Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pitrekkk

3 grudnia 2016, 19:52

Tylko szkoda, że Japoncę na początku wygrywali wojnę na Pacyfiku. Wygrane Amerykanów kosztowały ogromną ilość poległych. Mieli jedną z najlepszych (jak nie najlepszą) marynarkę na świecie.

Avatar drzewiec

9 grudnia 2016, 16:48

@Pitrekkk: Japonia miała niezwykle nowoczesną armię,a przegrali przez ślepe trzymanie się zacofanych tradycji.

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 17:35

@drzewiec: Przegrali, ponieważ amerykanie zrzucili bomby atomowe.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

Edytowano - 9 grudnia 2016, 18:10

@drzewiec: Przegrali bo byli słabsi. (Lepiej dopisze ten nawias i sprostuję: słabsi bo gdyby byli lepsi to by wygrali prawda? Nawet jeśli wyglądali ze są silniejsi to mogli być w istocie słabsi taka.. filozoficzna rozkmina trochę.)

Avatar Komandor_Brytania

21 grudnia 2016, 23:23

@Pitrekkk: W momencie wybuchu mieli chyba drugą pod względem liczby, Nippon Kaigun ustępowała wtedy tylko Royal Navy. A co do zaawansowania to nwm

Avatar Filipsss

17 czerwca 2017, 11:32

@Komandor_Brytania: dziwne że nie poddali się po 1 bombie

Avatar
Konto usunięte

22 września 2018, 14:15

@Pitrekkk: Wiesz, jednak USA miało jedną ważna rzecz. Możliwości mobilizacyjne. To że przed wojną mieli tak małą armię nic nie znaczyło, gospodarczo byli w stanie zgnieść praktycznie każdego

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

3 grudnia 2016, 18:23

Tylko, że Japonia nie była jakimś małym gównem. Jeśli mnie pamięć nie myli (jak nie mam racji to niech ktoś mnie poprawi) to była 2-3 największą potęgą militarna świata.

Avatar ghostarcher

16 grudnia 2016, 19:22

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: A teraz wojna jest u nich nielegalna

Avatar Filipsss

1 stycznia 2018, 17:54

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: no ale zawsze znajdzie się silniejszy ;p

Avatar Hawaiiball

9 grudnia 2016, 15:49

Wybacz, ale to tylko kampania na Ocenie Spokojnym.

Avatar Filipsss

17 czerwca 2017, 11:42

@Hawaiiball: mówi się na pacyfiku xd

Avatar UnderBird

9 grudnia 2016, 11:11

Ja myślałem że 2 wojna była trochę większa niż Japonia vs stany zjednoczone

Avatar Filipsss

17 czerwca 2017, 11:33

@UnderBird: ale tu chodzi właśnie o amerykę i japońców

Avatar pomada

Edytowano - 9 grudnia 2016, 15:52

teraz nie terar
#GrammarNazi

Avatar gabrysplodowski

9 grudnia 2016, 17:11

@pomada: hasztagi są h*jowe

Avatar bartus99

9 grudnia 2016, 20:30

@gabrysplodowski: ch*jowe *

Avatar Snax_

9 grudnia 2016, 20:57

@gabrysplodowski: No chyba ty

Avatar gabrysplodowski

9 grudnia 2016, 22:34

@Snax_: Ale mi powiedziałeś

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 16:18

terar

Avatar skullly

9 grudnia 2016, 14:39

a co z ZSRR i Nazistami?

Avatar caltinks_2

3 grudnia 2016, 17:20

Tak było

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2016, 17:18

Wojna na Pacyfiku*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mnie wolno

Lekko nie będzie

Przyszłość jest piękna

Rel

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka