Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Albo dla osób w spektrum
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Cóż za brak szacunku
Nie znoszę kleszczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2019, 22:43
Ja jem surowe pieczarki :D
Odpisz
12 maja 2019, 13:03
@Konto usunięte: w stanach normalnie wpi***alaja surowe ciasto xddd tzw cookie dough
Odpisz
6 grudnia 2016, 14:26
O co chodzi?
\__/
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2016, 19:26
@ASEEYAAH: Przed świętami dużo się piecze i za zwyczaj podjada się surowe ciasto (przynajmniej ja tak robię xd) od mamy zazwyczaj słyszy się "nie żyj surowego ciasta"
Odpisz
6 grudnia 2016, 20:01
@PusheenZuza: Aaa dzięki c:
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:13
Surowe ciasto jest pyszne, no chyba, że chlebowe albo bułkowe
Odpisz
6 grudnia 2016, 07:49
Sezon na otwieranie zje**nych sezonów uważam za otwarty
Odpisz
6 grudnia 2016, 07:16
Surowe ciasto > heroina
Odpisz
5 grudnia 2016, 23:54
ja kiedyś robiłam babeczki i to surowe ciasto ( miało wyjść 20 sztuk babeczek) zeżarłam całe na surowo. I wiecie co ?! Nic mi nie bylo XD
Odpisz
5 grudnia 2016, 23:14
Czasem w miesiącu lubię zrobić sobie litrowy kubeł surowego ciasta (takiego na babeczki np) a potem być szczęśliwa.
Odpisz
5 grudnia 2016, 21:47
Takie obrazki na noc powinny być zakazane
Odpisz
5 grudnia 2016, 23:07
@TheNaturat: czemu? podjadanie w nocy jest spoko.
Tłuszcz trzyma cieplo wiec w domu cieplej bedzie :)))
Odpisz
5 grudnia 2016, 22:46
Zawsze jak robię babeczki, to zżeram pozostałości z masy <3
Odpisz
5 grudnia 2016, 22:22
Kruszonka najlepsza
Odpisz
3 grudnia 2016, 16:48
Kto lubi surowe ciasto? Bardziej od tego czuć mąką niż czymkolwiek innym. Lepiej poczekać i wtedy rozkoszować się prawdziwym smakiem.
Odpisz
5 grudnia 2016, 21:32
@Treilea_Reich: to zależy jakie ciasto
Odpisz
5 grudnia 2016, 21:22
Dzisiaj pierwszy raz od jakiegos czasu zjadłem surowe ciasto. Pycha!
Odpisz
3 grudnia 2016, 21:16
ja go zacząłem w czerwcu
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:39
to może być kał !
Odpisz