Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Brawo za czujność!
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Deal życia
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2016, 21:18
Miał krzywą szczękę
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:20
Bo mu snajper uje**ł pół twarzy.
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:22
@qaz123: [*] Dobry był i tyle
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:23
@Breadbear: I tak mam do niego wielki szacunek.
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:32
@qaz123: Dobry strzelec z niego był
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:32
@Breadbear: i Ps: Zabił ich 705 bo jeszcze 200 z pistoletu maszynowego
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:41
@qaz123: z tego co słyszałem, to nie był snajper. Rosyjski żołnierz dostał się na kilka metrów obok Simo i postrzelił go w twarz. Hayha zanim zemdlał, zdążył się jeszcze do niego obrócić i go zastrzelił. Gdyby Rosjanin przeżył, na pewno upewniłby się, że Biała Śmierć nie żyje. Ale nie dostał takiej możliwości.
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:44
@Aracz: Ja słyszałem inną wersje, ale ważne że był dobry. Słyszałem też że (chyba) jadł śnieg żeby jego oddechu nie było widać w zime.
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:47
@qaz123: nie jadł tylko trzymał w ustach
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:47
@qaz123: I lał wodą śnieg przed strzałem, żeby nie zdradził jego pozycji.
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:50
Dobre metody i dobre oko
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:51
@Breadbear: i tak wgl miał fajną kominiarke
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:58
@qaz123: Przeżył headshota cheater!
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:50
@Aracz: dokładniej to był pocisk dum dum
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:41
@qaz123: Nie snajper,tylko odłamek ruskiego pocisku.
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:02
@marcin12321: Dum dum przeżył? Fart wojny :D
Odpisz
14 grudnia 2016, 23:32
@Monster_: Z tego co czytałem to pociak wybuchł obok szczęki.
Odpisz
1 maja 2022, 21:06
@Breadbear: W dodatku używał celownika mechanicznego zamiast lunety, żeby nie podnosić za wysoko głowy przy celowaniu + żeby światło nie odbijało się od lunety robiąc odblask co mogłoby zdradzić jego pozycję.
Odpisz
1 kwietnia 2017, 10:07
nowy poziom człowieka betonu, najpierw wyjaśnij dowcip, a później go opowiedz
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:57
od paru dni ciekawi mnie skąd on do ku*wy nędzy miał tyle amunicji na takim zadupiu... ja rozumiem że mógł od zastrzelonych rusków brać ale nie wierzę żeby każdy z jednym gnatem biegał
Odpisz
15 grudnia 2016, 16:47
@LemonNADE: ale wiesz że to się nie działo na raz...?
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2016, 16:43
"Będą żyć , dopóki nie umrą"
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:38
On nie strzelał że snajperki, tylko że zwykłego karabinu bez lunety
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:43
Dokładniej Mosin-Naganat model Fiński. Poza tym zabijał jeszcze z pistoletu i pm-u.
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:34
ten gościu to Badass z naciskiem na B
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:46
5/5 bo comic sans
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:52
@AZKABANA:
Odpisz
15 grudnia 2016, 01:05
@JakubJJJ:
Odpisz
15 grudnia 2016, 07:16
@marcel22205: sanesss
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:43
Wreszcie weszło na główną.
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:42
505 z samego karabinu bez lunety.Pozostałe 200 zabójst z Suomi.
(Taka ciekawostka)
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:02
GŁUPI GŁUPEK!
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:08
505 zabójstw co to jest xd
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:27
Camper... to jest camper.
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:45
@KingsMax: taki stalin czy hitler to nie bezporednie zabli parenascie milonow
Odpisz
3 grudnia 2016, 00:04
Oni mieli zaledwie asysty.
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:03
strzelał podobno bez lunety snajperskiej
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:40
@lolkowski: Nie podobno, a naprawdę. Gdyby takowej używał, mogliby go zauważyć jeśli światło by się od niej odbiło.
Odpisz
2 grudnia 2016, 23:46
@Fox__: Poza tym lunety w tamtejszych warunkach byłby permanentnie zaparowane/oszronione
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:33
Pewnie dużo grał w cs'a i się nauczył dobrze strzelać.
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:58
@TimekPL123: Weź wyjdź
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:59
@TimekPL123: Ale śmieszny komentarz. Nie, nie twój.
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2016, 22:40
@TimekPL123: >Symulator realistycznego strzelania
>CS:GO
Wybierz jedno
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:41
@TimekPL123:
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:24
@Fox__:
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:49
@TimekPL123:
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:33
żart już był... ale za wyjaśnienie i dobrze zrobiony obrazek daje 5
Odpisz