Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ostry ten sędzia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 grudnia 2016, 21:30
Dla mnie gimnazjum było wybawieniem.
Serio, nie wiem jak dzieciaki z podstawówki które mają podobną sytuację do mojej sobie, poradzą...
Odpisz
9 grudnia 2016, 21:30
muszę się z tobą zgodzić. Sam mam o niebo lepszą klasę w Gimnazjum
Odpisz
9 grudnia 2016, 21:55
@Seth_Mint: Pjona!
Odpisz
9 grudnia 2016, 23:17
Ja miałam wielką nadzieję, ale niestety przypadł mi pechowy rocznik.
Odpisz
9 grudnia 2016, 23:51
@Anielka999: Jeżeli masz słabą klasę, to polecam Ci ją zmienić. Może nawet całą szkołę. Ja sam żałuję, że nigdy tego nie zrobiłem
Odpisz
10 grudnia 2016, 23:20
@Seth_Mint: Chciałbym tak mieć :( Ja trafiłem do najbardziej.. Na serio brak mi słów. Bo jak określić vapowanie na lekcjach i picie Bolsów na przerwach? No jak!?
Odpisz
11 grudnia 2016, 08:50
u mnie w gimnazjum pół klasy vapuje. Na szczęście jestem w tej lepszej połowie.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 09:28
Nie twierdzę, że u mnie było inaczej.
Ale klasa była przynajmniej zgrana, nikt po nikim nie jechał, nie wyzywali od szmat i dz****, a także nie zdarzyło się kogoś pobić.
Dlatego gimnazjalną klasę wspominam okropnie miło, a podstawówkową... Niezbyt.
Odpisz
20 lipca 2022, 20:36
@mr_sikorka: czyli vapujesz
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2016, 20:23
Widać po raz kolejny jak wielkim kretynizmem odznacza się Jeja. Przez sześć lat jesteś pod butem jednej osoby, zmieniasz otoczenie - czujesz się wolny, robisz rozpierduchę. A jak cały czas jesteś pod tym samym butem? Nie masz impulsu "Tu mnie nie znają" - jesteś grzeczniejszy lub się starasz.
Nie mogę odpuścić sobie dowcipu: Partia Wolność traci 90% poparcia.
Odpisz
22 czerwca 2019, 12:19
@Polska_z4smazka: no właśnie tu się mylisz. ,,tu mnie znają" w mojej klasie oznacza ,,niczego się nie wstydźmy" i robią większą rozpierduchę niż robiliby w gimnazjum. jestem w 8 klasie, eksperymentalny rocznik. do tego dochodzi to, że trudniej jest się rozstać potem do innych szkół po pięciu a nie trzech latach razem. czasem wystarczy pomyśleć inaczej.
Odpisz
9 grudnia 2016, 21:38
Nie wyobrażam sobie, gdybym musiała tolerować te wszystkie 6-7mio latki, gdybym musiała być w 8 klasie.
Gimnazjum jest lepsze, bo nie ma takiej różnicy wiekowej.
Odpisz
9 grudnia 2016, 21:54
@wiki9595: Ja kończyłem jeszcze 8 klas. Moim zdaniem gimnazja to zbędne "wylęgarnie" dyrektorów i wicedyrektorów. Bardzo często, szczególnie w mniejszych miejscowościach, gimnazja są połączone z podstawówkami a mimo to mają dodatkową dyrekcję.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2016, 22:22
@wiki9595: u mnie w klasie (2 gim) jest chłopak który ma 18 lat ;-;
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2016, 22:51
@wiki9595: dodatkowo umieszczenie tych "sprawiających problemy wychowawcze" razem pozwala (przynajmniej w teorii) dobrać kadrę pedagogiczną mogącą radzić sobie z tymi problemami.
Odpisz
10 grudnia 2016, 00:54
@Akward_Situation: Lol, u mnie jest taki co ma 18 i jest w 1 klasie.
Odpisz
10 grudnia 2016, 02:43
@Akward_Situation: i co wg ciebie jest on gorszy? szanuj zieleń
Odpisz
10 grudnia 2016, 20:06
Masz rację. I stąd właśnie biorą się wszelkie protesty pokazywane w mediach.
