Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tamron

10 grudnia 2016, 17:38

jak czytam dolny tekst to w glowie gra mi piosenka :)

Avatar Mimikkyu

6 marca 2020, 04:27

@Tamron: pada deszcz
Tak już było wczoraj

Avatar Tamron

7 marca 2020, 18:24

@Mimikkyu: znowu ty
To.są twoje słowa

Avatar Mimikkyu

8 marca 2020, 10:25

@Tamron: w moich snach
Nic się nie zmieniło

Avatar Tamron

14 marca 2020, 15:25

@Mimikkyu: tak już jest
Tak już przecież było

Avatar rousered

Edytowano - 1 sierpnia 2019, 22:23

Kiedy nauczyłeś się kochać deszcz bo wiesz że 34 stopnie w cieniu są gorsze

Avatar meryx

11 grudnia 2016, 00:35

Ja tam nie lubię zimy. Ani śniegu. Bo za zimno. Latem jest ciepło, ale lata też nie lubię. W sumie żadnej pory roku, no może wiosny. Najlepiej siedzieć w domu .

Avatar piotrekwariat

10 grudnia 2016, 15:17

Nie no, u mnie pada śnieg i to dużo. Tylko ku*wa po jednym dniu to wszystko topnieje i zamiast pięknego śniegu jest woda, błoto i smutek. A potem to wszystko zamarza(oprócz smutku, smutek zostaje) i trzeba uważać, żeby się nie wypie**olić. A potem wszystko od nowa.

Avatar pomada

10 grudnia 2016, 14:36

haha! jestem na gównej

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 21:25

"Kiedy napada za dużo śniegu."

Avatar Jasnowidz

7 grudnia 2016, 21:27

Ja właśnie lubie jak jest dużo śniegu

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 21:29

@Jasnowidz: Nawet jak jest do kolan, a do szkoły masz 2km nieodśnieżaną drogą?

Avatar Jasnowidz

7 grudnia 2016, 21:29

Zmieniłeś mój punkt widzenia na świat

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 21:30

@Jasnowidz: Bieszczady zmieniają ludzi.

Avatar revan21

7 grudnia 2016, 22:26

mieszkasz w Bieszczadach?Bo jak tak to mam pytanie.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2016, 22:29

@revan21: Tak.

Avatar revan21

Edytowano - 7 grudnia 2016, 22:51

czy miałeś kiedyś taką sytuacje?chciałeś pie**olnąć wszystko i wyjechać w Bieszczady ale przypominało ci się że już mieszkasz w Bieszczadach.

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2016, 07:03

@revan21: Tak. Nawet o tym mema zrobiłem.

Avatar
Deszcz

7 grudnia 2016, 21:47

O nie

Avatar NixxoN

7 grudnia 2016, 21:30

Dosłowna interpretacja tego mema.

Avatar DrakUla8

Edytowano - 7 grudnia 2016, 21:24

smuteg D:

Avatar pomada

7 grudnia 2016, 21:27

@DrakUla8: tag

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

To będzie bolało

Młodzi gniewni

Jeszcze jak

Niezniszczalne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka