Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tymi się chodzi
Ostry ten sędzia
Nie zadzieraj z bobrami
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 12 grudnia 2016, 18:47
albo to koncert punków :V
Odpisz
14 grudnia 2016, 10:41
@mooped: Nie ma irokezów
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:11
@mooped: Mini zawał serca...
Wiadomo że "punk" znaczy śmieć, ale żeby od razu wokalistę do kosza wyrzucać? :V
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:12
Co ma irokez do bycia punkiem?
Wiadomo, najbardziej kojarzone, ale niestety zmartwię Cię. Nie wszystkie panczury to noszą.
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:27
@Monnx: W sumie fakt, ale zakładając, że to punki, to na całym koncercie powinien być chociaż jeden irokez :D Znam wielu punków, i każdy ma irokeza, więc wiesz.
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:31
KAŻDY? Pff. Podrabiańce. Punk to ktoś, kto powinien się wyróżniać. Rozumiem że irokez jest do tego dobrą drogą, ale wtedy wszyscy wyglądają kubek w kubek tak samo...
Dziękuję im za budowanie stereotypów o mojej subkulturze (glany, pieszczocha, irokezik i chlanie jabola w bramie)
Serio, zero różnorodności i wymrzemy.
Hmm... Kogo znasz? W jakim wieku? To też ważne.
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:55
@Monnx: niestety nie jest tak kolorowo
punk a tak właściwie metal stał się popularny no i oczywiście sklepy to wykorzystały
glany 200/300 zl
skóra 150/200 zl
cokolwiek co ma ćwieki tu różnie ale też drogo
a Jabol już chyba nie istnieje albo nie ma go u mnie w mieście
za to jest amarena :v
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2016, 20:02
@mooped: Żartujesz chyba. Punk nie przepada za skórami :)
A glany dostaniesz i za 150... Nie polecam, trzeba było kupić drugą parę.
Punk i metal kocha naszywki. Gdzie się tylko da. Na katanie też. I pieszczocha.
O kurde, jak oni to kochają.
Ale nie wszyscy.
Prawdziwy punk jest w sercu. Wygląd to dodatek, który nie musi być identyczny z drugim punkowcem.
No i to prawda, sklepy bezlitośnie wykorzystały okazję.
Ale nieprawda, nie ma dużo punków. Metali też średnio.
"Punx not dead" to trochę hasło na wymarciu...
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:54
@Monnx: Rozumiem twoje oburzenie nt. stereotypów. Mnie też wkurza stereotyp ,,Gimbaza to sam rak" i ,,Nastolatka starterpack" bo jestem i jednym, i drugim (logiczne) ale jestem jednocześnie zupełnie (a przynajmniej mi się tak wydaje) inna.
A co do znajomych, to są w różnym wieku (15-40ileś). Na moje pytanie, wszyscy odparli, że irokez im się podoba :)
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:49
No ale... To sprawia że są tacy sami. Każdy jeden. No a potem jak sobie nas wyobrażają? Wszyscy jednakowo to i tak nas widzą.
Widziałam anarchistę (niekoniecznie to musiał być "śmieć"), ale BEZ irokeza :)
Ja też nie mam.
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:27
@Monnx: No cóż. Są tacy i owacy, i obu należy uszanować. Jak ktoś chce, niech se nosi (albo nie) irokez. Nawet jeżeli wygląda ,,pospolicie" u punków, to w ,,typowym" otoczeniu wyróżnia się bardziej, więc już taki pospolity nie jest.
Ja jestem zdania, że każdy może wyglądać jak chce. Jak ktoś słucha metalu i ubiera się na różowo - ok. Jak ktoś słucha metalu ale ubiera się w glany, ma długie włosy, koszulki zespołów itp. itd. też ok.
Odpisz
15 grudnia 2016, 18:19
To co mówisz jest zrozumiałe.
Fakt, irokez rzecz niespotykana. Ale u punka to klasyk niemalże...
Ciekawe jak mam się czuć gdy nazwali moją pieszczochę patologią...
Odpisz
14 grudnia 2016, 09:47
Myślałem, że tam pisze "Dragon Force"
Odpisz
14 grudnia 2016, 14:30
Dragon Force życiem
Odpisz
14 grudnia 2016, 17:35
Chciałbyś!
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:51
No, jeszcze jak...
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:46
Wyrzucić iks de
Odpisz
14 grudnia 2016, 09:07
Kiedy wokalista mówi,że wszystkie zebrane tu dziewczyny są piękne, a one dają mu wspólnego kosza.
Odpisz
12 grudnia 2016, 23:32
moze to one direction?
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:16
To jeszcze nic. Mój katecheta się nawrócił ma koncercie metalowym, bo uznał, że ch*jowo grają...
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 19:09
T(h)RASH metal
Odpisz
12 grudnia 2016, 18:48
A może to koncert zespołu ,,Śmieciarze'' ?
Odpisz