Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar starstreak

22 marca 2017, 12:57

debile no man sky jest takie sobie chce se kupic

Avatar mikmik

18 grudnia 2016, 13:51

Z No Man's sky jest jak z Euro Truckiem 2 jak w niego nie grasz to zastanawiasz się dlaczego ludzie w niego grają bo uważasz że jest nudny. Ale jak zagrasz i się wciągniesz to nagle robi się fajny.

Avatar TheHunterMikiPL

18 grudnia 2016, 15:59

@mikmik: Euro Truck jest ch***wy.

Avatar Mrkisiowskyy

18 grudnia 2016, 16:13

@TheHunterMikiPL: Bo nie grałeś

Avatar TheHunterMikiPL

18 grudnia 2016, 16:23

@Mrkisiowskyy: Grałem.

Avatar Mrkisiowskyy

18 grudnia 2016, 16:27

@TheHunterMikiPL: Ale mało pewnie

Avatar TheHunterMikiPL

18 grudnia 2016, 16:42

@Mrkisiowskyy: Ile by nie grał i tak by dalej była gównem i nie może się równać nawet z minecraftem.

Avatar TomKing1532

14 listopada 2017, 16:02

@TheHunterMikiPL: Euro truck 2 nie jest h*jowy

Avatar GalenMarek

18 grudnia 2016, 13:48

Tak trochę późno.

Avatar BaDinGa_Boy

Edytowano - 18 grudnia 2016, 12:38

Ogólnie to gry nie polecam, na pierwszy rzut oka wydaje się nawet fajna, ale grając w nią tak z godzinę lub dwie zauważymy iż gra staje się nudna. Co prawda do prawda, po ostatnim patchu gra się trochę polepszyła ale i tak nie zbyt mi się podoba.

Avatar TheHunterMikiPL

18 grudnia 2016, 12:08

Nie grałem w to nigdy, ale jeśli ta gra wygląda tak jak słyszałem - Jedyne co się tam robi, to lata na planety i się je zwiedza - to ta gra jest gównem i nei wiem co w niej ciekawego.

Avatar bylejakbylegdzie

18 grudnia 2016, 12:35

@TheHunterMikiPL: gra jest nawet nawet ale obietnice a to co jest to jakiś żart
ogólnie gra wygląda jakby to była jakaś alfa gdzie prawie nic jeszcze nie ma

Avatar Kolofgen21

18 grudnia 2016, 12:43

@TheHunterMikiPL: Nie tylko.

Avatar TheHunterMikiPL

18 grudnia 2016, 14:46

@Kolofgen21: A co można jeszcze robić?

Avatar Kolofgen21

18 grudnia 2016, 15:15

@TheHunterMikiPL: Nie chce mi się wymieniać, jest jeszcze tyle zajebistych rzeczy które można robić w tej grze oprócz odkrywania nowych planet i galaktych.

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2019, 13:29

@TheHunterMikiPL: Wiesz że tam jest jakaś fabuła c,nie?

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2019, 13:30

Ku*wa zapomniałem że losowe

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 08:36

a propos gier. na steamie mam 22 godziny w jednej grze. ale nie dlatego że w nią tyle grałem, ale dlatego (zakładam) że laptopa nie wyłączam tylko zamykam klapę na nos.

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 11:03

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 11:54

Avatar Edward713

18 grudnia 2016, 15:04

nie zamykaj klapy na nos bo sobie jeszcze go przytrzasniesz

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 09:59

Niby taka zaje*ista gra ale jakby w nią pograć 30 minut to już nudna

Avatar kobraj11

9 grudnia 2016, 11:43

to jest grą dla określonej grupy graczy

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2016, 09:04

ej ej ale no man's sky po ostatniej aktualizacji się polepszyło

Avatar Wojgalazka

9 grudnia 2016, 08:30

No Man's Sky? bardziej no mans lie

Avatar antekk5

18 grudnia 2016, 12:18

@Wojgalazka: Bez przesady. Twórcy próbują to naprawić, a po ostatnim patchu oceny na Steam'ie są lepsze.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Szybki jak błyskawica

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka