Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nie po oczach
Trzeba brać osobną torbę
Za co ta premia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2024, 13:07
Pozdrawia 20-latek z rocznika 2004
Odpisz
4 lutego 2022, 19:41
A teraz idą po 2004
Odpisz
13 grudnia 2016, 14:04
Jeszcze dwa lata i prawko :3
Odpisz
13 grudnia 2016, 14:19
@maroko11: Ku*wa ja dzisiaj zdałem :D
Odpisz
13 grudnia 2016, 14:32
@maroko11: Zawsze można zrobić takie od szesnastu lat :v
Odpisz
13 grudnia 2016, 14:53
gratki
Odpisz
13 grudnia 2016, 16:38
@dolar654: Dzieki xD ale sam w to nie wierze jaki ja fartowny jestem xD
Odpisz
13 grudnia 2016, 17:47
GG :3
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:26
uczyli więcej szczęścia niż rozumu. Też tak mam, w sumie to fajne gdzie na próbne testy nic nie umiesz a dostajesz 78%
Odpisz
5 listopada 2020, 22:41
@maroko11: no i jak z tym prawkiem?
Odpisz
5 listopada 2020, 22:40
Heh
Odpisz
19 listopada 2019, 01:17
ok
Odpisz
9 lipca 2019, 21:02
co
Odpisz
10 grudnia 2016, 22:31
Ja za 3
Odpisz
10 grudnia 2016, 22:47
ja też
Odpisz
11 grudnia 2016, 08:44
@Pandzianikki: ja za 6
Odpisz
13 grudnia 2016, 14:56
Ja też xD
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:49
Jako że jesteście moim rocznikiem to pochwalę się że z egzaminu próbnego z polskiego miałem 15 na 20 w zamkniętych. Niech żyje rocznik 2001!
Odpisz
26 kwietnia 2019, 10:45
@Pandzianikki: juz jestescie xddd
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2019, 15:27
@sssdddfffggg: tak, ale i tak zależy kto, ja muszę sobie poczekać do lipca
Odpisz
26 kwietnia 2019, 15:40
@Pandzianikki: lol ale szybko minęły te trzy lata xdd
Odpisz
26 kwietnia 2019, 15:58
@sssdddfffggg: sam się właśnie zastanawiam kiedy
Odpisz
26 kwietnia 2019, 19:19
@Pandzianikki: to przerażające z jednej strony
Odpisz
26 kwietnia 2019, 21:21
@sssdddfffggg: z drugiej również przerażające
Odpisz
26 kwietnia 2019, 23:56
@Pandzianikki: starość nie radość
Odpisz
13 grudnia 2016, 17:19
a za trzy roczniki 2001 będą pełnoletnie! łał!
Odpisz
26 kwietnia 2019, 10:46
@Michalol222: juzzz sa
Odpisz
14 czerwca 2018, 07:32
Przyszłość jest dzisiaj
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:14
a ja będę miała wtedy już 25 lat, to prawie końcówka.
Odpisz
13 grudnia 2016, 17:15
A się okaże, że w polskim prawie zmieni się wiek jaki potrzeba do pełnoletności o kilka lat.
Odpisz
13 grudnia 2016, 18:31
@xxxPaterrix03xxx: Wejdzie ustawa 23 plus
Odpisz
13 grudnia 2016, 18:24
Nareszcie będę mógł iść legalnie na koncert gangu albanii <3
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:13
@kazakol2000: Która klasa szkolna?
Ankietę robię.
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:22
@Turbek213: 1 lic
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:15
@kazakol2000: Błagam, powiedz, że to bait albo zapomniałeś "/s".
Odpisz
15 grudnia 2016, 07:44
@sliwka20v: co? XD
Odpisz
13 grudnia 2016, 15:41
Elo xD
Odpisz
13 grudnia 2016, 15:23
kiedy uświadamiasz sobie że Shrek ma już 15 lat
Odpisz
13 grudnia 2016, 15:35
@kasjan132pl: nom to jest mój rocznik
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2016, 14:53
Ta za 3 lata będę pełnoletni. Szybko to leci
Odpisz
13 grudnia 2016, 14:55
@dolar654: 2001? Ja też... :D
Odpisz
13 grudnia 2016, 14:57
@Monster_: piona
Odpisz
13 grudnia 2016, 15:00
@dolar654: *przybija pione* ;)
Odpisz
13 grudnia 2016, 15:05
@Monster_: Dołączę się...
Odpisz
13 grudnia 2016, 15:35
@Monster_: odbija pionę
Odpisz