy o czym piszesz...
Polecam trochę o tym poczytać i być w temacie
A później pisać komentarz gdy już wszystko wiesz
@Treilea_Reich: Zaczynam mieć wątpić czy dobrze rozumiem ideę lewicy, ale czy lewica to przypadkiem nie ci, którzy uważają, że nie powinniśmy wyciąć w pień wszystkich muzułmanów ponieważ jest problem z terroryzmem? Jak dla mnie przepisy powinny być mocno zaostrzone niezależnie od wyznania czy pochodzenia tak samo jak nie, że tylko muzułmanie no bo oni są muzułmanami więc oczywiście to terroryści.
"Kazdy obrazek w internecie jest prawdą"- Abraham Lincoln
Przypadek pani Bacca jest mi znany i bynajmniej nie pojechała ona do Turcji i dalej, zeby udowodnić, ze muzułmanie sa pokojowo nastawieni, tylko zeby promować swoją sztukę inspirowaną pacyfizmem, happening nazywał sie bodajże "Jadące panny młode", a została zamordowana i zgw*łcona w jednej z gorszych dzielnic Stambułu, ale nasze kochane prawiczki juz podchwyciły wode na młyn ksenofobii i rasizmu i sie radykalizują. (Tak, jestem lewakiem) Minusujcie ;*
@lenn12on: Dwie sprawy: 1.Też czytałem o sprawie pani Bacca i znalazłem że pojechała na wschód by promować pokój. Więc nie zgadza się to ani z obrazkiem, ani z twoim komentarzem.Trochę dziwne. 2. Czy mógłbym cię poprosić abyś nie obrażał ludzi o prawicowych poglądach. Nie chcę cie urazić ani nic, tylko proszę cię abyś nie atakował każdego kto nie ma lewicowych poglądów przez to, że autor obrazka udostępnił treść niezgodną z prawdą. Osobiście jestem "prawiczkiem" ale nie mam nic przeciwko ludziom z innej części świata, o innym kolorze skóry czy innej orientacji seksualnej. Poza tym myślę że nawet wśród "lewaków" znajdą się ludzie nietolerancyjni.
@InfinityGamer: Jest różnica, pomiędzy ''prawiczkiem'', a osobą o prawicowych poglądach, obrażam tylko tych pierwszych. A odnośnie celu jej podróży, na wikipedii faktycznie jest napisane, że pojechała promować pokój, ale robiła to właśnie poprzez happeningi, więc nie widzę, żeby coś się nie zgadzało.
@lenn12on: W takim razie przepraszam i dziękuję, że nie żywisz urazy do wszystkich ludzi o prawicowych poglądach :). A w sprawie celu pani Bacca, możliwe że nie doczytałem.
Tyle, że to kiepski argument. W Turcji ten znak jest traktowany jak środkowy palec u nas lub znak, że chcesz się r*chać w odbyt. Może wydawać wam, że to śmieszne, no ale we Francji te nasze palce co mają symbolizować, że jest ok, (kciuk i wskazujący palec są złożone jako okrąg) to dla nich to zero. W Grecji jeśli wystawisz dłoń by kogoś "uspokoić", to oni i tak potraktują to jako większe w wzburzenie. A nawet w Bułgarii jest też nieco inaczej... Przy machaniu głową na nasze "nie" to widzą jako ich "tak".
Oczywiście nie bronię gw**cicieli i lewaków, no ale ku*wa! Zanim pojedziesz do innego kraju, zapoznaj się z kulturą i zwyczajami danego państwa. Bo to, że jestesmy w Europie, nie znaczy, iż w każdym kraju jest to samo . Co kraj to obyczaj.
