Niech no tylko coś sprawdzę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2016, 23:31
Wiedziałem,że ludzie fapią do różnych rzeczy....,ALE TO JUŻ KU*WA PRZESADA!
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:53
@Andrzej_Duda: proponuje obóz
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:18
@revan21: A ja parasol ;D
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:28
@Andrzej_Duda: ups...wydało się
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:31
@Andrzej_Duda: Andrzej A wiesz że ja mam screena twojego fona?
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:33
@Wladimir_Putin: Wyciąga ten parasol:
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:33
@Andrzej_Duda: no cóż....to jest dopiero przesada
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:35
@Wladimir_Putin:
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:36
@Andrzej_Duda: no mówię...miałem racje ! Co ty takiego we mnie widzisz?
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:39
@Wladimir_Putin: Analna dewastacja parasolem....
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:42
@Andrzej_Duda: ale masz fetysze...
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:44
@Wladimir_Putin: *Wsadza Ci parasol w dupe i otwiera.
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:58
@Andrzej_Duda: KU*WA ANDRZEJ!!!! *przystawia Ci broń do głowy *
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:28
@Andrzej_Duda: Najwyższy Imperatorze mam pytanie czy broń masowej zagłady śmieszków (parasol) może niszczyć planety
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:14
czyli mój fap folder
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 20:54
Ja mam folder z dudami i porno ukryty głęboko w folderowej incepcji.
(ukryty folder w środku innego ukrytego folderu w środku jeszcze INNEGO UKRYTEGO FOLDERU)
Odpisz
12 grudnia 2016, 20:55
@wizajn: pokaż mi go
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:05
@Polski322:
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 21:06
@wizajn: Czy to ty w sdcard1?
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:08
@Polski322: (ku@wa...) Może?
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 21:09
@Polski322: ale więc że to jeden folder z wielu
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:09
@wizajn: Screen dla potomnych
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:12
@wizajn: W kwestii fap folderów to zmienić sobie nazwę na Królowie Polski i daj na pierwsze miejsce np. Chrobrego
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2016, 21:16
@Polski322: A co jeśli Ci powiem że to folder z Dudami przerobiony na fapfolder?
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:20
@wizajn:
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:31
@wizajn: ja pierdzillę... przez 5 sek. naciskałem na fap folder i zastanawiałem się czemu się nie otwiera ;-;
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:31
@wizajn: ja pierdzillę... przez 5 sek. naciskałem na fap folder i zastanawiałem się czemu się nie otwiera ;-;
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:34
@BudowniczyMakaronu: Wielu by chciało wiedzieć co jest w moim (prawdziwym) fapfolderze.
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:39
@wizajn: tak. zawsze interesowało mnie do czego fapią helikoptery bojowe
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:40
@BudowniczyMakaronu: Czyli nie tylko mnie!
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:03
@wizajn: jak zrobić na telefonie ukryty folder?
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:06
@ImPeRaToR_DuDa: aplikacje. polecam AppLock. istnieją też takie jak CamoApp czy inne dzikie gady
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:22
@BudowniczyMakaronu: dzięki
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:59
@ImPeRaToR_DuDa: łohoho grubo
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:12
@wizajn: .
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:59
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:26
Nie usuwaj Dude, bo Duda usunie Ciebie.
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:24
tyle ściągania na marne..
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:10
E...
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:13
@pan_hejter: Dwa razy dyktafon
Odpisz
14 grudnia 2016, 18:08
@Tony_Montana: Ale dwa różne Dudy
Odpisz
13 grudnia 2016, 00:05
Ja dzisiaj wziąłem telefon od kolegi i powysyłałem mu masę serduszek do koleżanki na messengerze
Ach te żarty na poziomie
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:01
Bitch please
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:34
@CrazyMe: meeeeeeedic!
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:36
@Krybex101: duuuuuuuuużo Medica
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:39
@CrazyMe: Charge me!
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:47
@Krybex101: (∩͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆゚ü. *b・ e。゚r*
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:48
@CrazyMe: Jatatatata Jatatatata tuturatata kaboom kaboom!
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:49
@CrazyMe: jak nazywa do ten lenny z rozdzczką ?
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:57
@Pegi20: mam go po prostu zapisanego. Nie znam nazwy.
Odpisz
12 grudnia 2016, 22:15
Tyle że to jest iPad, a nie telefon...
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:28
Dlaczego pobierałeś zdjęcia imperatora, skoro później się ich wstydzisz. To obraza dla naszego władcy. Do obozu.
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:23
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:07
Usuwasz zdjęcia Dudy?
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:21
@Fox__: aha
Odpisz
12 grudnia 2016, 21:01
Znalazłem idealne zdjęcie Dudeusza wielkiego
Odpisz
12 grudnia 2016, 20:53
Musisz być naprawdę odważny (lub głupi) by usuwać majestatyczne fotografie naszego kochanego Imperatora.
Odpisz