Ellie z pierwszej i z drugiej części The Last of Us
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Azjatycki mistrz
Cel namierzony
Typowy NPC
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zapraszamy
Mnie wolno
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2016, 15:04
Najlepsza gra o zombie ever moim zdaniem :p
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:30
@makajet: L4D forever
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:37
@RobsonPlay: Dying Light master race.
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:56
@wojtekrozrabiaka: Minecraft najlepszy!
Odpisz
13 grudnia 2016, 18:13
@wojtekrozrabiaka: DYING LIGHT
Odpisz
10 czerwca 2018, 21:30
@makajet: najlepsza gra ever
Odpisz
11 czerwca 2018, 00:20
minęły dwa lata, a o grze dalej niewiele wiadomo :<
Odpisz
11 czerwca 2018, 03:02
@wojtekrozrabiaka: DL2 hype
Odpisz
11 czerwca 2018, 06:45
@RobsonPlay: Hype hype hype hype
Wydaje mi się jednak dziwne. W sensie okolica.
Odpisz
28 lipca 2019, 13:24
@RobsonPlay: wyjdzie za rok
Odpisz
23 listopada 2019, 17:41
@kacp80: dokładnie, za rok
Odpisz
23 listopada 2019, 18:50
@Big_Chungus: Widzę tytuł obrazka, przypominam sobie to co kiedyś pisałem, miałem w głowie coś jak "o ku*wa, ja pie**ole", a okazało się że to tylko odpowiedź na komentarz w którym napisałem że DL2 wychodzi za rok
Odpisz
12 grudnia 2016, 19:20
Ja czekam na trzeci sezon The Walking Dead, już niedługo...
Odpisz
13 grudnia 2016, 18:12
Witaj graczu towarzyszu.
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:03
1/3 osób komentujących r*chałoby Elli, kolejna część fapała by do jej zdjecia, a reszta pisze że l4d lepsze.
Odpisz
12 grudnia 2016, 17:53
Wydaje mi sie czy ona jest bardzo podobna do Tess?
Odpisz
12 grudnia 2016, 16:00
R*chałbym xd
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:40
Tak?A to imperator Duda!
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:22
@Capslog: Zje**les
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:32
O bosz :# :3 Czy tylko ja odliczam dni?
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:28
Brałbym pierwszą
Odpisz
12 grudnia 2016, 15:17
Zrobiła się bardziej fapable
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2016, 12:17
Będę mógł oglądać wersję R34 bez wyrzutów sumienia :D.
Jezu, co ja robię ze swoim życiem ;__;.
Odpisz