Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fusiak102

21 grudnia 2022, 17:38

@KontoUsunięte: ja ubieram jutro, czyli 22 xD

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2017, 15:02

GOTTA GO FAST

Avatar Buras

10 grudnia 2016, 16:21

Ja mam choinkę w wigilię dopiero.

Avatar Anishogen

10 grudnia 2016, 11:47

SAAAAAAANIC

Avatar NieWiemCoWpisac

10 grudnia 2016, 10:31

Choinka 21 grudnia? U mnie stoi od początku miesiąca xd

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2016, 07:19

Ciekawe, ilu Polaków ubiera choinkę 21 grudnia...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 grudnia 2016, 20:49

Nie lubie świąt.
Zawsze zostaje mnóstwo żarcia z czego lubię może 20%.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 14:14

Sam nie lubię żarcia świątecznego. Tylko, że dzisiaj jest już ta świąteczna atmosfera.

Avatar Plu111

9 grudnia 2016, 19:04

ja też nie przepadam za większością ale są
-słodycze
-prezenty
-fajna atmosfera

Avatar masterhardkore

Edytowano - 9 grudnia 2016, 22:28

@Plu111: fajna atmosfera zwłaszcza podczas kłótni rodziców podczas przygotowań

Avatar AshleyRiddle

10 grudnia 2016, 00:08

@masterhardkore: fajna atmosfera powiadasz... Taa... fajna atmosfera kiedy rodzice bez przerwy się kłócą.

Avatar masterhardkore

10 grudnia 2016, 00:13

@AshleyRiddle: q co niby napidałem

Avatar panlogin

9 grudnia 2016, 23:19

24 grudnia
Długo jeszcze?

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 22:35

Właśnie sobie przypomniałem, że na święta jadę do rodziny. Event z tf'a idzie się je**ć ;-; (o ile jakiś będzie)

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 21:36

Avatar Fenekin582

9 grudnia 2016, 20:52

Go go go fast go go go /dalej nie pamiętam

Avatar Jawer

9 grudnia 2016, 20:42

Avatar Metal_Head

6 grudnia 2016, 18:29

Jak już te linie w paincie robiłeś to mogłeś chociaż przy robieniu lini shift przytrzymać.

Avatar Metal_Head

9 grudnia 2016, 20:34

@Metal_Head: Ok, admin poprawił

Avatar DziwnyPan

9 grudnia 2016, 20:00

ja mam 20 albo 19 zawsze choineczkę

Avatar lorax12

9 grudnia 2016, 19:56

5 bo Sonic X

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pozdrawiam świetliki

Totalnie

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka