Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Powodzenia
Fajnie że odpowiedzieli
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2016, 10:43
Jak by za takie coś dawali mandaty ( np. po 50 lub 100) policja by więcej nie musiała wystawiać mandatów bo byli by bogaci
Odpisz
6 grudnia 2016, 19:43
idź na nogach... pójdź pieszo brzmi bardziej poprawnie.
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2016, 13:34
Powinni odholować :D
Odpisz
3 grudnia 2016, 11:34
mogę się mylić ale jeśli byś zadzwonił na policje lub straż miejską to każdy by raczej po mandacie dostał
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:05
@Scrollek0802: dzwonię na straż miejską, przyjeżdżają i wiesz cą robią? Dają jeden mandat i jak się dopytuję telefonicznie jak wyglądadała interwencja to w raporcie zapisali jeden źle zaparkowany samochód -.-
Odpisz
3 grudnia 2016, 18:35
@Brind: aha
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:42
Nienawidzę tego dlatego dam 5/5
Odpisz