Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fergus
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2016, 23:01
Nie kumam \__/
Odpisz
5 grudnia 2016, 23:02
@DeMajkel: Chodzi o że przerwał saszetke i wyrzucił część z zawartością.
Odpisz
1 sierpnia 2024, 01:22
@mante: przerwał?
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2016, 23:06
Albo gdy masz sobie pościelić łóżko, zdejmujesz wszystko po czym kładziesz znowu na łóżku
Odpisz
6 grudnia 2016, 00:03
Albo gdy chcesz się przebrać, sciągasz ubranie i ubierasz je spowrotem, zamiast nowego.
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:45
@Fussion: Takie prawdziwe ;_;
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:03
Ja chodzę ze szklanką do kibla, żeby się napić albo wyrzucam łyżeczkę do śmietnika zamiast kubeczka po jogurcie. [*]
Odpisz
8 grudnia 2016, 20:58
@Fussion: Co ten awatar? Kolega pyta do celów naukowych
Odpisz
5 grudnia 2016, 23:35
>przygotowuj żarcie z torebki
>wyrzuć pustą torebkę do kosza
>za chwilę sięgaj do kosza po instrukcję
Zawsze.
Odpisz
5 grudnia 2016, 23:40
@anonymoose: Zawsze.
Odpisz
8 grudnia 2016, 18:07
@anonymoose: Potrzebujesz instrukcji, aby robić żarcie z torebki??
Odpisz
8 grudnia 2016, 18:21
@Hawaiiball: Najczęściej tak.
Odpisz
8 grudnia 2016, 18:23
@Hawaiiball: Różne proporcje, różny sposób przygotowania
Odpisz
8 grudnia 2016, 18:08
Kawa w saszetkach to prawie sam cukier.
Odpisz
6 grudnia 2016, 22:34
Słodzenie kubka??
Odpisz
5 grudnia 2016, 23:28
Herbata? Może jakaś przyprawa? Nie wiem.
Odpisz
5 grudnia 2016, 23:30
@hubikstkj: Taki cukier w saszetkach. Jak w McDonaldzie.
Odpisz
5 grudnia 2016, 23:31
@TheGardenPL: Aha. Teraz mogę umrzeć w spokoju.
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:41
@hubikstkj: Mi to wygląda na taką kawę nie wiem czy ktoś kiedyś słyszał że w saszetkach jest taka ;v
Odpisz
6 grudnia 2016, 00:11
Albo wrzucenie łyżeczki do śmietnika a kubka po jogurcie do zlewu ;-;
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:34
@Sugamon23: zawsze :'D
Odpisz
6 grudnia 2016, 21:34
Rety takie tru :'D
Odpisz
5 grudnia 2016, 23:12
Przecież ten kubek jest i tak pusty
Odpisz