Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 08:33

Obstawiłabym, że ciągnik siodłowy jest marki Renault (Reno), lecz pewności nie mam, ale z doświadczenia wiem, że ta marka właśnie jest słaba i nie ma co się dziwić..

Avatar Kadzio

7 grudnia 2016, 09:04

z jakiego doświadczenia? Chyba z gadania innych ludzi.

Avatar DranejBijBolszewika

7 grudnia 2016, 10:19

ten ciągnik to DAF

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 10:35

@Kadzio: z częstliwości pobytu u mechanika tych ciągników, znajomy też mówił że są pase

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 10:39

@DranejBijBolszewika: a no to może i DAF, trochę ciężko mi poznać po samych reflektorach a zdjecie jest trochę rozmazane..

Avatar GooseApocalypsE

7 grudnia 2016, 15:47

Dzisiejsze auto nie tylko marki Renault są tak specjalnie skonstruowane by przód razem z silnikiem złożył się jak harmonijka amortyzują siłę uderzenia i zatrzymał się na klatce bezpieczeństwa.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 16:25

@GooseApocalypsE: nie zagłębiam się w to już aż tak bardzo..

Avatar DranejBijBolszewika

7 grudnia 2016, 16:25

lekko zaokrąglone szyby czyli DAF

Avatar Blachu

Edytowano - 7 grudnia 2016, 19:43

Tiry Renault są jeszcze jako tako. Jakbyś Iveco zobaczył. Ojciec jeździł Eurocargo z rocznika 2012 i całe podwozie, zawieszenie, rama pordzewiała. Karoseria nie, ale to dlatego że jest plastikowa.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 21:26

@Blachu: zobaczyła*
No o Iveco nie ma co nawet mówić, to złom na kółkach..

Avatar GooseApocalypsE

7 grudnia 2016, 21:44

O Iveco nie ma takiego pojęcia jak dobre. Ostatnie iveco jakim jechałem, był tragedią. Ręczny działał jak miał dobry humor zresztą z zegarami podobnie.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 22:39

@GooseApocalypsE: eh Iveco, i moja rozwalona brama...

Avatar kuba5028

20 stycznia 2017, 15:01

@DranejBijBolszewika: to jest Renault Premium

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 13:19

pewnie pod maską 1.9 TDI

Avatar Kto_Inny

7 grudnia 2016, 12:20

Dobra reklama

Avatar Ferikusu

3 grudnia 2016, 11:52

Biedny tir [*]

Avatar Jasnowidz

3 grudnia 2016, 11:55

@Ferikusu: [*]

Avatar Ferikusu

3 grudnia 2016, 11:59

@Jasnowidz: Rest in pizza [*]

Avatar Davido

3 grudnia 2016, 12:23

@Ferikusu: rip in rest [*]

Avatar Kejdzej

3 grudnia 2016, 12:32

@Ferikusu: Niech spoczywa w poboczu [*]

Avatar MlodySzczesny

7 grudnia 2016, 08:18

@Ferikusu: Rest In Pepperoni [*]

Avatar sylwon1234

3 grudnia 2016, 16:39

Udusił ją gazami wylotowymi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Dobrze czasem się oderwać

To by wystarczyło

Trzeba brać osobną torbę

Powodzenia

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka