Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gzubix

17 czerwca 2018, 17:55

Gdyby ludzie tacy byli...

Avatar malaho2000

28 stycznia 2013, 19:50

prawdziwa historia tylko że jak się z przyjacielem pokłócisz na amen to 5 minut potem nie można bez siebie nawzajem wytrzymać

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2013, 19:41

@malaho2000: Mój przyjaciel mówi, że nie chce mnie znać i jedzie do domu, a potem jeździ niedaleko tak, żebym go nie zauważył. Po minucie przychodzi xD

Avatar malaho2000

26 marca 2013, 20:39

kolejny okaz szybkości na jeja.pl

Avatar Michalak

1 lutego 2013, 23:48

moj brat jest taki :O

Avatar Oliwka_99

29 stycznia 2013, 17:39

Miała bym przyjaciółkę... Ale niestety nie mogę na nią liczyć.

Avatar joanna11198

29 stycznia 2013, 13:46

hhehe

Avatar Piotr99

29 stycznia 2013, 09:01

Się uśmiałem. Jak na zawodach w warcaby.

Avatar ggesc

28 stycznia 2013, 19:32

Dziwnie myją zęby.

Avatar
Aryman

28 stycznia 2013, 19:48

@ggesc: a gdzie ty masz mycie zębów?

Avatar frefux

29 stycznia 2013, 00:28

"A czasem wysyłają sobie sms w TRAKCIE MYCIA ZĘBÓW", a obok patyczak na kiblu. Zero czytania ze zrozumieniem i spostrzegawczości.

Avatar Ada55

28 stycznia 2013, 20:24

Zgadzam się 5/5 ;)

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2013, 20:11

Coś w tym jest. 5

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2013, 19:19

Na moim doświadczeniu twierdze, że to prawda i, że dla przyjaciół trzeba się często napracować :D 5/5 i do ulub

Avatar nati1591

28 stycznia 2013, 19:07

super! :) 5/5

Avatar Takita6

28 stycznia 2013, 18:59

dobre 5/5

Avatar stilic97_Falubaz

28 stycznia 2013, 18:55

Prawdziwe, piąteczka!

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2013, 11:52

było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za co ta premia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie idź!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie są aż takie pyszne

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka