Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Nie są aż takie pyszne
Nieuczciwa ocena
Z klasą się trzeba urodzić
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2016, 10:43
Jak by za takie coś dawali mandaty ( np. po 50 lub 100) policja by więcej nie musiała wystawiać mandatów bo byli by bogaci
Odpisz
6 grudnia 2016, 19:43
idź na nogach... pójdź pieszo brzmi bardziej poprawnie.
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2016, 13:34
Powinni odholować :D
Odpisz
3 grudnia 2016, 11:34
mogę się mylić ale jeśli byś zadzwonił na policje lub straż miejską to każdy by raczej po mandacie dostał
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:05
@Scrollek0802: dzwonię na straż miejską, przyjeżdżają i wiesz cą robią? Dają jeden mandat i jak się dopytuję telefonicznie jak wyglądadała interwencja to w raporcie zapisali jeden źle zaparkowany samochód -.-
Odpisz
3 grudnia 2016, 18:35
@Brind: aha
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:42
Nienawidzę tego dlatego dam 5/5
Odpisz