Odpisz
10 grudnia 2016, 20:52
@wiki9595: w gimnazjum jak sie jest normalnym człowiekiem to zamiast nauki
to strach przed chuliganami a w podstawówce ma lepszą pewność siebie (oczywiście kto ma kolegów/koleżanki
Odpisz
10 grudnia 2016, 21:02
@wiki9595: to wygląda tak
4 klasa - Popek krul Ku*wa a jak się nie zgadzasz to wypi***alaj
7 - 8 klasa (ci normalni) - *jeb w ryj*
Odpisz
10 grudnia 2016, 21:03
@myszohusaria: nie?
Odpisz
12 grudnia 2016, 20:27
Co w tym dziwnego, że mają dodatkową dyrekcję?
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:14
@Akward_Situation: jeżeli nie zda..... będzie źle ; -;
Odpisz
16 kwietnia 2019, 13:54
@Akward_Situation: u mnie w podstawówce jest 17 latek i jest w 5 klasie
Odpisz
9 grudnia 2016, 21:30
tak propo edukacji narodowej, dzisiaj na lekcji dostaliśmy ankietę "Czy gdybyś teraz skończył klasę 8 szkoły podstawowej, poszedłna kierunek pielngniarza, pielęgniarki.".
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2016, 21:56
@marcin12321: Nas Pani pytała się tylko czy ktoś chce być pielęgniarzem/pielęgniarką i nikt się nie zgłosił, więc zaznaczyła za nas.
Odpisz
9 grudnia 2016, 22:17
@pavlopavo: Widać NFZ ma braki w personelu
Odpisz
9 grudnia 2016, 22:20
@marcin12321: Tez mialem taka ankiete
Odpisz
11 grudnia 2016, 08:24
@marcin12321: moja klasa zaznaczyła wszystko dla jaj i musieliśmy siedzieć dodatkową godzinę po lekcjach i to z dyrektorką, a i tak nic się nie wyjaśniło lol
Odpisz
11 grudnia 2016, 10:38
@marcin12321: Też miałam taką ankietę xd A wie ktoś po co to było? 😂
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:11
@Natalialove61: Nie
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2016, 16:26
@lisoskuba: Odpowiedzieliście źle dla jaj w ankiecie, w której było jedno pytanie i warianty tak/nie?
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:13
@marcin12321: też to miałam ; -;
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2019, 02:17
@Michael_Craess: mogli dopisac swoje zaden problem
Odpisz
31 grudnia 2016, 09:17
moim zdaniem dobrze zrobili z gimnazjami nie potrzebne 3 lata :) tylko całość
Odpisz
13 grudnia 2016, 16:27
Ale co wam w tej reformie nie pasuje?
Odpisz
13 grudnia 2016, 16:43
@Michael_Craess: Najbardziej brak pojęcia o niej, a sugerowanie się tylko mediami bez własnego rozumu.
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2016, 18:12
@Michael_Craess: Jest zupełnei niepotrzebna, na dodatek wprowadzana przez ludzi, którzy jako Porozumienie Centrum wprowadzali gimnazja. I jeszcze gimnazjaliści, którzy muszą się golić 2 razy dzienniw trafią do tej samej szkoły co 6 latki. Poza tym dzieci, które są w 6 klasie i przez 3 lata miały przyrodę, gdy trafią do klasy 7 będą miały materiał, który miał się pojawić po 3 latach geografii i biologii.
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:27
@pavlopavo: Reforma edukacji jest konieczna, ale nie wiem czy taka - nie miałem czasu zainteresować się tym.
Natomiast podane argumenty są co najmniej żadne. Istnieją placówki, które łączą podstawówkę i gimnazjum/ gimnazjum i liceum i funkcjonują prawidłowo. A co do programu nauczania, nie rozumiem Twojej wypowiedzi
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:46
@bezimienny7: Miałem na myśli, to, że dziciaki, które przez trzy lata miały przyrodę, w 7 i 8 klasie będą miały materiał, który pojawia się po 2 latach uczenia się biologii i geografii.