Są pewne granice, no ale w tym przypadku to ona pokazała jakby "no chodź wy**chaj mnie", jak byście się czuli. To po części jej wina. Ja powtarzam nie popieram islamistów, ale jak jedziesz do innego państwa to musisz szanować ich prawo. My nakazujemy ludziom z kraju A jeśli są na naszym kraju B, a jeśli my jesteśmy na A, będąc obywatelami B to oni nam nakazują.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 grudnia 2016, 19:07
I co, Penseta i inne lewaki, dalej będziecie bronić tych ukochanych muzułmanów? Co te ciapaki mają jeszcze zrobić, żebyście przejżeli na oczy? Poderżnąć wam gardła?
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:19
@Treilea_Reich: po wymordowaniu ok 6 milionów słowian i innych ty dalej uważasz że nazizm jest spoko więc tak.
Ale pomijając, 1 gwałt i morderstwo nie ma nic wspólnego z ich wyznamiem (koran itd) wystarczy spojrzeć na to że biali, chrześcijanie itd też mordują i gw**cą (Breivik np).
2 muzłumanie co-egzystują w środowisku Niemieckim/Angielskim (turcy uratowali ekonomię niemiec)od bardzo dawna tak więc, dalej nic to nie zmienia.
Ja nie piszę o każdym Polaku czy innym chrześcijaninie który kogoś zgw*łcił lub zamordował.
PS Miło że mam swojego cichego wielbiciela xd
PPS internet explorer xd
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:22
@Penseta: Nie że coś, ale Słowian zginęło zdecydowanie więcej. (Ruskie bardzo i jakieś 10-20 milionów z innych państw).
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:25
Nawet nie czytam tych jego wypocin. Jak mu się chce marnować życie pisząc to i dowodząc swojej choroby umysłowej to proszę bardzo.
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:27
wiem ale mu skróciłem xd
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:28
@Penseta:
A ty do nauki, a nie w internecie komentarzy o sobie szukasz, "wielka sławo".
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:28
@Treilea_Reich: Znalazłbym sporo określenień, by ciebie obrazić, ale wystarczy stwierdzić że jesteś zwykłym Neonazistą.
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:29
@Treilea_Reich: albo czytasz albo nie pisz nic
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:29
Takie określenie to nie obraza, tylko zaszczyt.
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:30
@Treilea_Reich: ohhhhhhjh dammmmm
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:33
@Treilea_Reich: Cóż, ja podobnie jak spora część ludności czuję obrazę do nazizmu, ale jak tam chcesz.
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2016, 19:35
I czemu zmieniłeś komentarz na bardziej "neutralny"? Odwagi ci brak, czy co?
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:36
@Treilea_Reich: Uznałem za zbyt radykalny.
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:37
I ty się bawisz w poprawność polityczną? Mów prosto z mostu, co ci leży na duszy. Pod względem poglądów nie ma nic gorszego jak zatajanie prawdy o swoich przekonaniach.
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:44
@Treilea_Reich: Wszystko co miałem, już powiedziałem.
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:46
@Treilea_Reich: Kocham Cię.
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:41
@Treilea_Reich: ale ty jestes je**iety xDD
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:11
@Treilea_Reich:
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:34
@Treilea_Reich: Muzułmanów dzieli się na dwie grupy:
1 - przestrzega zasad Koranu, żyje we wspólnocie z innymi religiami i nie narzuca im Islamu.
2 - ch*j ku*wa mordujemy za Allaha. W Koranie nie ma ani słowa o mordowanie niewiernych i co gorsza gw**ceniu ich(?!). Mordercy i gw**ciciele nie powinni mieć prawa nazywania się Muzułmanami.
Odpisz
2 grudnia 2016, 23:34
ale z tego co gdzieś słyszałem, to koran odnosi prawa człowieka tylko do muzułmanów (nie w prost, że innych trzeba zabić) i jedni odnoszą to do wszystkich ludzi, a drudzy tylko do siebie.
Poza tym, jakoś najwięcej organizacji terrorystyczno-religijnych powstaje na bazie islamu.
