Spoko, będę trzymał 9 godzin
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Rel
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2020, 13:23
Pociąg nie jedzie. Pociąg biegnie.
Odpisz
4 grudnia 2016, 12:54
Co trzeba zrobić, żeby się załatwić w pociągu:
- Poczekać, aż pociąg zatrzyma się na stacji
-Otworzyć drzwi
-Zamknąć drzwi za sobą
-Poczekać, aż pociąg ruszy
- Załatwić swoje potrzeby
- Poczekać, aż pociąg znowu się zatrzyma
-Otworzyć drzwi i wyjść
Odpisz
4 grudnia 2016, 13:15
@Kejdzej: Albo podczas jazdy wysrać się przez okno.
Odpisz
6 grudnia 2016, 20:12
@MartellusV14: Albo podczas postoju wysrać się przez okno. Nie ma zakazu srania, tylko zakaz korzystania z WC.
Odpisz
27 stycznia 2017, 13:11
@Kejdzej: Albo można wejść w trakcie postoju, zostawić otwarte, a potem wyjść kiedy kolwiek i zamknąć.
Odpisz
7 grudnia 2016, 08:30
Zabrania się nie otwierać drzwi?
Odpisz
7 grudnia 2016, 07:32
Otworzyć na stacji. Poczekać. Wysrać się w trakcie jazdy. Poczekać do drugiej stacji i wyjść
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:22
Spokojnie, można korzystać po drodze. Pociągi z reguły nie potrafią biegać.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2016, 12:44
Zabrakło tylko "nie srać na tory"
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:18
Nie...
Odpisz
6 grudnia 2016, 20:55
Pewnie to na dole jakiś troll przyczepił.
Odpisz
4 grudnia 2016, 21:50
"bieg pociągu"
Odpisz
6 grudnia 2016, 22:34
@Scrollek0802: kolejowe nazewnictwo poruszania się pociągu
Odpisz