Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Nieuczciwa ocena
Deal życia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2017, 12:57
debile no man sky jest takie sobie chce se kupic
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:51
Z No Man's sky jest jak z Euro Truckiem 2 jak w niego nie grasz to zastanawiasz się dlaczego ludzie w niego grają bo uważasz że jest nudny. Ale jak zagrasz i się wciągniesz to nagle robi się fajny.
Odpisz
18 grudnia 2016, 15:59
@mikmik: Euro Truck jest ch***wy.
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:13
@TheHunterMikiPL: Bo nie grałeś
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:23
@Mrkisiowskyy: Grałem.
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:27
@TheHunterMikiPL: Ale mało pewnie
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:42
@Mrkisiowskyy: Ile by nie grał i tak by dalej była gównem i nie może się równać nawet z minecraftem.
Odpisz
14 listopada 2017, 16:02
@TheHunterMikiPL: Euro truck 2 nie jest h*jowy
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:48
Tak trochę późno.
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 12:38
Ogólnie to gry nie polecam, na pierwszy rzut oka wydaje się nawet fajna, ale grając w nią tak z godzinę lub dwie zauważymy iż gra staje się nudna. Co prawda do prawda, po ostatnim patchu gra się trochę polepszyła ale i tak nie zbyt mi się podoba.
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:08
Nie grałem w to nigdy, ale jeśli ta gra wygląda tak jak słyszałem - Jedyne co się tam robi, to lata na planety i się je zwiedza - to ta gra jest gównem i nei wiem co w niej ciekawego.
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:35
@TheHunterMikiPL: gra jest nawet nawet ale obietnice a to co jest to jakiś żart
ogólnie gra wygląda jakby to była jakaś alfa gdzie prawie nic jeszcze nie ma
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:43
@TheHunterMikiPL: Nie tylko.
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:46
@Kolofgen21: A co można jeszcze robić?
Odpisz
18 grudnia 2016, 15:15
@TheHunterMikiPL: Nie chce mi się wymieniać, jest jeszcze tyle zajebistych rzeczy które można robić w tej grze oprócz odkrywania nowych planet i galaktych.
Odpisz
30 lipca 2019, 13:29
@TheHunterMikiPL: Wiesz że tam jest jakaś fabuła c,nie?
Odpisz
30 lipca 2019, 13:30
Ku*wa zapomniałem że losowe
Odpisz
9 grudnia 2016, 08:36
a propos gier. na steamie mam 22 godziny w jednej grze. ale nie dlatego że w nią tyle grałem, ale dlatego (zakładam) że laptopa nie wyłączam tylko zamykam klapę na nos.
Odpisz
9 grudnia 2016, 11:03
Odpisz
9 grudnia 2016, 11:54
Odpisz
18 grudnia 2016, 15:04
nie zamykaj klapy na nos bo sobie jeszcze go przytrzasniesz
Odpisz
9 grudnia 2016, 09:59
Niby taka zaje*ista gra ale jakby w nią pograć 30 minut to już nudna
Odpisz
9 grudnia 2016, 11:43
to jest grą dla określonej grupy graczy
Odpisz
9 grudnia 2016, 09:04
ej ej ale no man's sky po ostatniej aktualizacji się polepszyło
Odpisz
9 grudnia 2016, 08:30
No Man's Sky? bardziej no mans lie
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:18
@Wojgalazka: Bez przesady. Twórcy próbują to naprawić, a po ostatnim patchu oceny na Steam'ie są lepsze.
Odpisz