Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Fergus
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2017, 20:33
SMAW czy Javeline?
Odpisz
5 września 2018, 21:14
@generalpartyzantkijeja: javeline
Odpisz
6 września 2018, 09:44
@gracjan_pl: ku*wa no rok ponad
Odpisz
6 września 2018, 10:43
@generalpartyzantkijeja: losowe
Odpisz
6 września 2018, 16:36
@gracjan_pl: kto odpowiada na memy w losowych? (oprócz ciebie)
Odpisz
6 września 2018, 16:55
@generalpartyzantkijeja: ja
Odpisz
9 lipca 2021, 13:03
@generalpartyzantkijeja: ja
Odpisz
9 lipca 2021, 13:06
@randomowy_gosc: on
Odpisz
8 maja 2018, 07:03
było
Odpisz
9 grudnia 2016, 07:17
O KU*WA ZGINIEMY!!!!!!!!!
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2016, 16:16
czemu mi to gówno nie działa
WTF
JESTEM NA NOWEJ GRAFICE
Odpisz
7 grudnia 2016, 17:22
@Errror_Sans: A gdzie klikasz?
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:38
@Arronin: kiedy jestem na głównej to na napis gif i tą szczałkę, i mi się ładuje pół godziny i nic, wchodzę w obrazek wciska szczałkę na środku ekranu to mnie wywala do innego obrazka
Odpisz
7 grudnia 2016, 20:39
@Errror_Sans: To nwm, bo robie to samo i mi działa
Odpisz
8 grudnia 2016, 01:52
@Errror_Sans: Mam tak samo jak ty.
Odpisz
8 grudnia 2016, 16:17
@kasperg21: poszło mi
Odpisz
8 grudnia 2016, 16:20
@Errror_Sans: Mi tez zaczely dzialac:D.Moze to wina serwera.
Odpisz
7 grudnia 2016, 17:30
Nie ma to jak Javelin.
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:37
@FuryGaming: Spike lepszy :v
Odpisz
7 grudnia 2016, 17:51
skisłem
Odpisz
7 grudnia 2016, 17:28
Moje uszy ;-;
Odpisz
7 grudnia 2016, 16:08
Widzę to już 4 raz, a nadal mnie to cieszy :D
Odpisz
7 grudnia 2016, 14:47
Już wiemy kto był sprawcą zamachu Smoleńskiego!
Odpisz
7 grudnia 2016, 14:39
Boje się
Odpisz
7 grudnia 2016, 12:29
Dmuchane świńskie jelito przeciw islamistom.
Odpisz
7 grudnia 2016, 09:48
TEN PISK MNIE ROZJE**Ł XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
Odpisz
7 grudnia 2016, 14:48
@Kylo_Ren_: Wincyj "XD"
Odpisz
7 grudnia 2016, 16:28
@Kylo_Ren_: i ta kropka na końcu... srsly
Odpisz
7 grudnia 2016, 09:38
Odpisz