Odpisz
2 grudnia 2016, 23:52
Rozmawiałem kiedyś z jednym takim który za Allaha gotów byłby wymordować całą Europę. Kolegą go nie mogę nazwać, nigdy go nie lubiłem, ale powiedział mi prosto z mostu, że według jego ideologii islam to religia pokoju wobec ludzi, a chrześcijanie i większość innowierców do ludzi się nie zaliczają. Innym razem rozmawiałem z gościem, który nienawidził takich osób jak wyżej wymieniony za to co robią, więc muzułmanie w tej kwestii rzeczywiście są bardzo podzieleni.
Odpisz
3 grudnia 2016, 07:35
@Treilea_Reich: Przez ciebie przekroczyłem limit strzałek w dół :/
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:48
Koran zakłada całkowitą tolerancję Chrześcijan, Żydów i (chyba) Zaratuszan czyli ogólnie religii monoteistycznych
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:19
@Plu111: Gdyby ludzie słuchali swoich religii, nie byłoby II WŚ.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:40
@Treilea_Reich: Co ku*wa?
Ja nie lubię sekt islamistycznych czyli ISIS i tego innego gówna.
Co innego z muzułmanami, którzy są mi obojętni
Ale ku*wa człowieku
Znaj różnicę
Bo jest ona
DRASTYCZNA
Ale ty nawet nie masz żadnej wiedzy o czym piszesz...
Polecam trochę o tym poczytać i być w temacie
A później pisać komentarz gdy już wszystko wiesz
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:43
@gobo333: Nie byłoby drugiej wś gdyby nie było pierwszej.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:48
@Treilea_Reich: Zaczynam mieć wątpić czy dobrze rozumiem ideę lewicy, ale czy lewica to przypadkiem nie ci, którzy uważają, że nie powinniśmy wyciąć w pień wszystkich muzułmanów ponieważ jest problem z terroryzmem? Jak dla mnie przepisy powinny być mocno zaostrzone niezależnie od wyznania czy pochodzenia tak samo jak nie, że tylko muzułmanie no bo oni są muzułmanami więc oczywiście to terroryści.
Odpisz
3 grudnia 2016, 21:27
@Crobat: Nie byłoby drugiej wojny światowej, gdyby Hitler dostał się na ASP.
Odpisz
3 grudnia 2016, 21:30
A dostałby się, gdyby nie żydzi w komisji.
Odpisz
26 listopada 2017, 11:34
@Plu111: Zoroaszturian
Odpisz
27 października 2022, 06:59
@Shay_Cormac: ale było czytanie
Odpisz
5 lutego 2019, 08:51
Ironic
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2016, 21:34
"Kazdy obrazek w internecie jest prawdą"- Abraham Lincoln
Przypadek pani Bacca jest mi znany i bynajmniej nie pojechała ona do Turcji i dalej, zeby udowodnić, ze muzułmanie sa pokojowo nastawieni, tylko zeby promować swoją sztukę inspirowaną pacyfizmem, happening nazywał sie bodajże "Jadące panny młode", a została zamordowana i zgw*łcona w jednej z gorszych dzielnic Stambułu, ale nasze kochane prawiczki juz podchwyciły wode na młyn ksenofobii i rasizmu i sie radykalizują. (Tak, jestem lewakiem) Minusujcie ;*
Odpisz
3 grudnia 2016, 22:28
@lenn12on: Chwała ci za wyjaśnienia. Niech ci w strzałkach wynagrodzą. Chociaż chyba są zbyt zajęci parę komentarzy niżej.
