Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2016, 15:26
Nie lubię tego momentu jak wyjdę z pokoju i cała rodzina się na mnie patrzy
Odpisz
8 grudnia 2016, 22:59
Dzisiaj mama pokazała mi ten obrazek i powiedziała, żebym przeczytał to ostatnie :(
Odpisz
9 grudnia 2016, 04:10
@Matexustrix: tej awatara zmieniaj, Stonoga to sobie mordy nie wycieraj padalcu
Odpisz
9 grudnia 2016, 08:57
@Matexustrix: Smutny ty [*]
Odpisz
8 grudnia 2016, 21:49
Jak ja to znam...ale to brat mi wypomina o dziewczynę nie mama
Odpisz
7 grudnia 2016, 07:04
Litrówka - wróg każdego mema.
Odpisz
7 grudnia 2016, 08:54
prawie każdego*
Odpisz
8 grudnia 2016, 20:37
litrówka- przyjaciel każdego Aleksandra Kwaśniewskiego
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:26
Gdy wiesz, że zbliża się wigilia i będziesz w takiej samej sytuacji...
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:10
jezu ta dziewczynka z blond włosami najbliżej... jej twarz idealna do memów. zróbcie z nią mema!
Odpisz
8 grudnia 2016, 18:30
Zawsze jest opcja na to:
Odpisz
8 grudnia 2016, 17:34
Dokładnie te same pytania mówią do mnie w wigilię oprócz jednego: Mam Super Loszkę ( Wiktoria )
Odpisz
8 grudnia 2016, 18:05
@Bartlomiej2003: Aha. Nie czuję szacunku do ludzi nie żartobliwie nazywających dziewczyny loszkami.
Odpisz
8 grudnia 2016, 18:29
@Bartlomiej2003: 2003? Co wy razem robicie, robicie sobie romantyczne spacery do spożywczaka na długich przerwach?
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:18
@Bartlomiej2003: Na pewno super loszka przecież ma już całe 13lat
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:53
@MiarkowyBanan: Znaczy ten, najpiękniejsza kobieta na świecie nie ma nawet 18 lat, także wiek nie do końca definiuje piękna.
Odpisz
8 grudnia 2016, 20:35
@Bartlomiej2003: dziewczynę*
moja dziewczyna też się nazywa wiktoria
Odpisz
8 grudnia 2016, 20:55
@kasjan132pl: Hhehehehehehe
Odpisz
8 grudnia 2016, 22:57
@CichociemnyJ: wiecie że siostry/kuzynki/przyjaciółki - nie są z automatu waszymi dziewczynami? xD
Odpisz
8 grudnia 2016, 23:03
@MiarkowyBanan: Irenka też się nie liczy
Odpisz
9 grudnia 2016, 07:07
@MiarkowyBanan: jest normalną nie spokrewnioną ze mną dziewczyną, nie wiem co z drugim typem
Odpisz
9 grudnia 2016, 23:30
@MiarkowyBanan: Dlaczego to do mnie piszesz?
Odpisz
10 grudnia 2016, 00:39
@Sir_Snoge: Nie do końca o to mi chodziło i jeśli chodzi o Miss Universe to ma skończone 18lat..
Odpisz
10 grudnia 2016, 00:59
@MiarkowyBanan: Która najpiękniejsza nie jest.
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:37
taki los gracza
Odpisz
7 grudnia 2016, 06:28
pojoju...
Odpisz
7 grudnia 2016, 07:01
@benben7: bardzo Polski człowiek to pisał .....
Odpisz
7 grudnia 2016, 07:19
@benben7: Może pieszczotliwie?
Odpisz
7 grudnia 2016, 07:27
@Heheszek_pospolity: Przymiotniki od nazw krajów piszemy małą literą.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2016, 07:17
"Ja tylko po cole..."
Odpisz