Utrata oka za 3... 2... 1...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2023, 10:19
Nick Furry, historia prawdziwa
Odpisz
17 kwietnia 2020, 14:20
Kobiety i bronie... Oczywiście nie wszystkie
Odpisz
27 stycznia 2013, 09:47
Trzyma to jak bazooke :D
Odpisz
27 stycznia 2013, 11:03
Źle. Bazooka to granatnik przeciwpancerny z drugiej wojny światowej, więc prawidłowiej było by napisać, że trzyma to jak granatnik przeciwpancerny.
Odpisz
27 stycznia 2013, 11:04
@amekninja555: +1.
Wreszcie jest ktoś,kto nie mówi na każdy granatnik ''bazooka''.
Odpisz
27 stycznia 2013, 13:01
@Methstius: jakoś nie widać łapki w górę :P
poza tym, można mówić panzerfaust XD
Odpisz
27 stycznia 2013, 13:04
@hadesik13: słucham?panzerfaust to 2 osobne granatniki,a nie SZYSKIE.
Odpisz
27 stycznia 2013, 19:28
@hadesik13: Nie można mówić na każdy granatnik przeciwpancerny panzerfaust, bo to się równa nazywaniu każdego takiego granatnika bazooką...
Odpisz
27 stycznia 2013, 20:11
@amekninja555: -_- Dobra, trzyma to jak granatnik przeciwpancerny. Pasuje ? :D
Odpisz
27 stycznia 2013, 21:20
no wiem, ale chodziło mi o to, że zamiast "trzyma jak bazookę" można napisać "trzyma jak panzerfausta", albo "trzyma jak RPG"
Odpisz
27 stycznia 2013, 22:41
@hadesik13: A mi o to, że i bazooka i panzerfaust to granatniki przeciwpancerne, i można napisać że po prostu trzyma jak granatnik przeciwpancerny. :D
Odpisz
28 stycznia 2013, 07:46
albo, że trzyma jak grabarz łopatę :P
Odpisz
28 stycznia 2013, 16:34
Ok, ale daj mi łapkę za poprawienie cię. :)
Odpisz
28 stycznia 2013, 17:31
@hadesik13: Nie miałam (na szczęście chyba) bliskiego kontaktu z grabarzami, ale wierzę na słowo. xD
Odpisz
6 września 2013, 15:24
@amekninja555: bazooka to bazooka można to nazwać jak się chcę
Odpisz
6 września 2013, 18:03
@Epickiodkrywca: Bazooka (czyli Bazooka M1) to amerykański ręczny granatnik przeciwpancerny. Jasne? To tak jakbyś powiedział na RPG-7 Panzerfaust, albo na Stinger'a Javelin! Jest wiele ręcznych granatników przeciwpancernych, ale Bazooka M1 jest tylko jedna... W pewnym sensie. ;-;
Odpisz
7 września 2013, 10:11
@amekninja555: ale moge tak powiedzieć?
Odpisz
7 września 2013, 10:47
@Epickiodkrywca: Właśnie nie, bo ludzie, którzy wiedzą o tym, że nie każdy RGP-Panc (czy jakiś tam był skrót) jest Bazook'ą mogą Cię wyśmiać, a tak swoją drogą, to mówienie tak jest niepoprawne!
;______________________;
Odpisz
7 września 2013, 11:59
@amekninja555: no to k=to wymiślił słowo:bazooka?
Odpisz
7 września 2013, 12:50
@Epickiodkrywca: Pewnie twórca tego granatnika. ;_;
Odpisz
6 lutego 2017, 18:20
@amekninja555: nie każdy granatnik jest p-panc
Odpisz
22 kwietnia 2017, 22:59
@generalpartyzantkijeja: Ale zwykłego granatnika nie trzyma się tak, jak ta pani na obrazku.
Odpisz
23 kwietnia 2017, 00:09
@amekninja555: żadnego tak sie nie trzyma...żadnej broni sie tak nie trzyma
Odpisz
18 lutego 2015, 16:07
- I tak dzieci postanowiłam zostać piratem...
Odpisz
6 stycznia 2015, 10:21
3...2...1........... death
Odpisz
1 lutego 2013, 12:56
ja jak widzę kłótnie w komentarzach to lecę po popcorn
Odpisz
29 stycznia 2013, 16:43
Właśnie za to uwielbiam jeja... Zawsze w komentarzach toczy się dyskusja na temat zupełnie inny niż obrazek... Nieraz można bardziej się uśmiać przeglądając je, a nie z powodu obrazka...
Odpisz
28 stycznia 2013, 20:52
Boom! Headshot! i utrata oka za 3...2...1...0! K*r*a to boli!
Odpisz
27 stycznia 2013, 22:07
Nie utrata oka tylko tzw. "Headshot personalny"
Odpisz
27 stycznia 2013, 19:58
-hej czy ta dziewczyna nie moze stracic tak oka?!
-ojeny tak!
-musimy jej to powiedziec!
-nie no co ty! chodz robimy zdjecie i na facebooka
Odpisz
27 stycznia 2013, 10:54
Kolba na ramieniu, trzyma jeszcze jak pierdoła...
No nic, nie będzie to wielka strata, niech strzela...
Odpisz
27 stycznia 2013, 10:44
to jest właśnie, moi mili, trzecie prawo dynamiki Newtona.
Odpisz
27 stycznia 2013, 08:50
Na dodatek to ciężka spluwa. I za chwilę będzie: Łoj jak boli, łoj jak boli, łoj jak boli :P
Odpisz
27 stycznia 2013, 09:26
@PostrachKlanowy: to było w śwk
Odpisz
25 stycznia 2013, 15:28
chłopak by inaczej strzelał
Odpisz
23 stycznia 2013, 17:38
lol jak mozna tak strzelac?
Odpisz
23 stycznia 2013, 23:25
@Karso21Respawn: ...kobieta
Odpisz
24 stycznia 2013, 14:41
widze ;p
Odpisz