Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TeczowaKoza

10 grudnia 2016, 09:38

O , mój kuzyn ;v

Avatar StudioDoge

9 grudnia 2016, 14:35

Nie zasnę ;-;

Avatar Phantom_of_the_Opera

9 grudnia 2016, 14:29

O ku*wa diabeł!

Avatar Wladimir_Putin

9 grudnia 2016, 08:17

mnie tylko zastanawia po co ludzie się przebierają i robią takie rzeczy....kiedyś przebralem się za Kylo Rena i wyszedłem na miasto.......uciekalem przed grupą rozwscieczonych dzieci....miały pretensje że zabiłem Hana

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 09:45

@Wladimir_Putin: Władimir Putin w przebraniu Kylo, to niecodzienne doznanie na placu czerwonym.

Avatar Wladimir_Putin

9 grudnia 2016, 11:19

może trochę....Ale to nie powód żeby mnie gonić przez pół miasta!!!

Avatar Kejdzej

9 grudnia 2016, 13:40

@Wladimir_Putin: Oczywiście wszystkie dzieciaki poszły później do łagru?

Avatar Wladimir_Putin

9 grudnia 2016, 13:48

@Kejdzej: nie....

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 13:51

@Kejdzej: Jaki sens jest wysyłanie do łagru, dzieci które mogą posłużyć w fabryce?

Avatar Wladimir_Putin

9 grudnia 2016, 14:01

nie ma

Avatar Frutti56

9 grudnia 2016, 13:31

تبريد الماعز، ولكن لديه أصابع غريبة

Avatar WiktorT1

9 grudnia 2016, 13:09

Nie robi się tak.

Avatar akaman151

9 grudnia 2016, 10:33

dlaczego nikt nie przebiera się za łysego z brazzers???
przecież to postać już symboliczna, no i każdy go zna!!!

Avatar panPepe

9 grudnia 2016, 08:45

Czyżby to było w Rosji?

Avatar jasnib

8 grudnia 2016, 21:04

Fajne palce.

Avatar FanNinjaKiwi222

Edytowano - 7 grudnia 2016, 18:51

ta średnia. zepsuta, chyba

Avatar qaz123

7 grudnia 2016, 17:30

*patrzy się na ciebie*

Avatar benben7

7 grudnia 2016, 16:41

ło cię h*j! schowałbym się na tyłach autobusu i czekał na jakikolwiek przystanek...

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 09:46

@benben7: Ale to jest Metro.

Avatar benben7

9 grudnia 2016, 10:35

nigdy nie jechałem metrem...

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 11:39

@benben7: Metro to taki podziemny pociąg.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 16:06

Zesrałbym się ze strachu.

Avatar Boberek00

7 grudnia 2016, 16:05

wiedz ze szatan sie toba interesuje

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 15:59

Notice me Satan-senpai!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Jakby trochę nie fair

Przerwa na herbatkę

Deal życia

Lekko nie będzie

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka