Reklamy pozwalają nam lepiej poznać anatomię człowieka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Przerwa na herbatkę
Nieuczciwa ocena
Dwa oblicza
Drewniany kominek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2016, 08:10
Było. http://www.obrazki.jeja.pl/13748,syropek.html
Odpisz
10 grudnia 2016, 17:47
A tabletka trafia prosto w ból.
Odpisz
10 grudnia 2016, 17:20
A potem rak puc cfelu
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:50
Yo, substancje z syropku dostają się do krwioobiegu, gdzie trafiają do każdej komórki naszego ciała ._. Tak samo jak minerały z wody...
Odpisz
10 grudnia 2016, 07:43
@kaka77: Jest tak ze wszystkim co trafia do naszego układu pokarmowego i może zostać rozpuszczone przez kwas solny.
Odpisz
10 grudnia 2016, 10:26
@Davido_the_Doge_God: albo różne enzymy i bakterie w jelicie cienkim.
Odpisz
10 grudnia 2016, 12:01
@opliko95: i w naszym ryju też
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:51
Gdyby trafiał do płuc, to byśmy się udusili i dodatkowo dostali obrzęku płuc.
Odpisz
10 grudnia 2016, 11:47
@matix044: Thank you, captain!
Odpisz
10 grudnia 2016, 10:36
O bogowie, kiedyś już był podobny obrazek i to tłumaczyłem - reklama syropu pokazuje to w uproszczeniu, bo reklama z założenia ma być nieskomplikowana i łatwa w odbiorze. Syrop jako taki też najpierw ląduje w żołądku a do płuc trafiają substancje z niego, które przechodzą do krwi (i to ona je transportuje do płuc)
Odpisz
5 grudnia 2016, 17:53
Ale czy to nie jest tak że syrop trafia do żołądka unosi się razem z gazami tam powstałymi , gazy te są ciepłe a więc unoszą się w górę , a opary z syropu są zimne i schodzą na bok do płuc ;)?
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:55
@maxiu1244: Na logikę tak powinno być, ale reklamy mówią innaczej, a reklamy zawsze mają rację lel
Odpisz
5 grudnia 2016, 16:13
Jeszcze dojeżdza tam metrem.
Odpisz
5 grudnia 2016, 17:53
@Anielka999: ale syrop nie ma takiej konsystencji niczym woda.
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:41
bądźcie jak syropek na kaszel :P
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:43
@Maszterek583: czyli rak też ma byc jak syrop prosto do płuc
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:44
@siemak: oczywiście :)
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:45
@Maszterek583: ale rak to po takim wpie**olu chyba do pluc nie da rady wleźc >;D
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:46
@Maszterek583: zakład?:)
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:47
@siemak: a co chcesz znowu mnie zabić?
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:49
@Maszterek583: da sie przeżyć raka w płucu
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:50
@siemak: ale ty mnie pewnie zabijesz bo jestes zuy ;_;
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:51
@Maszterek583: >:) pewnie tak
Odpisz
5 grudnia 2016, 15:52
@siemak:
Odpisz