Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Znak czasów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2017, 18:15
xxx - chłopak i napalona dziewczyna
Odpisz
4 lutego 2017, 20:07
niedługo w polsce:
jaką płeć ma mieć twoje dziecko?
XY
XX
XYX
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:14
YY - nowa płeć
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:18
@Heksakosjoikontaheksafob: czy ty sugerujesz że płeć męska to mieszanka płci żeńskiej i plci nieznanej?
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:22
@KacperUE: Czy ty sugerujesz, że płeć żeńska jest żeńska?
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:27
@Davido_the_Doge_God: tak
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:34
@Heksakosjoikontaheksafob: czy ty sugerujesz płeć?
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:19
@mooped: czy ty sugerujesz występowanie płci?
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:23
@Pandzianikki: Czy ty sugerujesz brak występowania płci?
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:24
@Davido_the_Doge_God: czy ty sugerujesz,że płeć?
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:29
@Pandzianikki: Czy ty sugerujesz, że nie płeć?
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:32
@Davido_the_Doge_God: Czy wy sugerujecie istnienie?
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:33
@Xenophia: czy my sugerujemy cokolwiek?
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:52
@Pandzianikki: Czy Wy sugerujecie ?
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:02
@hardkor1129: Czy ty pytasz?
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:05
@Pandzianikki: Czy ty sugerujesz że on pyta?
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2016, 22:11
@Heksakosjoikontaheksafob: Chromosom Y przenosi wyłącznie informacje dotyczące tylko męskich cech, X przenosi informację ogólną, no, a jak nie ma obok Y, uaktywniają się cechy żeńskie. Niemożliwe byłoby posiadanie chromosomów YY. Można posiadać kombinacje: XX (samica), XY (samiec), XYY (super-samiec), XXY (Zespół Klinefeltera), XXX (super-samica), X (Zespół Turnera).
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:13
@Maks2603: Wiem, wiem. Jednak gdyby jakimś cudem chromosomy zmutowały...
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:17
@Heksakosjoikontaheksafob: A co jeśli to tylko bóg może mieć płeć YY?
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:38
@Maks2603: Dzięki tobie spędziłam dobre 15 minut czytając artykuły na wikipedii...
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2016, 22:51
@Heksakosjoikontaheksafob: To byłyby chromosomami Y tylko z nazwy. chociaż to w ogóle nazywał by się inaczej, bo byłby to inny, nowy chromosom.
Odpisz
7 grudnia 2016, 23:23
@Maks2603: Yeah mister Maks
Yeah science
Odpisz
8 grudnia 2016, 00:03
@Heksakosjoikontaheksafob: te komentarze czuję się jak na zlocie filozofów
Odpisz
8 grudnia 2016, 07:50
@Maks2603: Gdy wystepuje tylko 1 chromosom to w miejsce 2 pisze sie 0, czyli np. X0. Warto takze powiedziec, ze u niektorych organizmow XY to samica a XX to samiec.
Odpisz
9 grudnia 2016, 10:11
@Maks2603: XXX IKSDE
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:40
już wie jaką płeć trzeba zabijać
Odpisz
7 grudnia 2016, 23:06
@adix04: Od jakichś 20 lat...
Odpisz
7 grudnia 2016, 23:23
@adix04: O. co chodzi z Dudą?
Odpisz
8 grudnia 2016, 08:47
@AshleyRiddle: Internet Explorer
Odpisz
8 grudnia 2016, 08:46
AA
Odpisz
8 grudnia 2016, 07:02
YY - 100% mężczyzna
XXX - erotuman
XP - Windows
Odpisz
8 grudnia 2016, 02:06
Jakim cudem dopiero teraz ktoś o tym pomyślał
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:32
XXX - Sasha Grey
Odpisz
6 grudnia 2016, 19:47
To uczucie gdy jesteś daltonistką: Xd Xd
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:06
@Aussie_Roo: pjona, jako jedyny w klasie jestem daltonistą i jak reszta klasy sie dowiedziala to z takim zdziwieniem jak to ja widze wszystko na szaro
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:11
@Aussie_Roo: Nie znam tego uczucia
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:42
@ChickenEatsRainbows: Fajny avek ;D
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:47
@XpusheenX: Danke
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:09
@kafelka_w_kuchni: Nie jestem daltonistą. To miał być taki biologiczny żart :/
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:06
XXX - Gimbus
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:56
XD
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:54
Jestem połączeniem XX i XD. :v
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:03
ją mam w klasie gościa co ma na nazwisko Śmieszek
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:17
@Ravennicht: Napewno nie uchroni się przed Dudą
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:29
@Pandzianikki: parasol?
Odpisz
6 grudnia 2016, 17:33
UWAGA
XDY- zdrowy
XdY- Chory na daltonizm
Odpisz
6 grudnia 2016, 16:45
XD to daltonizm :I
Odpisz