Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2020, 10:22
Ja tam się zawsze pytałem
Odpisz
17 stycznia 2020, 08:39
@PIESEUUU: Ja kiedyś jak grałem w Team Fortress 2 łaziłem po serwerach trade i pytałem czy ktoś da ulepszenie do konta oremium za 8 broni xD
Odpisz
17 stycznia 2020, 14:16
@Ten_tamten: to nieźle ja w jednej grze wyzulilem 80 mln
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:09
Pamiętne czasy metina i żulenia od łowiących ryby. Zawsze dawało im się jakieś szajzy
Odpisz
10 grudnia 2016, 17:35
@pan_hejter: Jak mnie raz typek oje**ł z kozików,to zacząłem zarabiać rybami,potem chciał odemnie kupić to spierdzieliłem >:D
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:12
@tomek123321: Ja miałem ostatnio takiego farta że z 2 grupki na przeklętych dropły mi koziki 22sr
Odpisz
11 grudnia 2016, 20:35
@pan_hejter: A moja klasa dalej gra w Metina...
Odpisz
21 maja 2017, 00:05
@Domijeja: O co chodzi z tymi kozikami, spierdzielaniem, ojebywaniem, żuleniem itp?
Odpisz
21 maja 2017, 09:09
@TheHunterMikiPL: Czego pytasz mnie? Nie ja grałam tylko moi klasowicze
Odpisz
21 maja 2017, 10:37
@Domijeja: Ogólnie pytanie do tych w wątku było. Do wszystkich. Odpowiedziałem akurat Tobie, bo komentarz tak na wierzchu był.
Odpisz
22 maja 2017, 15:26
@TheHunterMikiPL: Bronie na 30 lvl miały takie coś jak średnie obrażenia i magiczne (chyba) obrażenia.Koziki były właśnie taką bronią,wraz z fms czyli mieczem pełni księżyca.Im wyższe sr tym oczywiście lepiej,mając taką broń było się op.
Odpisz
10 grudnia 2016, 19:05
Polecam wpisać ,,demos" lub ,,undbindall" w konsoli,podczas gry na serwerze w TF2,są to oficjalnie najlepsze sposoby na dostanie darmowych itemów w TF2.
Odpisz
11 grudnia 2016, 14:44
@Czyzyk5: działa tylko jeżeli wcześniej usuniesz folder "system32", który wywołuje błędy tych komend
Odpisz
11 grudnia 2016, 17:01
działa też wpisując w tf2 bind "w" "demos"
Odpisz
11 grudnia 2016, 17:20
@Czyzyk5: Nie róbcie tego "demos" wywala z gry a "unbindall" odbindowuje wszystkie klawisze ( Usuwa wszystkim funkcjom przypisane klawisze ).
Odpisz
11 grudnia 2016, 17:29
@TheHunterMikiPL: serio...
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:03
@Kr33gn4r: ?
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:53
@TheHunterMikiPL: This was obviously bait!
Odpisz
11 grudnia 2016, 21:40
@TheHunterMikiPL: jestes totalnym RAKIEM
Odpisz
11 grudnia 2016, 21:53
A ty jesteś przeziębieniem i grypą.
PS
I debilem.
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:11
@TheHunterMikiPL: o cholera
Odpisz
12 grudnia 2016, 12:36
@TheHunterMikiPL: Ja p......
Odpisz
12 grudnia 2016, 13:28
@Czyzyk5: gr8 b8 m8`
Odpisz
22 grudnia 2016, 22:15
@TheHunterMikiPL: usuń konto
Odpisz
23 grudnia 2016, 13:10
@masterhardkore: Ale czemu? Jakiś idiota chce, żeby ktoś wpisał te komendy... Bardzo prawdopodobne, że to jakieś małe dziecko, które nie będzie wiedziało co się stało i czemu. Ja tylko pomagam i mnie hejtujecie...
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:20
@TheHunterMikiPL: "Małe dziecko" ...
TO NIE JEST SERWIS DLA 9-LATKÓW
a jak jesteś po prostu nie ogarnięty
to twoja wina
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:41
@Kr33gn4r: To jest serwis dla 9 latków między innymi...
Trudno, żeby 9-latek był ogarnięty, ale to nie znaczy, że ma być karany na wszelakie sposoby.
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:47
@TheHunterMikiPL: To nie byłaby kara, tylko nauka.
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:49
@TheHunterMikiPL: "To jest serwis dla 9-latków" Mylisz sie. Dziwnie by bylo jakby wiekszosc to byla 9 latki ktore ogladaja przeklenstwa zboczenia i takie tam. jestes po prostu czlowiekiem ktory nie moze korzystac z internetu
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:38
@TheHunterMikiPL: tylko że trzeba być upośledzonym na wszystkie sposoby świata by się na to nabrać
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2016, 11:28
A w sumie może i racja... Lepiej, żeby go wywaliło z gry, niż żeby później usunął system32...
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:29
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Czemu niby nie mogę korzystać?
A ten serwis jest dla każdej grupy wiekowej!
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:30
@masterhardkore: Może ktoś jest upośledzony? Tym bardziej trzeba mu pomóc wtedy...
Albo można też być 7-latkiem...
Odpisz
24 grudnia 2016, 11:43
@TheHunterMikiPL: lepiej zawsze jednego idiotę mniej. za głupotę się płaci
Odpisz
24 grudnia 2016, 18:02
@masterhardkore: A w sumie to racja... Ale lewacy by cię zjehali.
A poza tym często dzieci są łatwowierne i głupie, a mimo to w dorosłości są bardzo mądrymi ludźmi.
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:08
a później go zabijasz by zaczął wołać mame
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:09
@siemak: Ja kiedyś takiego zabiłem to jego matka opi***alała mnie przez mikrofon.
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2016, 14:10
@wojtekrozrabiaka: a później zadzwoniła na policje za zabicie jej syna?
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:12
@siemak: Nie, ale starali się o bana dla mnie, bo to niby był server 4fun na którym trzeba się bawić, a nie bezsensownie zabijać. I najciekawsze, że dostałem bana...
Odpisz
10 grudnia 2016, 15:18
@wojtekrozrabiaka: Ale przecież zabijanie to dobra zabawa
Odpisz
10 grudnia 2016, 16:48
@wojtekrozrabiaka: A w jakiej grze i jaki serwer?
Odpisz
10 grudnia 2016, 16:56
@TheHunterMikiPL: Server Minigun w Team Fortress 2.
Odpisz
10 grudnia 2016, 17:31
@wojtekrozrabiaka: A co innego można robić w tf2 oprócz zabijania?? xD
Odpisz
10 grudnia 2016, 17:56
@TheHunterMikiPL: Tańczyć, gimnastykować i latać na miotle
Odpisz
10 grudnia 2016, 17:56
@TheHunterMikiPL: Chyba chodziło mu o to, że tam powinno się tylko tańczyć itp.
Odpisz
10 grudnia 2016, 18:42
@wojtekrozrabiaka: aha
Odpisz
10 grudnia 2016, 23:53
@wojtekrozrabiaka: myślałem że tylko ja gram na minigunie
Odpisz
11 grudnia 2016, 14:53
@wojtekrozrabiaka: Ja tam kiedyś dostałem bana za tauntkill admina
Odpisz
11 grudnia 2016, 15:27
@wojtekrozrabiaka: To nie powinnaś/eś dostać bana ...
Odpisz
11 grudnia 2016, 15:28
@wojtekrozrabiaka: Minigun? Też tam grałem, ale ostatnio jest jakiś popie**olony
Odpisz
11 grudnia 2016, 17:16
@wojtekrozrabiaka: Ale tam jest zasada, że nie wolno zabijać? Dajcie dokładne IP, to powkurzam ich tam :P
Odpisz
11 grudnia 2016, 17:22
@TheHunterMikiPL: Nic nie pisze. Ale administracja jest ch*jowa, nie polecam.
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:02
@wojtekrozrabiaka: Pewnie jest tam dużo takich dzieci, co nie? Dawaj IP, powkurzam ich.
Odpisz
11 grudnia 2016, 15:38
Odpisz
11 grudnia 2016, 16:13
@Youtuber:
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:20
tak, granat bez zawleczki
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:54
@kasjan132pl: Zawleczka bez granatu. .... Wait...
Odpisz
11 grudnia 2016, 14:46
@Davido_the_Doge_God: ring trick
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2016, 14:14
W Souls'ach czasami zostawia się jakiś przedmiot dla innych. Szczególnie obok krawędzi.
Odpisz
11 grudnia 2016, 14:02
Czasem dawałem takim coś jak miałem za dużo .-.
Odpisz
10 grudnia 2016, 17:14
Pamiętam jak grałem w Unturned i ktoś zapytał na czacie czy ktoś chce dać mu bandaże w zamian za broń, no to ja napisałem że mogę się wymienić i podałem miejsce w którym jestem (nawet nie miałem bandaży)
Koleś był na drugim końcu mapy i zanim do mnie dotarł minęło jakieś 15-20 minut, a gdy już dotarł to go zabiłem i zabrałem jego cały ekwipunek, dzięki czemu miałem 5 pistoletów w ekwipunku.
Najlepsze było to że przez kolejne kilkanaście minut typek spamił wyzwiskami na czacie.
Odpisz
10 grudnia 2016, 17:14
Chłopak niczego się nie nauczył i gdy się uspokoił to zaczął szukać kolejnego sojuszu i podał nazwę miejsca w którym przebywa.
Wytropiłem go i jego sojusznika i obu zabiłem po raz drugi xD ( nie licząc sojusznika którego wcześniej nie było)
Odpisz
10 grudnia 2016, 16:42
Najlepsi są ci co oferują na wymiane najbardziej podstawowe/gówniane rzeczy za najlepsze w całej grze
Odpisz
10 grudnia 2016, 16:49
@onlytrue: No...
Odpisz