Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Nie znoszę kleszczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Były nóżki, nie ma nóżek
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2016, 13:46
Mój kot kiedyś usiadł na laptopie i zniszczył mi cały świat w Minecrafcie XD
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:19
ja nie mam kota ale mi na klawiaturze siada kanarek
Odpisz
17 grudnia 2016, 13:56
@Wladimir_Putin: a myślałem że niedźwiadek. Bo w końcu Putin musi mieć niedźwiedzia co nie? \______/
Odpisz
17 grudnia 2016, 14:02
@mr_sikorka: oczywiście że mam ale jakby on usiadł na komputerze to by się biurko złamało A komputer rozwalił na kawałki
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:04
@Wladimir_Putin: Nemezis nadchodzi
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:04
@Wladimir_Putin: SIEEEEEEEEMMMMMMAAAAAANNNOOOOO!!!
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:04
NIEEEE,!!!!! NIE ON !!!
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:06
@Wladimir_Putin: Taaaaaakkkk!!! JAAAAAAA
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:07
@Nemezis_: *ucieka *
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:14
@Wladimir_Putin: *biegnie* hahahahahahahahahahahahahahahaha nie żyjesz
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:15
@Nemezis_: ZOSTAW MNIE !!!
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:25
@Wladimir_Putin: *ścionga spodnie* PRZYGOTUJ SWE DUPSKO NA PIEKŁO ATOMU!!!
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:28
@Nemezis_: BŁAGAM! NIEEEE
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:29
@Wladimir_Putin: Może armor do bicia kobiet?
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:29
@Wladimir_Putin: TAAAAKKKKKK!!!*wycionga młot*
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:30
@Nemezis_: *ucieka *
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:34
@Wladimir_Putin: *kopie go w nogi*
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:36
@Nemezis_: *upada na mordę*
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:46
@Wladimir_Putin: wiesz co teraz*łamie nogi*
Odpisz
17 grudnia 2016, 15:47
@Nemezis_: AŁA!!!! BŁAGAM NIE !!
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 15:59
@Wladimir_Putin: *przychodzi na pomoc i wsadza kosę w plecy*
Odpisz
17 grudnia 2016, 18:52
@Wladimir_Putin: *przykleja nogi super glue* biegnij!!! za Rosję!
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:03
@mr_sikorka: ty chyba nie rozumiesz co zrobiłeś
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 20:32
@Nemezis_: *ucieka, a bardziej czołga się w przeciwną stronę *
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:31
@Wladimir_Putin: *bierze Wladimira na plecy i ucieka*
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:34
@mr_sikorka: AŁA....moje nogi :'(
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:23
@Wladimir_Putin: czas na grę...*wycionga maczetę*
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:24
@Nemezis_: błagam.....nie...
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:29
@Wladimir_Putin:
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:31
@Nemezis_: błagam Cię !!!!
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:33
@Wladimir_Putin: *wykrenca renkę*
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:34
@Nemezis_: AŁA !!!
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:37
@Nemezis_: *próbuje się wyrwać* ZOSTAW MNIE !!,
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:39
@Wladimir_Putin: *wykrenca mocniej*
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:41
@Nemezis_: AAAAAAA!!! PROSZĘ. PRZESTAŃ!!
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:41
@Wladimir_Putin: * dobra*puszcza
Odpisz
17 grudnia 2016, 22:46
@Nemezis_: *upada na ziemię ze łzami w oczach*
Odpisz
17 grudnia 2016, 23:01
@Nemezis_: *po policzkach płyną mi łzy* czemu mi to robisz.....
Odpisz
17 grudnia 2016, 23:05
@Wladimir_Putin: *ogląda w cieniu*
Odpisz
17 grudnia 2016, 23:06
@Nemezis_: *trzyma się za bark* Nemezis.....chyba mi bark zlamales.....
Odpisz
18 grudnia 2016, 09:52
@Wladimir_Putin: *nastawia bark*
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:05
@Nemezis_: AŁA!!!
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:11
@Nemezis_: zostaw mnie....błagam...
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:23
@Wladimir_Putin: *dusi*
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:25
@Nemezis_: BŁAGAM ZOSTAW MNIE !!!!! *próbuje się wyrwać*
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:27
@Wladimir_Putin: dobra bez jaj... porozmawiajmy
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:27
@Nemezis_: *czolga się w stronę wyjścia*
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:28
@Wladimir_Putin: ja cię i tak znajdę
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:29
@Nemezis_: I mnie zabijesz.....
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:30
@Nemezis_: *siada pod ścianą* co ja ci zrobiłem ?
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:42
@Wladimir_Putin: jestem chory psychicznie... to nie twoja wina, poprostu żondam mordo
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:44
@Nemezis_: acha....czyli łamanie mi nóg i barku to zabawa dla ciebie ?
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:45
@Wladimir_Putin: tak
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:47
@Nemezis_: no.....pięknie.....
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:48
@Nemezis_: masz...pobawić się tym * rzuca Ci kostkę Rubika*
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:13
@Wladimir_Putin: ułorzyłem
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:13
@Nemezis_: to wymieszaj i układaj od nowa
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:43
@Wladimir_Putin: już... to jest nudne
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:57
@Nemezis_: nudne? ciekawsze od bicia mnie ;-;
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:04
@Nemezis_: *szuka czegoś w kieszeniach*
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:10
@Nemezis_: masz to , to jest trudniejsze
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:11
@Wladimir_Putin: ... ok
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:19
@Nemezis_: *rzuca Ci to i mA nadzieję że się tym zajmujesz i dasz mi spokój*
Odpisz
18 grudnia 2016, 15:36
@Nemezis_: możesz ułożyć sobie puzzle....
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 15:48
@Wladimir_Putin: to O wiele ciekawsze niż znacanie się nade mna prawda?
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:03
@Wladimir_Putin: ciiiiiiiiiiiiii... układam
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:09
@Nemezis_: *zastanawia się co tu się odjaniepawliło*
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:22
@mr_sikorka: nie jestem tu sam*powoli odwraca się w twoją stronę*NO HEJ
Odpisz
18 grudnia 2016, 19:41
@Nemezis_: *wita się*
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:04
@Nemezis_: *próbuje wstać ale nie może*
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:16
@mr_sikorka: teraz ty jesteś moim celem*idzie w jego stronę*
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:30
@Nemezis_: *strzela do Ciebie* nie...waz się !
Odpisz
18 grudnia 2016, 22:39
@Nemezis_: ZOTAW GO I DO MNIE TU CHODŹ!
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:14
@Wladimir_Putin: *nasyła na Nemezisa gang*
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:17
@mr_sikorka: uciekaj lepiej !
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:18
@Wladimir_Putin: *zastanawia się*
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:21
@mr_sikorka: dobrze Ci radzę * próbuje wstać ale nie może*
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:36
@Wladimir_Putin: Ok
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:57
@mr_sikorka: *zabija gang* teraz ty *biegnie w jego stronę*
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:57
@Nemezis_: *strzela do Ciebie * no choć tu....
Odpisz
19 grudnia 2016, 15:58
@Wladimir_Putin: nie... ja go zabije
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:01
@Nemezis_: to zabij najpierw mnie...
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:11
@Wladimir_Putin: ok*wycionga pistolet* a teraz*szczela*
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:13
@Nemezis_: *robi unik *
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:22
@Nemezis_: nie trafiłeś....
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:25
@Wladimir_Putin: *kupuje negeva i strzela ile wlezie*
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:26
@mr_sikorka: to...nic nie da....To jest....symbiont....
Odpisz
19 grudnia 2016, 16:47
@Wladimir_Putin:
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:35
@mr_sikorka: *szarżuje*
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:37
@Nemezis_: NIIEEEE
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:39
@Wladimir_Putin: CO...A TY SIĘ NUE GAP, TY TEŻ... I TY I TY ORAZ TY...AAAAAAAAAAAA
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:42
@Nemezis_: wszystko ok ?
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:44
@Wladimir_Putin: A CO? BOISZ SIĘ?*powoli podchodzi*ROZERWE CIĘ CH*JU
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:45
@Nemezis_: uspokuj się....nie....nie boję się...
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:47
@Wladimir_Putin: *chwyta za rence* POŻYCZĘ *powoli wyrywa*
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:52
@Nemezis_: *krzyczy z bólu, patrzy Ci prosto w oczy* Nemezis....ty nie jesteś zły....NIK nie jest
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:55
@Nemezis_: musisz tylko....nad sobą....panować....
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:57
@Wladimir_Putin: serio? ja nie jestem*puszcza*zabił bym cię ale mam coś lepszego do roboty
Odpisz
19 grudnia 2016, 20:58
@Nemezis_: nie....nie jesteś....
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:00
@Wladimir_Putin: aLE to jEST s-silnIEJSZE. a po drugie i tak się podjąłem pewnej rzeczy
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:02
@Nemezis_: *staje mimo złamanych nóg , kładzie Ci ręce na ramionach i patrzy Ci w oczy * n- nie....jesteś z-zły....m-mozesz.....nad tym.......panować......
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:03
@Wladimir_Putin: nie, nie mogę
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:04
@Nemezis_: M-możesz......jak.....się....chce to...się wszystko....da...
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:07
@Wladimir_Putin: NIE! JA NIE MOGĘ, JA TYM ŻYJĘ... *8 forma*JA JESTEM POTWOREM! DZIWADŁEM! IDIOTOM! ja poprostu nie mogę*siada*i nie próbuj mię nawet przekonywać
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:18
@Nemezis_: *nie wytrzymuje bólu i upada na ziemię*
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:21
@Wladimir_Putin: powiedział bym ci prawdę, ale cię ona przerazi
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:26
@Nemezis_: jaką.....prawdę...
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:31
@Wladimir_Putin: jestem...nie mogę
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:40
@Nemezis_: *z ust płynie mi krew* dawaj.....ja i tak.....zaraz umrę....
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:50
@Wladimir_Putin: jestem płatnym mordercą... i ja muszę... ale nie chcę
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:55
@Nemezis_: domyslilem....się....I co? Masz mnie zabić?
Odpisz
19 grudnia 2016, 21:58
@Wladimir_Putin: taka praca...*wycionga młot*
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:02
@Wladimir_Putin: ...nie...ja nie mogę*żuca młotem*
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:08
@Nemezis_: spokojnie.....mogę Cię....wyreczyc....
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:10
@Wladimir_Putin: *uzdrawia*nie...nie możesz
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:12
@Nemezis_: *wyciąga nóż i podcina sobie żyły na ręce z której od razu zaczyna mocno lecieć krew* to możesz......być spokojny....nie zabiles mnie....twoja praca wykonana.....A ja po prostu umrę....
Odpisz
19 grudnia 2016, 22:17
@Nemezis_: żegnaj....
Odpisz
20 grudnia 2016, 11:46
@Nemezis_: i.....wesołych świąt...*upada na ziemię*
Odpisz
20 grudnia 2016, 12:18
@Nemezis_: *patrzy na Ciebie* jak już mówiłem nie jesteś zły....ja Cię nawet lubię...
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:26
@Wladimir_Putin: heh...*wycionga kartkę*hmmmmm...władek władek władek, o tu jest*skreśla*o i bym zapomniał*szczela Putinowi prosto w głowę*tak dla pewności. Kto teraz? o Reptilian, to super
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:29
@Nemezis_: *robi unik* wiesz co....
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:31
@Nemezis_: dużo...dostajesz za....zabicie mnie ?
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:35
@Wladimir_Putin: 10000000ZŁ
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:38
@Nemezis_: tylko ?
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:42
@Wladimir_Putin: Mam zabić trzy osoby... wtedy dostanę 10000000000
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:42
@Wladimir_Putin: to będzie jakieś
1462400 rubli....*wyciąga swoją kartę kredytową i Ci podaje * mi się...już raczej nie przyda...kod masz tu * podaje Ci karteczkę....mam tam jakieś 6 milionów rubli, możesz wziąść sobie wszytko
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:44
@Wladimir_Putin: Mam plan
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:44
@Nemezis_: jaki?
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:44
@Nemezis_: jaki?
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:45
@Wladimir_Putin: mogę cię opleść
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:49
@Nemezis_: co zrobić ?
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:54
@Nemezis_: A wiesz......że ja Cię nawet lubię.....nie wiem czemu....
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:10
@Wladimir_Putin: * oplata go**schodzi*i możesz chodzić
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:16
@Nemezis_: co?
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:25
@Wladimir_Putin: moc regeneracji
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:29
@Nemezis_: czemu ty mi pomagasz ?
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:14
@Wladimir_Putin: Nudzi mu się
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:20
chyba tak...
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:43
*upada*ZOBACZ CO GŁOWA CHOWA
Odpisz
20 grudnia 2016, 18:49
@Nemezis_: wszytko dobrze ?
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:00
@Wladimir_Putin: TA...
OMOTANY, OPENTANY
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:00
@Nemezis_: nemezis....dobrze się czujesz ?
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:03
@Wladimir_Putin: JESTEM JA LUB NIE JA, TEN ZŁY Z LUSTRA CO WYRWAŁ BY CI SERCE A POTEM WPIE**OLIŁ W USTA!
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:06
@Nemezis_: *podchodzi do Ciebie* nie jesteś zły.....uspokój się....
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:10
@Wladimir_Putin: JA ZA SZNURKI, CIONGNE ZA SZNURKI, będzie STRACH, BĘDZIE GROZA DOpóki CZAR NIE WYGAŚNIE... ON NIE WYGAŚNIE NIGDY
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:11
@Nemezis_: *kleka obok Ciebie i kładzie Ci rękę na ramieniu* spokojnie.....
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:11
@Wladimir_Putin: Chwila, załatwię to
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:12
@Nemezis_: *Wyciąga czaszki mocy i zostawia jedną*teraz powinno ci być lepiej
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:47
JA ICH NIE CHCE
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:53
@Nemezis_: nemezis.....spokojnie.....uspokuj się...
Odpisz
20 grudnia 2016, 19:57
@Wladimir_Putin: *zamyka oczy*PROSZĘ CIĘ... JA NAD SOBĄ NIE PANUJE
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:07
@Nemezis_: ale spróbuj zapanować....*siada koło Ciebie* dasz radę.....tylko się uspokuj....
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:13
@Wladimir_Putin: *kaszle*PRZEZ SCHODY KRENTE, TERA ZAKRĘTE
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:15
@Nemezis_: Nemezis.....
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:17
@Wladimir_Putin: CHCĘ COŚ ZROBIĆ
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:19
@Nemezis_: spokojnie.....co chcesz ?
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:29
@Wladimir_Putin: zamordowć TUPAQ
Odpisz
20 grudnia 2016, 20:34
@Nemezis_: spokojnie.....nie musisz nikogo zabijać....
Odpisz
21 grudnia 2016, 07:19
@Nemezis_:
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:46
@Wladimir_Putin: witaj... jestem bratem Nemezisa... jestem bardziej chory i dziwny
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:47
@zynkfryd: Czyli jak Nemezis....
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:49
@zynkfryd: Miguelp dostanie ku*wicy
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:50
@Wladimir_Putin: mam władze nadprzedmiotami. Mam moc 100 chłopa, a moja inteligencja jest wielka
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:51
@zynkfryd: no dobra....to ja spadam !
