Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie idź!
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2016, 18:30
dalej czekam
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:46
@generalpartyzantkijeja: Od całej... minuty?
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:29
@generalpartyzantkijeja: .
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:37
@generalpartyzantkijeja: .
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:38
@generalpartyzantkijeja: Ciekawe, czy też są przygotowani.
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:41
.
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:51
@TerratorEK: .
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:47
@generalpartyzantkijeja: .
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:49
@generalpartyzantkijeja: wszyscy dają kropki więc będe oryginalny i dam przecinek --> ,
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:02
@generalpartyzantkijeja: .
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:23
.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2016, 21:47
@generalpartyzantkijeja: . <- pierwsza kropka oczekiwania w mojej jejowej "karierze"
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:50
@XpusheenX: .
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:28
@generalpartyzantkijeja: ;-)
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:35
@generalpartyzantkijeja: też będę oryginalna: ¿?¿?
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:55
@JapanBall: '
Odpisz
7 grudnia 2016, 23:18
@generalpartyzantkijeja: •
Odpisz
8 grudnia 2016, 00:18
@generalpartyzantkijeja: 3===D <---- wszyscy dają kropki to ja dam benisa
Odpisz
8 grudnia 2016, 00:31
@generalpartyzantkijeja: kropka
Odpisz
8 grudnia 2016, 08:39
@Patrykel: .
Odpisz
8 grudnia 2016, 09:36
@TheBlazer:
Odpisz
11 grudnia 2016, 09:43
@generalpartyzantkijeja: .
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:21
@LiseQPL: LiseQ masz jakiegoś zmutowanego fi*ta 8=====>
Odpisz
28 lipca 2018, 01:19
@generalpartyzantkijeja: .
Odpisz
28 lipca 2018, 19:32
weś spierpapier ztond dzbanie
Odpisz
28 lipca 2018, 19:48
@generalpartyzantkijeja: nje
Odpisz
29 lipca 2018, 01:00
tag
Odpisz
26 sierpnia 2019, 22:05
@generalpartyzantkijeja: Dalej czekasz?
Odpisz
25 stycznia 2024, 20:21
@generalpartyzantkijeja: I jak?
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:50
#teamxbox
Odpisz
17 września 2021, 18:33
@polskigibby: #pcmasterrace
Odpisz
17 września 2021, 18:32
@KontoUsunięte: pc
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:31
A Nintendo to co?
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:31
@the_endrju: Nintendo to taki psiaczek, którego wszyscy lubią.
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:05
@Kuziemek: no prawda :3
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:49
@Kuziemek: Jak dla mnie Playstation i Xbox to takie ogromne, majestatyczne, rasowe psy. A Nintendo taki mały, głupiutki, uroczy mopsik.
Odpisz
8 grudnia 2016, 08:03
którego wszyscy kochają
Odpisz
8 grudnia 2016, 08:59
@rogaliq: Dokładnie. Nie da się nie kochać mopsików i Nintendo.
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:22
Nintendo jest zajebiste...ale gry sa drogie jak cholera
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:37
@arenak1111: eee tam. Nintendo Selects są drogie dość. Ale pozostałe nawet od 50 złotych. Nawet na Wii U
Odpisz
9 maja 2017, 23:25
@rogaliq: Ku*wa to ja chyba przepłacać jak dałem 40 euro w MediaMarkecie za NSMB2 na 3DS
Odpisz
10 maja 2017, 09:06
@arenak1111: tak ;-;
Odpisz
9 maja 2017, 23:27
@Konto usunięte: Bloodborn to jet exclusive Playstation
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:12
Pytanie; "co dostaliscie od Mikołaja?"
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:21
@Alvino: #TeamPS4
Odpisz
11 grudnia 2016, 16:48
@LiseQPL: #PCMasterRace
Odpisz
11 grudnia 2016, 23:45
@Alvino: Ogólnie to ja gram na wszystkim ale najbardziej teraz pykam w fife 17 na PS4. FPSy na PC.
Więc #AllPlatformsTeam
Odpisz
12 grudnia 2016, 07:11
@LiseQPL: Najlepszy team :v
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:59
@LiseQPL: TeamMultiplatform
Odpisz
11 stycznia 2017, 19:38
@LiseQPL: #TeamWiiU
Odpisz
8 grudnia 2016, 10:51
Dzieci mają ubaw w "trolowaniu". A jakie to smieszfne i zabawne pozdrawiają konkurencję u konkurencji.
Odpisz
7 grudnia 2016, 17:37
Co lepsze: Xone czy PS4?
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:11
Dla mnie PS4
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:13
PS4 jest lepsze niz X1 ale nawet za te cene lepiej wyjdziesz z pc.
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:14
#teamxbox
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:25
Wii U
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:33
jestem pctowcem ale polecam ps4
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:44
#TeamPegasus
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:58
PC
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:03
Odowiec jest prosta....PC
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:05
Tyle wiem. Ale pytam się o konsole.
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:07
Ja bym kupił PS4, bo Bloodborn... ale na razie czekam, może jeszcze wyjdzie na PC.
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:32
@Kiler1: Kupiłem sprzęt 500 złotych droższy niż PS4 Pro. Nie, nie da się wyjść lepiej z PC ;_;
Odpisz
8 grudnia 2016, 03:22
@the_endrju: Trzeba umieć składać, a żeby rzeczywiście za taką cenę złożyć lepszego PC od konsoli to trzeba kupować używane podzespoły
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:05
#PcMasterRace ale#TeamPS3 też spoko.
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:28
@Kenossa: Avek z PewDiePie Roast
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:50
@mikigra8888: Yaaaas!
Odpisz
7 grudnia 2016, 21:27
@Kenossa: Sztrałka za avek.
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:21
@Kenossa: Również go ogladam. Top od the mornin' to ya' laddies! Ny name is jacksepticeye and welcome back in HAAAAPYYY WHEEELS! piona
Odpisz
7 grudnia 2016, 22:22
@Kenossa:
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:20
jak nie ich to kogo? XDDD
właściwie to widze przecinek, ale co tam hehe
Odpisz
7 grudnia 2016, 07:37
#TeamCokolwiekNaCzymDaSięGrać
Odpisz
7 grudnia 2016, 08:09
to samo u mnie lol
Odpisz
7 grudnia 2016, 19:23
@Jeraszko: ku*wa monopoly
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:47
Ja napisałbym PC master race xd
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:09
#PegazusMasterRace
Odpisz
7 grudnia 2016, 09:44
#Teampcmasterrace
Odpisz
7 grudnia 2016, 09:45
Witam.
Odpisz
7 grudnia 2016, 11:05
@Wojgalazka: Siemson.
Odpisz
7 grudnia 2016, 17:05
Konsola > PC
PC > Konsola
Odpisz
7 grudnia 2016, 17:11
@lulul: ale to sa rowne czy co
Odpisz
7 grudnia 2016, 17:17
@Wojgalazka: Każde jest pod kilkoma względami gorsze, a pod kilkoma lepsze. Np. Na konsoli nie potrzebujesz dużo miejsca na gry, bo są na płytach i możesz mieć ich nieograniczoną ilość, a na pececie ciągłe czyszczenie dysku. Z kolei na pececie gry są tańsze i z oszczędzonych pieniędzy kupisz sobie np. Nowy (Większy) dysk.
Odpisz
7 grudnia 2016, 08:26
Jeżeli chcę pozdrowić PCty to komu napisać?
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2016, 08:51
@Krzyniu: możesz do mnie
Odpisz
7 grudnia 2016, 08:52
@Raczysko: Pozdrawiam
Odpisz
7 grudnia 2016, 08:55
@Krzyniu: nawzajem
Odpisz