Odpisz
4 grudnia 2016, 01:09
@lenn12on: Dwie sprawy: 1.Też czytałem o sprawie pani Bacca i znalazłem że pojechała na wschód by promować pokój. Więc nie zgadza się to ani z obrazkiem, ani z twoim komentarzem.Trochę dziwne. 2. Czy mógłbym cię poprosić abyś nie obrażał ludzi o prawicowych poglądach. Nie chcę cie urazić ani nic, tylko proszę cię abyś nie atakował każdego kto nie ma lewicowych poglądów przez to, że autor obrazka udostępnił treść niezgodną z prawdą. Osobiście jestem "prawiczkiem" ale nie mam nic przeciwko ludziom z innej części świata, o innym kolorze skóry czy innej orientacji seksualnej. Poza tym myślę że nawet wśród "lewaków" znajdą się ludzie nietolerancyjni.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2016, 09:53
@InfinityGamer: Jest różnica, pomiędzy ''prawiczkiem'', a osobą o prawicowych poglądach, obrażam tylko tych pierwszych. A odnośnie celu jej podróży, na wikipedii faktycznie jest napisane, że pojechała promować pokój, ale robiła to właśnie poprzez happeningi, więc nie widzę, żeby coś się nie zgadzało.
Odpisz
4 grudnia 2016, 12:47
@lenn12on: W takim razie przepraszam i dziękuję, że nie żywisz urazy do wszystkich ludzi o prawicowych poglądach :). A w sprawie celu pani Bacca, możliwe że nie doczytałem.
Odpisz
3 grudnia 2016, 21:24
Najgorsze że nawet nikt nie zdążył jej powiedzieć "A nie mówiłem?".
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:17
ator na wlogu mowil oni mają wypisane by kłamać bo wg nich kłamanie to podstawa "dobrego muzumanina"
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:06
Szanuję za Atora. To się nazywa Takkia.
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:03
Może ludzie zobaczą na oczy. A w sumie, kogo ja oszukuję?...
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2016, 20:00
@wojtekrozrabiaka: właśnie, ciagle patrzą na uszy.
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:58
> poznaj w grze turka kilka dni temu
> zakoleguj sie
> przeczytaj to
> nigdy juz nie spijtzysz na niego tak samo
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:07
Tyle, że to kiepski argument. W Turcji ten znak jest traktowany jak środkowy palec u nas lub znak, że chcesz się r*chać w odbyt. Może wydawać wam, że to śmieszne, no ale we Francji te nasze palce co mają symbolizować, że jest ok, (kciuk i wskazujący palec są złożone jako okrąg) to dla nich to zero. W Grecji jeśli wystawisz dłoń by kogoś "uspokoić", to oni i tak potraktują to jako większe w wzburzenie. A nawet w Bułgarii jest też nieco inaczej... Przy machaniu głową na nasze "nie" to widzą jako ich "tak".
Oczywiście nie bronię gw**cicieli i lewaków, no ale ku*wa! Zanim pojedziesz do innego kraju, zapoznaj się z kulturą i zwyczajami danego państwa. Bo to, że jestesmy w Europie, nie znaczy, iż w każdym kraju jest to samo . Co kraj to obyczaj.
Są pewne granice, no ale w tym przypadku to ona pokazała jakby "no chodź wy**chaj mnie", jak byście się czuli. To po części jej wina. Ja powtarzam nie popieram islamistów, ale jak jedziesz do innego państwa to musisz szanować ich prawo. My nakazujemy ludziom z kraju A jeśli są na naszym kraju B, a jeśli my jesteśmy na A, będąc obywatelami B to oni nam nakazują.
Odpisz
3 grudnia 2016, 18:08
Mądry komentarz
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:48
Dziękuję.
Odpisz
3 grudnia 2016, 18:41
Bo to durna Pippa.
Odpisz
3 grudnia 2016, 18:09
Protip: Nie zabieraj się do obcego państwa autostopem niezależnie od panującej tam religii.
Odpisz
3 grudnia 2016, 18:06
Hurra, więcej ksenofobicznych obrazków, więcej!
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:54
Jedyne co mogę powiedzieć:
XD
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:43
Czyli pokazanie, że większość muzułmanów na wschód od Bosforu to dzicz
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:50
i lubi pippy
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:31
to nie są muzłumanie tylko przestępcy
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:02
Pippa
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:09
@polandball1: Bacca
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:09
BAKA!
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:14
@Soberker: Bacca, a nie jakieś dziwne chińskie słowa.
Odpisz