Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2019, 22:43

Ja jem surowe pieczarki :D

Avatar sssdddfffggg

12 maja 2019, 13:03

@Konto usunięte: w stanach normalnie wpi***alaja surowe ciasto xddd tzw cookie dough

Avatar ASEEYAAH

6 grudnia 2016, 14:26

O co chodzi?
\__/

Avatar PusheenZuza

Edytowano - 6 grudnia 2016, 19:26

@ASEEYAAH: Przed świętami dużo się piecze i za zwyczaj podjada się surowe ciasto (przynajmniej ja tak robię xd) od mamy zazwyczaj słyszy się "nie żyj surowego ciasta"

Avatar ASEEYAAH

6 grudnia 2016, 20:01

@PusheenZuza: Aaa dzięki c:

Avatar DrDamian_

6 grudnia 2016, 16:13

Surowe ciasto jest pyszne, no chyba, że chlebowe albo bułkowe

Avatar UnderBird

6 grudnia 2016, 07:49

Sezon na otwieranie zje**nych sezonów uważam za otwarty

Avatar ta_w_krawacie

6 grudnia 2016, 07:16

Surowe ciasto > heroina

Avatar zlowerek

5 grudnia 2016, 23:54

ja kiedyś robiłam babeczki i to surowe ciasto ( miało wyjść 20 sztuk babeczek) zeżarłam całe na surowo. I wiecie co ?! Nic mi nie bylo XD

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2016, 23:14

Czasem w miesiącu lubię zrobić sobie litrowy kubeł surowego ciasta (takiego na babeczki np) a potem być szczęśliwa.

Avatar TheNaturat

5 grudnia 2016, 21:47

Takie obrazki na noc powinny być zakazane

Avatar hehineji

5 grudnia 2016, 23:07

@TheNaturat: czemu? podjadanie w nocy jest spoko.
Tłuszcz trzyma cieplo wiec w domu cieplej bedzie :)))

Avatar yukiyukiyuki

5 grudnia 2016, 22:46

Zawsze jak robię babeczki, to zżeram pozostałości z masy <3

Avatar Lumaq

5 grudnia 2016, 22:22

Kruszonka najlepsza

Avatar Treilea_Reich

3 grudnia 2016, 16:48

Kto lubi surowe ciasto? Bardziej od tego czuć mąką niż czymkolwiek innym. Lepiej poczekać i wtedy rozkoszować się prawdziwym smakiem.

Avatar kasjan132pl

5 grudnia 2016, 21:32

@Treilea_Reich: to zależy jakie ciasto

Avatar panlogin

5 grudnia 2016, 21:22

Dzisiaj pierwszy raz od jakiegos czasu zjadłem surowe ciasto. Pycha!

Avatar lodomir

3 grudnia 2016, 21:16

ja go zacząłem w czerwcu

Avatar pyrznejabgo

3 grudnia 2016, 20:39

to może być kał !

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Albo dla osób w spektrum

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Cóż za brak szacunku

Nie znoszę kleszczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka