Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2023, 22:13
Ostatnio zrobiłem takie bingo dla przyjaciółki i podesłałem kumplom. W czasie gry skreślaliśmy sobie, jak padł jakiś jej typowy tekst albo zachowanie. Jak to zobaczyła, to tak jej sie spodobało, że na następną grę mieliśmy trzy takie: o koledze, o mnie i kolejny o niej
Odpisz
27 września 2019, 14:22
BINGO
sekundę puzynieh
BINGO
Odpisz
22 listopada 2017, 11:09
spoiler: w 2017 jest identyczny obrazek. piszę dla ludzi w 2016.
Odpisz
8 grudnia 2016, 23:00
Większości tych tekstów nigdy nie słyszałam, bo co roku zostajemy w domu, nikt do nas nie przyjeżdża, ani my do nikogo nie jeździmy. To trochę smutne ._.
wiem, wiem #nobodycare
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:29
@olka12544: no trochę :c
Chyba że jesteś gorąca 18nastka to wtedy każdy wyrazi współczucie i podniecic na duchu :c
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:31
@Vocato: podniesie* ;-;
je**na autokorekta
Odpisz
7 września 2017, 17:02
@olka12544: mi tam to w sumie nie przeszkadza jak nigdzie nie pojade ^^
Odpisz
12 grudnia 2016, 20:46
powinno być "zero coli po 20"
Odpisz
8 grudnia 2016, 22:46
Chyba wydrukuję
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:03
@Kideu: heh
Wydrukuje 20 arkuszy aby każdy miał :3
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2016, 16:12
Czy tylko u mnie na wigilię nie piją alkoholu, nie oglądają telewizji a na stole nie ma 12 potraw?
Odpisz
10 grudnia 2016, 16:18
@DrDamian_: Tak.
Odpisz
10 grudnia 2016, 16:22
@Buras: To chyba dlatego, że mam lekko rąbniętą rodzinę, która ma dziwne zwyczaje
Odpisz
10 grudnia 2016, 19:36
@DrDamian_: Nie tylko u Ciebie. U mnie nawet 10 nie ma. Telewizji nie oglądamy, kolęd nie śpiewamy...
Odpisz
10 grudnia 2016, 20:40
Witaj w klubie
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:52
"A kawaler ma już panne?" Brakuje tego.
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:39
Coś nie widzę tu "Dziękuję, wzajemnie".
Odpisz
8 grudnia 2016, 22:32
Wszystkie teksty padają u mnie
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:31
#nobycare
Odpisz
9 grudnia 2016, 08:38
Wystarczy, że zadzwonie do babci i mam bingo
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:17
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: babcia przez telefon pyta się komu barszczu?
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:28
@Edward713: Boi
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:07
Kalendarzyk adwentowy z tych tekstów można ułożyć. (co z tego że jest ich za dużo)
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:02
Brakuje "Mogę już otworzyć prezent "
Odpisz
8 grudnia 2016, 22:44
To takie prawdziwe
Odpisz