Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar makajet

12 grudnia 2016, 15:04

Najlepsza gra o zombie ever moim zdaniem :p

Avatar RobsonPlay

12 grudnia 2016, 15:30

@makajet: L4D forever

Avatar wojtekrozrabiaka

12 grudnia 2016, 15:37

@RobsonPlay: Dying Light master race.

Avatar Fina258

12 grudnia 2016, 16:56

@wojtekrozrabiaka: Minecraft najlepszy!

Avatar crimzon

13 grudnia 2016, 18:13

@wojtekrozrabiaka: DYING LIGHT

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2018, 21:30

@makajet: najlepsza gra ever

Avatar makajet

11 czerwca 2018, 00:20

minęły dwa lata, a o grze dalej niewiele wiadomo :<

Avatar RobsonPlay

11 czerwca 2018, 03:02

@wojtekrozrabiaka: DL2 hype

Avatar crimzon

11 czerwca 2018, 06:45

@RobsonPlay: Hype hype hype hype
Wydaje mi się jednak dziwne. W sensie okolica.

Avatar kacp80

28 lipca 2019, 13:24

@RobsonPlay: wyjdzie za rok

Avatar Big_Chungus

23 listopada 2019, 17:41

@kacp80: dokładnie, za rok

Avatar kacp80

23 listopada 2019, 18:50

@Big_Chungus: Widzę tytuł obrazka, przypominam sobie to co kiedyś pisałem, miałem w głowie coś jak "o ku*wa, ja pie**ole", a okazało się że to tylko odpowiedź na komentarz w którym napisałem że DL2 wychodzi za rok

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2016, 19:20

Ja czekam na trzeci sezon The Walking Dead, już niedługo...

Avatar crimzon

13 grudnia 2016, 18:12

Witaj graczu towarzyszu.

Avatar kot_astronauta

12 grudnia 2016, 21:03

1/3 osób komentujących r*chałoby Elli, kolejna część fapała by do jej zdjecia, a reszta pisze że l4d lepsze.

Avatar kenio60

12 grudnia 2016, 17:53

Wydaje mi sie czy ona jest bardzo podobna do Tess?

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2016, 16:00

R*chałbym xd

Avatar Capslog

12 grudnia 2016, 15:40

Tak?A to imperator Duda!

Avatar ProPuMaX

12 grudnia 2016, 23:22

@Capslog: Zje**les

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2016, 15:32

O bosz :# :3 Czy tylko ja odliczam dni?

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2016, 15:28

Brałbym pierwszą

Avatar Dexterek

12 grudnia 2016, 15:17

Zrobiła się bardziej fapable

Avatar Maks2603

Edytowano - 11 grudnia 2016, 12:17

Będę mógł oglądać wersję R34 bez wyrzutów sumienia :D.






Jezu, co ja robię ze swoim życiem ;__;.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Azjatycki mistrz

Cel namierzony

Typowy NPC

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zapraszamy

Mnie wolno

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka