Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2016, 21:18

Miał krzywą szczękę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar marcin12321

14 grudnia 2016, 23:32

@Monster_: Z tego co czytałem to pociak wybuchł obok szczęki.

Avatar Drag_on

1 maja 2022, 21:06

@Breadbear: W dodatku używał celownika mechanicznego zamiast lunety, żeby nie podnosić za wysoko głowy przy celowaniu + żeby światło nie odbijało się od lunety robiąc odblask co mogłoby zdradzić jego pozycję.

Avatar mamrek

1 kwietnia 2017, 10:07

nowy poziom człowieka betonu, najpierw wyjaśnij dowcip, a później go opowiedz

Avatar LemonNADE

14 grudnia 2016, 22:57

od paru dni ciekawi mnie skąd on do ku*wy nędzy miał tyle amunicji na takim zadupiu... ja rozumiem że mógł od zastrzelonych rusków brać ale nie wierzę żeby każdy z jednym gnatem biegał

Avatar Dr_Sheldon_Cooper

15 grudnia 2016, 16:47

@LemonNADE: ale wiesz że to się nie działo na raz...?

Avatar DIGIMKE

Edytowano - 15 grudnia 2016, 16:43

"Będą żyć , dopóki nie umrą"

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 21:38

On nie strzelał że snajperki, tylko że zwykłego karabinu bez lunety

Avatar WhySoSerious

14 grudnia 2016, 21:43

Dokładniej Mosin-Naganat model Fiński. Poza tym zabijał jeszcze z pistoletu i pm-u.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 21:34

ten gościu to Badass z naciskiem na B

Avatar AZKABANA

14 grudnia 2016, 20:46

5/5 bo comic sans

Avatar JakubJJJ

14 grudnia 2016, 20:52

Avatar marcel22205

15 grudnia 2016, 01:05

Avatar AZKABANA

15 grudnia 2016, 07:16

@marcel22205: sanesss

Avatar Broski

14 grudnia 2016, 19:43

Wreszcie weszło na główną.

Avatar Klulik

14 grudnia 2016, 19:42

505 z samego karabinu bez lunety.Pozostałe 200 zabójst z Suomi.
(Taka ciekawostka)

Avatar Wladimir_Putin

14 grudnia 2016, 19:02

GŁUPI GŁUPEK!

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2016, 22:08

505 zabójstw co to jest xd

Avatar KingsMax

2 grudnia 2016, 22:27

Camper... to jest camper.

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2016, 22:45

@KingsMax: taki stalin czy hitler to nie bezporednie zabli parenascie milonow

Avatar KingsMax

3 grudnia 2016, 00:04

Oni mieli zaledwie asysty.

Avatar lolkowski

2 grudnia 2016, 22:03

strzelał podobno bez lunety snajperskiej

Avatar Fox__

2 grudnia 2016, 22:40

@lolkowski: Nie podobno, a naprawdę. Gdyby takowej używał, mogliby go zauważyć jeśli światło by się od niej odbiło.

Avatar SetAbominae

2 grudnia 2016, 23:46

@Fox__: Poza tym lunety w tamtejszych warunkach byłby permanentnie zaparowane/oszronione

Avatar TimekPL123

2 grudnia 2016, 21:33

Pewnie dużo grał w cs'a i się nauczył dobrze strzelać.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar LubieTostyPL

14 grudnia 2016, 19:24

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 19:49

Avatar
iqhawe

2 grudnia 2016, 21:33

żart już był... ale za wyjaśnienie i dobrze zrobiony obrazek daje 5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Brawo za czujność!

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Deal życia

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka