Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2016, 09:40
A mi to się kojarzy z grą w tęczę.
Odpisz
13 grudnia 2016, 00:43
Przekaz podprogowy.
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:56
Dopiero po chwili zobaczyłem, że to ręka lol
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:56
Purple Rain proponowalbym jako nowy skin do cs:go
Odpisz
19 lipca 2017, 11:40
wyp13rd4laj stąd i usuń konto
Odpisz
5 sierpnia 2017, 21:33
wypad dzieciaczku cs gó*na
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:41
Te kolory są tak okropnie sztuczne, że wolę nie wiedzieć jaki jest skład tych kosmetyków..
Odpisz
13 grudnia 2016, 07:00
To twoje zdjęcie? (lenny)
Odpisz
13 grudnia 2016, 07:06
Tak
Odpisz
13 grudnia 2016, 12:34
no wiesz bez filtra to by była taka 6/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 grudnia 2016, 13:56
albo 6/9 ( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
13 grudnia 2016, 14:23
zawsze można ją troche "upiększyć" na 8\10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2016, 15:02
Bez filtra wyglądam zupełnie inaczej, użyłam go by nikt mnie nie rozpoznał (((:
Mam zupełnie inny kolor włosów, z ryja coś nie podobna do mnie, kolor oczu inny :v Niektóre zaufane osoby z Jeja potwierdzą XD
Odpisz
13 grudnia 2016, 15:53
Wiem kim jesteś
Odpisz
13 grudnia 2016, 15:58
Dajesz :v
Odpisz
13 grudnia 2016, 16:44
Dzieckiem.
Odpisz
13 grudnia 2016, 18:19
przeciętną nastolatką która pisze na ryjbuku "lofciammm bejberka 😜😁😌😎😇👵👴👩👨👧👦👶😻😍💩👽💀🙉🙈" ale na jeja udaje normalną/s
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2016, 18:31
Chcesz może ss moich wpisów? Są normalne.
Odpisz
13 grudnia 2016, 18:33
Daj nazwe profilu
Odpisz
13 grudnia 2016, 18:59
No chyba nie
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:27
No daj
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:33
Nie
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:36
Znajde cie
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:02
No dajesz
Odpisz
9 grudnia 2016, 19:52
zauważyłem tu dwie niepokojące rzeczy...
Odpisz
9 grudnia 2016, 19:54
@benben7: jakie? :p
Odpisz
9 grudnia 2016, 19:56
@Rube_Wolf: samorasizm u tej osoby i napis "send nudes"...
Odpisz
10 grudnia 2016, 00:34
@benben7: Jaki rasizm?
Odpisz
10 grudnia 2016, 07:40
@Crobat: bo mild brown jest bardzo podobny do koloru skóry tej osoby...
Odpisz
10 grudnia 2016, 08:20
@benben7: Co w tym rasistowskiego?
Odpisz
10 grudnia 2016, 08:21
@Crobat: że ta osoba sama mówi że jest czarna
Odpisz
10 grudnia 2016, 08:29
@benben7: Ja rozumiem,że bycie czarnym nie jest raczej czymś,czym bym się chwalił,ale niby w jaki sposób to jest rasistowskie?
Odpisz
10 grudnia 2016, 09:05
@Crobat: nwm dopiero się obudziłem
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:44
@benben7: Dafuq?
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:06
@pan_przygoda:
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:36
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:14
Chyba czegoś nie rozumiem... Wytłumaczy ktoś?
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:20
@drollercastergirl: Przedostatni kolor.
Nazwa.
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:20
@drollercastergirl: Drugi kolorek od dołu ma dziwną nazwę. ;)
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:23
@drollercastergirl: "Send nudes" zapanowało kiedyśtam poczekalnie jeja.pl i nieliczne dostawały się na główną, widzę chyba powrót.
Ale do rzeczy - chodzi o to, że w takich obrazkach faceci najczęściej wysyłając zdjęcie dziewczynie wpłatają w nie gdzieś frazę "Wyślij nagie fotki" (Send Nudes). Jak wyglądają zazwyczaj te obrazki? Coś w stylu: "Och, przypadkiem wysypałem moje leki na podłogę!" *zdjęcie tabletek ułożonych w napis SEND NUDES*
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:30
@jaccku321: Dziękuję
Odpisz
10 grudnia 2016, 00:56
it is wednesday my dudes
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:04
@Fox__:
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:12
@maks030707: yeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:10
o co chodzi ? Nie czaję XD
Odpisz
9 grudnia 2016, 23:25
dobra gdzie ten murzyn?
Odpisz
9 grudnia 2016, 20:21
Ręką jest murzynka
Odpisz
9 grudnia 2016, 20:11
Dlaczego w "Send Nudes" nie widzę nic dziwnego ;-; :/? Już miałam pisać co w tym dziwnego ;-;.
Odpisz