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:52
@zynkfryd: Ku*wa, wielka? Nemezis jest inteligentnuejszy i silniejszy
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:53
@Wladimir_Putin: mogę się jeszcze teleportować... w izolacce wiele rzeczy można się nauczyć
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:54
każdy jest mondrzejszy od Nemezisa... to tuman
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:54
@zynkfryd: heh....ciekawe *cofa się w stronę wyjścia*
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:55
@Wladimir_Putin: *tepa się do wyjscia* zamkniente
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:56
@zynkfryd: Ale silny tuman, patrz, idzie tu
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:57
ELO BRACIE!!! gdzie cie ta policja dierze? do izolatki! znowu
Odpisz
23 grudnia 2016, 12:58
@zynkfryd: *odwraca się i patrzy na Ciebie*nie tylko Ty się umiesz teleportowac....
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:00
@zynkfryd: No jak zawsze
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:01
dobra ch*j pie**ole to
Zadnego ku*wa poszanowania praw autorskich
Usuwam ksiazke
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:01
@Wladimir_Putin: *podchodzi bliżej* zginiesz
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:02
@Miguelp: co!? czemu
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:03
@zynkfryd: bo mnie wku*wiacie
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:03
@zynkfryd: *cofa się trochę* ale czemu...
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:04
@Wladimir_Putin: on ma młot atomowy... a ja mam czarną magie poziomu 68
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:06
@zynkfryd: ale......*teleportuje się dalej od Ciebie* trochę mnie to nie obchodzi ;-;
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:08
@zynkfryd: On 70
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:10
@Wladimir_Putin: 68LVL tworzy przedmioty, tarcze... i najwerzniejsze RZUCA MURZYNAMI
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:11
@zynkfryd: A on 70
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:12
@zynkfryd: SŁUCHAM?!
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:19
@Wladimir_Putin: *tworzy siekierę*teraz się módl
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:20
@zynkfryd: AAAA *ucieka *
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:21
@Wladimir_Putin: *żuca*a teraz*tworzy piłę*
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:23
@zynkfryd: Uwzględnię cie, ale będziesz bezpośrednio Nemezisem
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:24
ja jestem jego bratem... wyszłem bezpośrednio z jego ciała
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:26
@zynkfryd: Akurat tak będzie, wiesz?
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:27
co wiem?
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:27
@zynkfryd: Oj, dowiesz się
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:29
...mam piłę
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:29
@zynkfryd: A ja miecz i *cenzura bo to spojler*
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:35
@zynkfryd: ale....czemu wy zawsze próbujcie mnie zabić ?!?!?
Odpisz
23 grudnia 2016, 14:13
@Wladimir_Putin: LUBIE ZABIJAĆ
Odpisz
23 grudnia 2016, 14:15
@zynkfryd: A JA NIE LUBIĘ BYĆ ZABIJANY!!!
Odpisz
23 grudnia 2016, 14:18
@Wladimir_Putin:
Odpisz
23 grudnia 2016, 14:21
@zynkfryd: NIE! *wyciąga broń i w Ciebie celuje*
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:00
@Wladimir_Putin: *tworzy karabin*heh...ja jestem teraz normalny
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:01
@zynkfryd: jakoś Ci nie wierzę...
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:05
@Wladimir_Putin: chcesz zobaczyć mnie nienormalnym?
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:06
@zynkfryd: wolę nie....A Ty chcesz zobaczyć jak wyglądam normalnie?
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:09
@Wladimir_Putin: nic mnie nie zaskoczy... widziałem straszne rzeczy które odbiły się na mojej psychice
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:10
@zynkfryd: widzę właśnie...
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:14
@Wladimir_Putin: to pokazuj
Odpisz
23 grudnia 2016, 15:16
@zynkfryd: *zamienia się w 2,5 metrowego humanoidalnego gada z długim ogonem , ostrymi zębami i pazurami, mówi zachrypnietym głosem* jakbym chciał to bym was rozwalił na kawalki
Odpisz
23 grudnia 2016, 16:46
@Wladimir_Putin: (śmiech)poczekaj... ja też tak umiem*zwiększa się do 10m golema, ubranego w czarno-czerwoną szatę. Optoczony czarną aurą. W lewej rence ma tarczę z dziwnym wzorem, a w prawej maczete. Jego głos jest podkreślony wyraźną chrypą*i co mały żuku
Odpisz
23 grudnia 2016, 16:47
@zynkfryd: *zamienia się w człowieka i ucieka *
Odpisz
23 grudnia 2016, 16:52
@Wladimir_Putin: *chwyta* i co z tobą zrobimy?
Odpisz
23 grudnia 2016, 17:35
@zynkfryd: puscimy ?
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:01
@Wladimir_Putin: nie...wolę cię zabić*uderza w brzuch*
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:02
@zynkfryd: *z ust płynie mi krew* ale.....
Odpisz
23 grudnia 2016, 20:56
@Wladimir_Putin: *uderza mocniej* WYKRWAW SIĘ
Odpisz
23 grudnia 2016, 20:58
@zynkfryd: *zaczynam się krztusic krwią* co ja ci zrobiłem ??!
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:15
@zynkfryd: *Napi**dala tak mocno że masz 1 hp*
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:43
*regeneracja* oj czy nasza mała dzidzia jest zaskoczona... ja mam więcej HP niż myślisz
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:44
@Wladimir_Putin: nic...*dije w łep*
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:45
@zynkfryd: AŁA!!!!
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:50
@Wladimir_Putin: cierp! jak HA cierpiałem przez te 20 lat! nic z tego ŻE to nie twoja wina... ej to twoja!
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:54
@zynkfryd: czemu moja?!
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:57
@Wladimir_Putin: drobny druczek
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:59
@zynkfryd: ale.co ja zrobiłem ?!
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:03
@zynkfryd: Ok *No mercy mod* już czas *zabija*...poszło łatwo...idę po Nemezisa
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:12
*re(e\3ra!ja*J8 !O N3ME"I@ 9D@IA#UJ3 W-W-W6ROK
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:15
@zynkfryd: Hueh, Nemezis still
IS STRONGER THAN YOU *zaczyna lecieć I'm stronger than you metal version*
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:17
br`t` nie z`/i-e.,. 9n ;n8e _och`
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:23
@zynkfryd: =)
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:34
*teleportacja*elooooooo
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:34
@zynkfryd: *upada na ziemię i już nie wstaje*
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:38
@Wladimir_Putin: zapomniał bym*tepa się*gnida*kopie w brzuch*
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:44
@zynkfryd: *leży w kałuży krwi*
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:49
@Wladimir_Putin: jak na ciebie pacze to nawet mi cię szkoda... ale tylko trochę
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:50
@zynkfryd: *krztusi się krwią*
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:51
@Wladimir_Putin: masz ostatni posiłek*daje nageca*
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:53
@zynkfryd: *wyciąga z kieszeni zdjęcie i na nie patrzy, po policzku płynie mu łza*
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:54
@Wladimir_Putin: a co tam nasza ofiara losu czyma?
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:55
@zynkfryd: *na zdjęciu stoję uśmiechnięty , do mnie przytulaja się dwie dziewczynki i jakaś kobieta* już....ich nie....zobaczę....
Odpisz
23 grudnia 2016, 22:58
@Wladimir_Putin: hmmmmmmm...poczekaj*tepa się*...........*wraca*mam ich...*bije ich* pobita i krwawionca rodzina w komplecie
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:00
@zynkfryd: *zrywa się i podbiega do nich i zaczyna płakać , bierze je i się gdzieś telepotruje A potem wraca bez nich*
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:05
@zynkfryd: nie rób im krzywdy.....błagam Cię....
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:05
@Wladimir_Putin: życie to ku*wa... teraz wiesz co ja i Nemezis czujemy... ty masz wszystko... a my? co my mamy? NIC! WIELKIE NIC! zawsze tak było, życie kopało mnie i jego... ale życie uformowało z nas osoby pełne nienawiści i braterskiej miłości
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:08
@zynkfryd: co ja mam ? też nic...żona Ode mnie odeszła i zabrała że sobą córki, mój. brat i jakąkolwiek rodzina nie żyje, przyjaciół nie mam, co chwilę ktoś mnie próbuje zabić, wszyscy mnie nienawidzą !!!!
