Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2016, 22:10
jeeej pierwszy obrazek na głównej!
#nobody
Odpisz
7 kwietnia 2021, 14:34
@revan21: GRATULACJE!
Odpisz
7 kwietnia 2021, 14:35
@czlowiekjasiolec: kurde😭
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:31
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:59
@iznamu: Aj want to plej
game
ęd komputer destroj
Odpisz
12 grudnia 2016, 08:37
@iznamu: idź
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:10
Zawsze odrabiam w szkole, jestem prawdziwą chakerkom xD
Odpisz
12 grudnia 2016, 02:15
no nie wontpie rze jesteś tak dobrom chakerkom jak robisz zadańa domowe w szkole
mama by mnie chyba znowu kablem biła jakbyśe dowjedźała rze ja jestem taki chaker
dzienki za rade skorzystam
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:05
@Mr_Manster: chakerkom byo dla jajc
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2016, 19:52
On wygląda jak Joshua z until dawn ;-;
Odpisz
11 grudnia 2016, 20:15
@Przytulak: Nie.
Odpisz
11 grudnia 2016, 20:21
@Davido_the_Doge_God: Tak.
Odpisz
11 grudnia 2016, 20:39
@Przytulak: W ogóle niepodobny.
Odpisz
11 grudnia 2016, 22:04
@Przytulak: Chciałem to napisać!
Odpisz
12 grudnia 2016, 00:10
@Przytulak: Identyczni ;-;
Odpisz
12 grudnia 2016, 00:10
@Przytulak: Identyczni ;-;
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:39
Szkola to 2 dom. Promblem?
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:34
Odrobienie pracy domowej poza domem to nie odrobienie pracy domowej :D
Odpisz
11 grudnia 2016, 00:08
Zróbmy, żeby przeszło
Odpisz
11 grudnia 2016, 00:09
jak się to robi?
Odpisz
11 grudnia 2016, 00:09
@DAVJD: Po prostu daj 5/5.
Odpisz
11 grudnia 2016, 00:09
tytuł
Odpisz
11 grudnia 2016, 00:10
aha
Odpisz
11 grudnia 2016, 00:11
a jak się to robi?
Odpisz
11 grudnia 2016, 10:05
@DAVJD: ja nie wiem
Odpisz
11 grudnia 2016, 10:41
@DAVJD: klikasz na gwiazdki, a jak mobilnie to na buźkę.
Odpisz
11 grudnia 2016, 10:43
@DAVJD: potem wybierasz pięć gwiazdek, w moim przypadku buziek i klikasz głosuj. T
P.S tak wiem to troll no, ale dobra.
Odpisz
11 grudnia 2016, 10:51
dzięki
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:17
Przeszło
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:18
#DeszczPower #WcaleNie
Odpisz
11 grudnia 2016, 18:08
OOo admin zmienił tytuł
Odpisz
11 grudnia 2016, 10:01
wygląda jak Bartek.
Odpisz
11 grudnia 2016, 00:09
spisałeś od kolegi czy poszłeś do biblioteki?
Odpisz
11 grudnia 2016, 00:11
@siemak: poszedłeś
Odpisz
11 grudnia 2016, 00:12
@DAVJD: dzieki za poprawe
Odpisz
11 grudnia 2016, 09:57
@DAVJD: CZY TY NARZUCASZ PŁEĆ PODMIOTOWI!?
Odpisz
11 grudnia 2016, 01:50
Musi przejść.
Odpisz