Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Lekko nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2016, 14:55
Graham is sad because you can not speak English
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:05
@Maszterek583: Niestety, próby wskrzeszenia rzadko się udają :v
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:06
@HuboX600: nie rozumiem ._.
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:08
@Maszterek583: Użyłeś martwego przejedzonego mema. Nie jest zbyt uniwersalny bo stosowano go tylko jako reakcja do wypadków samochodowych (wiadomo czemu) przez co się znudził.
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:09
ale go wskrzesiłem i dostaje same łapy w góre ._.
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:10
@Maszterek583: używam go inaczej wiec jest mój
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:13
@Maszterek583: W internecie nic nie jest twoje bo zaraz usuną autora i splagiatują 200 razy. A 2 strzałki w góre nie zwiastują nic.
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:17
@Maszterek583: Jesteś, aż tak głupi czy udajesz? Skoro używam ziemi po której chodzę to znaczy, że jest moja? A, te " same łapy w góre " masz na myśli dwa zielone? Serio?
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:20
Nie obrażaj, potrzeba mu tylko przewodnika po internecie.
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:21
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:21
To nie była obraza, a zwykłe pytanie. ;P
Jak dla mnie na przewodnika bardziej nadawałby się piesieł.
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:22
@Maszterek583: Mam wielką ochotę zasypać Cię falą argumentów, ale kolega dobrze mówi. Przydałby Ci się przewodnik.
PS.15 to nie za dużo. ;)
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:22
Każdy woli innego przewodnika, dałem pierwszego lepszego z google grafika.
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:23
dla mnie dużo ;_;
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:27
@Maszterek583: z reszta mam konto od niecałego miesiaca tutaj i mi dobrze idzie bo nie długo pewnie 600 strzałek w gore
Odpisz
11 grudnia 2016, 23:06
@Maszterek583: ponad 900 ._.
Odpisz
6 grudnia 2016, 20:31
All lifes mather.
Odpisz
6 grudnia 2016, 18:47
"sebastiański angielski"
Odpisz
5 grudnia 2016, 18:22
Kumpel kiedyś kupił koszulkę patriotyczną(tak, żołnierze wyklęci w koszulce zaklęci) z błędem ortograficznym...
Odpisz
6 grudnia 2016, 15:31
jakim błędem?
Odpisz
6 grudnia 2016, 15:59
@Raczysko: .
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:04
.
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:17
°
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:28
@Raczysko: O ile dobrze pamiętam słowo "żołnierze" było napisane "żołnieRŻe", chociaż głowy nie dam sobie uciąć, jeszcze do niego zadzwonię jak wróci ze szkoły i się dopytam. Ale przynajmniej mu tę koszulkę wymienili.
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:04
Hi (sorry for my English)
Odpisz