Odpisz
14 grudnia 2016, 12:15
@pavlopavo: Podstawa programowa chyba też się zmieni, część materiału będzie dopiero w szkole średniej.
Odpisz
22 grudnia 2016, 07:11
@Michael_Craess: chodzby to że z rok młodszymi dzieciakami będę rywalizować o stołki do liceum i jeżeli nie zdam będę cofnięta? no i oczywiście zamykają 3 szkoły w moim mieście przez co ponad setka nauczycieli traci prace
Odpisz
21 grudnia 2016, 11:42
Gargamel, co ty odpiersalasz?
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 20:31
Czy tylko mi jest to obojętne? EDIT: Uprzedzając pytania, jestem w eksperymentalnym roczniku
Odpisz
10 grudnia 2016, 02:42
Czy to oznacza ze nie bedzie juz GIMBÓW?! Powiedzenie "gimby nie znajo" zniknie z powierzchni ziemi?!
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2016, 09:22
Dokładnie :D
Odpisz
10 grudnia 2016, 20:04
I będzie tak że tylko gimby znajo gimby nie znajo :o
Odpisz
10 grudnia 2016, 20:40
@Lacoste: teraz tylko podbaza
Odpisz
10 grudnia 2016, 20:49
z powierzchni polski
Odpisz
10 grudnia 2016, 21:37
@AurelionSol: Czyli kanał gimby nie znajo zamknięty? xd
Odpisz
12 grudnia 2016, 20:25
Za 10 lat: Podbaza nie pamięta "GIMBY NIE ZNAJO"
Odpisz
11 grudnia 2016, 23:02
Jakie to teraz bedzie powazne mowiac ze chodzi sie do 8 klasy podstawowki rodzinie :D
Odpisz
11 grudnia 2016, 19:50
Popek straci swoich fanów XD
Odpisz
11 grudnia 2016, 20:05
@QueenOfSuburbia: teraz po prostu to będzie podstawówka i liceum
Odpisz
10 grudnia 2016, 23:30
teraz osmio klasiści bedą dawać większy wpier*ol po lekcjach jak pierwszo klasista nie przyniesie 10 zł ponieważ ośmioklasisci lepiej biją
Odpisz
11 grudnia 2016, 11:28
eee, skoro rośnie nam pokolenie "pi**usiów", to kogo oni mają klepać oprócz podkładu na twarz
Odpisz
11 grudnia 2016, 09:54
Gówno prawda
Odpisz
11 grudnia 2016, 09:28
Wrong!
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2016, 00:58
Ja się ciesze że gimnazjum istnieje. Gdybym miała 8 lat zamiast 6 być z osobami ktore codziennie próbowały ci udowodnić, że jesteś nic nie wartym śmieciem, które codziennie wyzywały cię i uprzykrzały ci życie doprpwadzając cię do myśli samobójczych, to na tych myślach by się nie skończyło-zrobiłabym to. Tu w gimnazjum jestem z ludźmi którzy mimo często debilnych pomysłów mają choć odrobinę poszanowania i zrozumienia dla innego człowieka. Ale ch*uj kto by tam myślał o takich sytuacjach jak ta, lub o znęcaniu się silniejszych nad słabszymi. Co ma zrobić 6 latek (tak 6 latki dalej idą do pierwszych klas) w starciu z 15 latkiem ? Nic nie zrobi. Wiele ludzi myśli że nauczyciel mu pomoże. To się mylą i to grubo. To nie jest dobry pomysł...
Odpisz
11 grudnia 2016, 08:48
@nata127: I takiego komentarza szukałem. Mam to samo. Aktualnie jestem w 1 gimnazjum, a w 5 i 6 klasie podstawówki minimalnie 20 razy miałem myśli samobójcze. Teraz nadal nie jest aż tak dobrze (bo mam zje**nego kolegę który ma -270 punktów które wpływają na zachowanie i za niedługo może go przeniosą) ale jest zdecydowanie lepiej.
Odpisz