Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 grudnia 2016, 21:30

Dla mnie gimnazjum było wybawieniem.
Serio, nie wiem jak dzieciaki z podstawówki które mają podobną sytuację do mojej sobie, poradzą...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 grudnia 2016, 09:28

Nie twierdzę, że u mnie było inaczej.
Ale klasa była przynajmniej zgrana, nikt po nikim nie jechał, nie wyzywali od szmat i dz****, a także nie zdarzyło się kogoś pobić.
Dlatego gimnazjalną klasę wspominam okropnie miło, a podstawówkową... Niezbyt.

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2022, 20:36

@mr_sikorka: czyli vapujesz

Avatar Polska_z4smazka

Edytowano - 10 grudnia 2016, 20:23

Widać po raz kolejny jak wielkim kretynizmem odznacza się Jeja. Przez sześć lat jesteś pod butem jednej osoby, zmieniasz otoczenie - czujesz się wolny, robisz rozpierduchę. A jak cały czas jesteś pod tym samym butem? Nie masz impulsu "Tu mnie nie znają" - jesteś grzeczniejszy lub się starasz.

Nie mogę odpuścić sobie dowcipu: Partia Wolność traci 90% poparcia.

Avatar kasiakiku

22 czerwca 2019, 12:19

@Polska_z4smazka: no właśnie tu się mylisz. ,,tu mnie znają" w mojej klasie oznacza ,,niczego się nie wstydźmy" i robią większą rozpierduchę niż robiliby w gimnazjum. jestem w 8 klasie, eksperymentalny rocznik. do tego dochodzi to, że trudniej jest się rozstać potem do innych szkół po pięciu a nie trzech latach razem. czasem wystarczy pomyśleć inaczej.

Avatar wiki9595

9 grudnia 2016, 21:38

Nie wyobrażam sobie, gdybym musiała tolerować te wszystkie 6-7mio latki, gdybym musiała być w 8 klasie.
Gimnazjum jest lepsze, bo nie ma takiej różnicy wiekowej.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar malutka_neko

22 grudnia 2016, 07:14

@Akward_Situation: jeżeli nie zda..... będzie źle ; -;

Avatar Dante_Lestat

16 kwietnia 2019, 13:54

@Akward_Situation: u mnie w podstawówce jest 17 latek i jest w 5 klasie

Avatar marcin12321

9 grudnia 2016, 21:30

tak propo edukacji narodowej, dzisiaj na lekcji dostaliśmy ankietę "Czy gdybyś teraz skończył klasę 8 szkoły podstawowej, poszedłna kierunek pielngniarza, pielęgniarki.".

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar malutka_neko

22 grudnia 2016, 07:13

@marcin12321: też to miałam ; -;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 stycznia 2019, 02:17

@Michael_Craess: mogli dopisac swoje zaden problem

Avatar oliwia2585

31 grudnia 2016, 09:17

moim zdaniem dobrze zrobili z gimnazjami nie potrzebne 3 lata :) tylko całość

Avatar Michael_Craess

13 grudnia 2016, 16:27

Ale co wam w tej reformie nie pasuje?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Michael_Craess

14 grudnia 2016, 12:15

@pavlopavo: Podstawa programowa chyba też się zmieni, część materiału będzie dopiero w szkole średniej.

Avatar malutka_neko

22 grudnia 2016, 07:11

@Michael_Craess: chodzby to że z rok młodszymi dzieciakami będę rywalizować o stołki do liceum i jeżeli nie zdam będę cofnięta? no i oczywiście zamykają 3 szkoły w moim mieście przez co ponad setka nauczycieli traci prace

Avatar pavlopavo

21 grudnia 2016, 11:42

Gargamel, co ty odpiersalasz?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 grudnia 2016, 20:31

Czy tylko mi jest to obojętne? EDIT: Uprzedzając pytania, jestem w eksperymentalnym roczniku

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2016, 02:42

Czy to oznacza ze nie bedzie juz GIMBÓW?! Powiedzenie "gimby nie znajo" zniknie z powierzchni ziemi?!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Lacoste

10 grudnia 2016, 21:37

@AurelionSol: Czyli kanał gimby nie znajo zamknięty? xd

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2016, 20:25

Za 10 lat: Podbaza nie pamięta "GIMBY NIE ZNAJO"

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2016, 23:02

Jakie to teraz bedzie powazne mowiac ze chodzi sie do 8 klasy podstawowki rodzinie :D

Avatar QueenOfSuburbia

11 grudnia 2016, 19:50

Popek straci swoich fanów XD

Avatar Yoda_MLG

11 grudnia 2016, 20:05

@QueenOfSuburbia: teraz po prostu to będzie podstawówka i liceum

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2016, 23:30

teraz osmio klasiści bedą dawać większy wpier*ol po lekcjach jak pierwszo klasista nie przyniesie 10 zł ponieważ ośmioklasisci lepiej biją

Avatar avalon3440

11 grudnia 2016, 11:28

eee, skoro rośnie nam pokolenie "pi**usiów", to kogo oni mają klepać oprócz podkładu na twarz

Avatar wredniak

11 grudnia 2016, 09:54

Gówno prawda

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2016, 09:28

Wrong!

Avatar nata127

Edytowano - 11 grudnia 2016, 00:58

Ja się ciesze że gimnazjum istnieje. Gdybym miała 8 lat zamiast 6 być z osobami ktore codziennie próbowały ci udowodnić, że jesteś nic nie wartym śmieciem, które codziennie wyzywały cię i uprzykrzały ci życie doprpwadzając cię do myśli samobójczych, to na tych myślach by się nie skończyło-zrobiłabym to. Tu w gimnazjum jestem z ludźmi którzy mimo często debilnych pomysłów mają choć odrobinę poszanowania i zrozumienia dla innego człowieka. Ale ch*uj kto by tam myślał o takich sytuacjach jak ta, lub o znęcaniu się silniejszych nad słabszymi. Co ma zrobić 6 latek (tak 6 latki dalej idą do pierwszych klas) w starciu z 15 latkiem ? Nic nie zrobi. Wiele ludzi myśli że nauczyciel mu pomoże. To się mylą i to grubo. To nie jest dobry pomysł...

Avatar mr_sikorka

11 grudnia 2016, 08:48

@nata127: I takiego komentarza szukałem. Mam to samo. Aktualnie jestem w 1 gimnazjum, a w 5 i 6 klasie podstawówki minimalnie 20 razy miałem myśli samobójcze. Teraz nadal nie jest aż tak dobrze (bo mam zje**nego kolegę który ma -270 punktów które wpływają na zachowanie i za niedługo może go przeniosą) ale jest zdecydowanie lepiej.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Mało znany szczegół

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka