Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzykrotny T
No to posłuchane
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 grudnia 2016, 15:16
Nie gadajcie, że wy nie chcielibyście obciąć komuś ku*asa i wpier*olić go z pieprzem i solą :V
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:25
@Shakrit: Tracę wiarę w ludzkość...
Odpisz
30 grudnia 2016, 19:47
Brawo dla Ciebie, widać, że tępaki bez tego całego "/s" nie są w stanie wyczuć sarkazmu :)
Odpisz
30 grudnia 2016, 21:06
@Shakrit: Emm... Nope, mój komentarz też był dla sarkazmu i twój komentarz tyczy się bardziej Ciebie niż mnie :)
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:27
Także musisz mieć zarówno chu*owe poczucie sarkazmu, jak i wymówki.
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:34
@Shakrit: *facepalm*
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:32
Chciałbym zobaczyć te nagranie . Widziałem tylko screeny
Odpisz
15 grudnia 2016, 13:17
@Sycho: Jest film o Arminie pod tytułem "Kanibal z Rottenburga"
Odpisz
15 grudnia 2016, 15:27
@DrDamian_: To nie to samo
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2016, 15:36
@Sycho: Ale prawie, tam też jest ta historia
Odpisz
16 grudnia 2016, 15:25
@DrDamian_: Nie , między wyreżyserowanym filmem a snuff video nakręconego przez mordercę jest bardzo duża różnica .
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2016, 23:02
Kto pomoże znaleźć ze mną deep web'a ? podam Skype lub ts3 ? :D
Odpisz
15 grudnia 2016, 20:27
Słynny kanibal z Niemiec, chyba nawet film o nim nakręcili.
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:34
Odpisz
15 grudnia 2016, 15:56
Odpisz
15 grudnia 2016, 15:40
Ah jak ja lubię czytać sobie o psychopatach c:
Odpisz
15 grudnia 2016, 14:32
Przecie on się zgłosił do niego dobrowolnie.... Eh, nie zrozumiem nigdy prawa.
Odpisz
11 grudnia 2016, 14:16
jest coś takiego jak "zabójstwo typu uprzywilejowanego?" O.o
Odpisz
11 grudnia 2016, 14:38
@coloman: *
Odpisz
11 grudnia 2016, 15:01
@lorax12: .
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2016, 16:09
@coloman: Tak, dzieciobójstwo, zabójstwo w afekcie, oraz na żądanie (pisze z pamięci więc mogę się mylić)
Odpisz
11 grudnia 2016, 17:04
@Penseta: okej, dziękuję bardzi
Odpisz
11 grudnia 2016, 17:06
@coloman: proszę bardzo
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2016, 16:13
Ja się zastanawiam jak to wyglądało gdy ten gościu chciał skosztować swojego przyrodzenia "hej stary mogę gryza ?"
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:24
Denn du bist, was du isst
Und ihr wisst, was es ist
Es ist mein Teil.. Nein!!!
Mein Teil... Nein!!!
Da, das ist mein Teil... Nein!!!
Mein Teil... Nein!!!
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:30
@Metal_Head: Rammstein <3
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:48
@Metal_Head: Mein Teil <3
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:26
Taaaaaaakie prawdopodobne...
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:30
Na świecie żyje 7 mld ludzi. W internecie, a szczególnie w jego głębokiej wersji istnieją fora dla kanibali, gdzie ludzie oferują się być zjedzeni lub szukają kogoś to zjedzenia.
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:34
@Maks2603: To chyba jeszcze nigdy nie byłem na PRAWDZIWEJ ciemnej stronie internetów...
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:47
oglądałem ten filmik po chwili wyłączyłem bo to serio już przesada
Odpisz
11 grudnia 2016, 14:17
@DranejBijBolszewika: podasz link na priv?
Odpisz
11 grudnia 2016, 14:28
@coloman: nie pamiętam gdzie to było wyszukaj sobie adres na 4chan i wyszukaj na ToRZE
Odpisz
11 grudnia 2016, 17:05
@DranejBijBolszewika: dziękuję bardzo :)
Odpisz
15 grudnia 2016, 17:05
Internet jest dużo większy niż myślisz.
Odpisz
16 grudnia 2016, 18:46
Takie historie rodzą się tylko w kuchni.
Odpisz
11 grudnia 2016, 13:11
Odpisz