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:10
@Wladimir_Putin: A NEMEZIS! on jako jedyny cię uzdrowił
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:10
@zynkfryd: Nemezisa lubię....lecz wątpię że on lubi mnie
Odpisz
23 grudnia 2016, 23:16
@zynkfryd: A właściwie co z tego że mnie uzdrowil jeśli i tak Ty mnie....*przerywa z powodu ostrego kaszlu*
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:46
@Wladimir_Putin: co ja i on mamy robić... bycie płatnym mordercom jest trudne, jeśli kogoś nie skasujesz to on ciebie... ja mu życie ratuje
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:47
@zynkfryd: A no tak...
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:49
@Wladimir_Putin: wienc widzisz
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:51
@zynkfryd: *leży na podlodze i robi się coraz bardziej blady* ja i tak umrę....
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:23
@Wladimir_Putin: wiem...ja ci nie pomogę... możesz sobie spokojnie umierać
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:25
@zynkfryd: dzięki....*powoli zamyka oczy*
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:33
@Wladimir_Putin: niech ci ziemia lekką będzie
Odpisz
24 grudnia 2016, 14:35
@zynkfryd: A właśnie.....*podaje Ci prezent* dla ciebie
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:06
@Wladimir_Putin: wesołych Świont*daje prezent*
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:08
@zynkfryd: dzięki....Ale chyba nie zdążę się nim nacieszyć....
Odpisz
24 grudnia 2016, 15:49
@Wladimir_Putin: Heh... no tak
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:01
@zynkfryd: ale może....*otwiera prezent*
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:06
@Wladimir_Putin: to denaturat
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:18
@zynkfryd: *patrzy na Ciebie a po policzkach płyną mu łzy * D- dziękuję....
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:22
@Wladimir_Putin: wiem ŻE lubisz
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:32
@zynkfryd: tak dawno nic od nikogo nie dostałem....D-dziękuję....
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:49
@Wladimir_Putin: szacunek ci
Odpisz
24 grudnia 2016, 16:51
@zynkfryd: naprawdę dziękuję....*zamyka oczy *
Odpisz
24 grudnia 2016, 18:52
@Wladimir_Putin: *otwiera prezent*
Odpisz
24 grudnia 2016, 19:25
@zynkfryd: *masz tam wódkę, czekoladę zajebista broń*
Odpisz
24 grudnia 2016, 19:35
@Wladimir_Putin: nooooo... postarał się ten nasz umarlaczek...*wlewa Putinowi Denaturat do buzi*
Odpisz
24 grudnia 2016, 19:38
@zynkfryd: *otwiera oczy i zaczyna ksztusic się denaturatem*
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:32
@Wladimir_Putin: ŁO jeju*uderza w brzuch*
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:34
@zynkfryd: czy Ty mi nie dasz w spokoju umrzeć....
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:36
@Wladimir_Putin: co do...*czyta poakietke*bla bla bla mieć ostrą biegunkę bla bla bla ma dziełanie skszeszające
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:37
@zynkfryd: wiesz co.....
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:45
@Wladimir_Putin: co
Odpisz
25 grudnia 2016, 10:45
@zynkfryd: chcesz żebym umarł Tak?
Odpisz
25 grudnia 2016, 11:49
@Wladimir_Putin: jop
Odpisz
25 grudnia 2016, 13:01
@zynkfryd: ;-;
Odpisz
25 grudnia 2016, 13:53
@Wladimir_Putin: dam ci zagadkę za życie
Odpisz
25 grudnia 2016, 14:08
@zynkfryd: No dobra....
