Czy na święta możemy mieć taką strzałkę w górę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
No to skrzynia biegów do wymiany
Wielka przygoda
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2016, 07:07
Będzie i przejdzie na główną.
Odpisz
20 grudnia 2021, 09:54
@VladimirPootis: zgadłeś
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:18
zgłaszał podanie do adm
kto za? zapisuje
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:19
@charizard: ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:30
@Wladimir_Putin: Zgłaszam podanie do adm
*zapisuje*
Władimir_Putin
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:31
@charizard: na pewno się zgodzi ! prosi go o to sam prezydent Rosji!
Odpisz
12 grudnia 2016, 14:50
@charizard: ja!
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 14:53
@charizard: Ja!
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:08
@Fluttershy66: Ja!
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:20
@charizard: Ja!
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:16
@charizard: Daj mnie.
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:25
@charizard: ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:49
@charizard: ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:51
@charizard: ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:02
@kikocia3: zapisuje wszystkich bo nie zna nicku
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:08
@charizard: ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:10
ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:26
@Pikachu: ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:26
@charizard: ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:38
@charizard: ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:38
@charizard: zapisz mnie ^^
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:46
@Wladimir_Putin: ja !
Odpisz
13 grudnia 2016, 19:59
@charizard: To też mnie zapisz ;D
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:41
@charizard: Ja?
Odpisz
30 kwietnia 2018, 12:56
@czarekdoge100: ja
Odpisz
30 kwietnia 2018, 20:57
@SaddyPandaPL: No i po ch*j to piszesz?
Jest ku*wa kwietnia 2018
A ten post jest z 2016 Grudnia
NIEDOSC ZE KU*WA ODKOPAŁES POST Z 2 LAT TO NA DODATEK KU*WA W WIOSNE
Odpisz
30 kwietnia 2018, 20:59
bo lubię odkopywać posty?
Odpisz
30 kwietnia 2018, 21:01
@SaddyPandaPL: no to może zamiast odkopywać posty z Ku*wa przed 2 lat byś komentował nowe obrazki?
Odpisz
30 kwietnia 2018, 22:14
a po ch*j? te są lepsze
Odpisz
5 czerwca 2018, 22:40
@SaddyPandaPL: dokładnie
Odpisz
23 marca 2019, 15:52
Stare są najlpesze
Odpisz
15 stycznia 2020, 16:23
@charizard: ja
Odpisz
24 grudnia 2020, 01:08
@charizard: zbieracie jeszcze podpisy? bo sie chcialem dopisac
Odpisz
31 stycznia 2021, 13:51
No siema
To żyjezz czy zrobiles tego fikolka i umarles?
Odpisz
30 marca 2021, 16:38
@Kebasa_z_mema: ja
Odpisz
30 marca 2021, 16:39
@Kebasa_z_mema: co
Odpisz
30 marca 2021, 16:39
@faketerminator1779: shehrhshrhdhrhrhshrhshrhshrhsh
Odpisz
30 marca 2021, 16:40
Szkło
Odpisz
10 grudnia 2016, 18:51
a ja mam pomysł na strzałkę w dół
Odpisz
10 grudnia 2016, 18:53
@Airot: albo taką
(nie zabijcie za ch*jowe wykonanie, ale nie mogłam lepiej tego namazać, bo łapałam nóż w locie i coś mi nie pykło...)
Odpisz
17 grudnia 2016, 09:55
@Airot: Fajne pianino, ale to ma być świąteczne...
Odpisz
17 grudnia 2016, 13:25
@Archeologwinternetach: Ale co? Jakie pianino?
Odpisz
17 grudnia 2016, 14:17
@Airot: Bo ty narysowałeś pianino... Sorry jestem ślepy, myślałem, że to pianino, a to goryl mandarynkowy.
Odpisz
22 grudnia 2016, 20:55
@Archeologwinternetach: taaa maandaarynkowy
Odpisz
28 października 2017, 07:31
@Airot: czapka w dół
Odpisz
10 grudnia 2016, 08:46
Jak admin takie coś zrobi na apce to zrobie chętnym jakieś ulepszenia do avatara.
Odpisz
10 grudnia 2016, 15:13
ja chce jakiś fajny pasujący do nazwy
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:48
Jescze ktoś?
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:49
Ja, wymyśl coś.
Odpisz
16 grudnia 2016, 09:53
ja
Odpisz
14 grudnia 2016, 15:01
Udało się :)
Nawet lepsza i to tego zmienili strzałkę w dół.
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:07
Admin przyjął. Yay!
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:36
TAAAAAK!
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:36
Jak pod łapką w dół była petycja, to pod w góre też może być :v:
Lespeonek
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:28
ja
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:20
Zbieram choineczki na sprzedaż obok biedry!, wysyłać w odpowiedziach!
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:16
A czemu ona taka krzywa?
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:05
Popieram!
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:00
Jak będzie taka to zmienię na dwa avatar na Epic Sax Guya.
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:55
To bardzo dobry pomysł
Adminie, tylko proszę - jak już coś takiego będzie, to nie tylko na komputerowej wersji strony, ale też na aplikacji i stronie mobilnej
Odpisz
10 grudnia 2016, 13:49
ciekawy pomysł, no nie powiem. z chęcią bym takie zobaczyła.
Odpisz