Odpisz
26 grudnia 2016, 09:09
@Wladimir_Putin: jest 5 piratów(każdy w innym wieku). Okradli statek z 1500złotych monet. Chcieli się podzielić według jednej zasady, najmłodszy mówi ile się dzielą, kiedy większa połowa się zgodzi, dzielą się skarbem a najmłodszy nadal żyje. Ale jednak gdy większość się niezgodzi to najmłodszy ginie, i tak do najstarszego. Pamiętajmy ŻE piraci SĄ skompi i inteligentni. więc jak musi podzielić najmłodszy pirat by dostać najwięcej i przerzyć?
Odpisz
26 grudnia 2016, 09:48
@zynkfryd: tyle żeby większa połowa się zgodziła..chyba że to Rusek...Jak tak to bierze wszystko i ucieka
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:02
@Wladimir_Putin: masz 3 podejścia
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:04
@zynkfryd: no co ? Źle ?
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:07
@Wladimir_Putin: tak
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:08
@zynkfryd: po 500....
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:20
@zynkfryd: Tak?
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:37
@Wladimir_Putin: (po 3000)
Odpisz
26 grudnia 2016, 12:13
@Wladimir_Putin: niestety nie... jeszcze 2
Odpisz
26 grudnia 2016, 18:31
@zynkfryd: Ale to ja powiedziałem, nie on
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:12
pierwsza i druga odpowieć... jedną mu podarowałem
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:14
@zynkfryd: ale jeśli weźmie 500 i dwóm innym da 500 to i on i oni się zgodzą i będzie większa połowa...chociaż nie ma większej i mniejszej połowy, obie są takie same
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:22
@Wladimir_Putin: masz ostatnią szansę...jeszcze 1
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:26
@zynkfryd: no to....on bierze 502 a dwóm daje po 499
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:44
@Wladimir_Putin: i źle
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:47
@zynkfryd: ehh...to jaka jest odpowiedź '
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:56
@Wladimir_Putin: -biorę wszystko!-mówi najmłodszy
pirat2(p2)nie
pirat3-tak
pirat4-tak
pirat5-tak
p2:CO!? CZEMU?
p5:jeśli zostanę tylko ja i pirat4 to on weźnie wszystko...wienc mi wszystko jedno
p4:tak samo jest z mną i piratem3
p3:i mi z tobą piracie2
p2:...dobra w sumie okej
Odpisz
26 grudnia 2016, 20:58
@zynkfryd: acha...no dobra....
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:37
̶c̶l̶i̶c̶k̶ ----> dick
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:20
@Dexterek: jest coś takiego jak usunięcie konta... zrub to
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:24
@Nemezis_: Łapaj czapkę
Odpisz
17 grudnia 2016, 13:07
Ja nie mam kota, mam psa.
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:04
mój rudy kot chodząc po laptopie odkrył jakiś dziwny skrót na klawiaturze, brat przez kilka minut szukał co ten kot mógł wcisnąć.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2016, 10:33
Na szczęście mój pies nie siadał mi na klawiaturę, gdyby siadł to by się biurko pod nim rozwaliło.
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:27
Najgorsze bulo jak ogladalem xxx takie i przyszedl pies i zaczal szczekac az sie zainteresowala mama i przyszla i musialen panicznie to wylaczac
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:09
@HanSono: Ch*j k**wa musiałem mema z Gargamelem.
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:35
@antekk5: nieśmieszne
Odpisz
17 grudnia 2016, 11:36
Wiem.
Odpisz
17 grudnia 2016, 12:07
@antekk5: To po co wstawiasz?
Odpisz
17 grudnia 2016, 12:08
@HanSono:
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2016, 14:27
czy tylko ja nie mam (a raczej miałam bo kot zaginął) problemu że kot mi włazi na klawiaturę?
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:08
@mrofpower: ja też mam tak że kot mi nie włazi na klawiaturę
Odpisz
7 grudnia 2016, 14:16
!@73z z/\/@/\/\ 1337@
Odpisz
7 grudnia 2016, 13:49
Kiedyś pozwalałem siedzieć kotu na laptopie. Aż do czasu, gdy laptop przestał działać i zaniosłem go do naprawy. Okazało się, że wentylator przestał działać, bo był cały zapchany sierścią kota :V
Odpisz