Najbardziej polska z potraw
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2017, 21:00
Czekam na jakiegoś miłego archeologa ....
Odpisz
23 lipca 2017, 21:27
@Ameron: Znalazłeś :) brawo (po 7 miechach xd)
Odpisz
23 lipca 2017, 21:44
@roxy697: Przywróciłeś mi wiarę w Archeologów Amatorów!
Odpisz
23 lipca 2017, 21:51
@Ameron: YAY!!!!!!.... zaraz zaraz.... amatorów?
Odpisz
23 lipca 2017, 22:24
@roxy697: no tak amatorów. Ostatnio z jednym się nieźle pogryzłem i straciłem w nich wiarę.
Odpisz
24 lipca 2017, 11:06
@Ameron: No widzisz istnieją jeszcze mili archeolodzy xd (ja się czasami nawet do 2011 dogrzebuję)
Odpisz
24 lipca 2017, 17:29
@roxy697: A ja i starsze odkopuję. Ale to rzadko. Hmm ciekawe czy kolega Hunter tu kiedyś przyjdzie :>
Odpisz
24 lipca 2017, 21:09
@Ameron: Nie sądzę ale... kto wie?
Odpisz
24 lipca 2017, 21:15
@roxy697: Za dwa lata maks się tu pojawi :P
Odpisz
24 lipca 2017, 21:16
@Ameron: No nie wiem ale niedawno odpisał mi po 3-4 latach xd
Odpisz
24 lipca 2017, 21:22
@roxy697: Lepiej późno niż później :P
Odpisz
24 lipca 2017, 21:26
@Ameron: No tylko że to był akurat głupi kom bo byłam młoda i głupia xd
Odpisz
24 lipca 2017, 21:38
@roxy697: XD
Odpisz
24 lipca 2017, 21:49
@Ameron: Nie przeczę że nie jestem młoda ale nwm w sumie o co mi chodziło xd
Odpisz
24 lipca 2017, 21:57
@roxy697: heh
Odpisz
24 lipca 2017, 22:05
@Ameron: Często mnie to spotyka bo jako dzieciak byłam naprawdę dziwna
Odpisz
24 lipca 2017, 22:11
@roxy697: Podejrzewam że nic się nie zmieniło.
Odpisz
24 lipca 2017, 22:16
@Ameron: No wiesz...
Odpisz
24 lipca 2017, 22:30
@roxy697: :v
Odpisz
25 lipca 2017, 12:31
@Ameron: Ehh xd
Odpisz
14 października 2017, 18:42
@Ameron: Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 października 2017, 19:04
@Wampir231: Witam! Jak tam się kopie?
Odpisz
15 października 2017, 00:21
@Ameron: Ano ciekawe historie można znaleźć w starszych komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 października 2017, 18:37
@Wampir231: Np jakie? :o
Odpisz
15 października 2017, 19:29
@Ameron: Raz trafiłem na historie że u kogoś w szkole nauczycielce Dildo wypadło z torebki raz że pies komuś kota wyje**ł cóż dziwne rzeczy się działy na jeja
Odpisz
15 października 2017, 19:30
@Wampir231: I dalej się dzieją :v
Odpisz
7 grudnia 2017, 18:00
@Ameron: Dzień dobry.
Odpisz
7 grudnia 2017, 18:56
Witam.
Odpisz
7 grudnia 2017, 21:52
O halo halo
Odpisz
15 lipca 2018, 15:12
@Ameron: dzień dobry, prawie półtora roku
Odpisz
15 lipca 2018, 15:33
@TraffiastyBOII: Witam! Kolejny archeolog! Miło być wśród tak miłego towarzystwa!
Odpisz
8 października 2018, 18:38
@Ameron: amatorzy
Odpisz
8 października 2018, 19:43
@Ilovefutbol: pfff, amator.
Odpisz
8 października 2018, 22:22
@Ameron: pff
Odpisz
8 października 2018, 22:23
@Ilovefutbol: nie pffykaj na mnie
Odpisz
18 sierpnia 2019, 22:00
@Ameron: jol
Odpisz
18 sierpnia 2019, 22:05
@Haha1234567: witam, miłej lektury
Odpisz
18 sierpnia 2019, 22:09
@Ameron: dzięki <3
Odpisz
10 stycznia 2020, 17:24
@Ameron: Dzień dobry.
Odpisz
10 stycznia 2020, 21:23
@krzysiu03: witam witam
Odpisz
21 marca 2020, 01:54
@Ameron: cześć
Odpisz
3 kwietnia 2022, 15:56
@Ameron: bążur
Odpisz
3 kwietnia 2022, 18:40
@Agamer12321: bąkżul
Odpisz
9 maja 2020, 22:10
Uwielbiam
Odpisz
16 kwietnia 2019, 23:26
Nie uważam się za polke, uwielbiam szałot
Odpisz
23 października 2018, 22:53
NIE NAWIDZE TEGO CH*JSTWA
Odpisz
14 stycznia 2019, 17:02
hello
Odpisz
14 grudnia 2016, 09:45
Weź mi nawet...
Mieszkam w akademiku, mój ziomek z pokoju nie lubi pierogów.
Odpisz
19 grudnia 2016, 13:37
@Frogimen: Jak można! A poza tym ja zawsze jem pierogi z podwójnym mięsem
Odpisz
16 grudnia 2016, 09:13
Nigdy nie rozumiałam tego jabłka. No, bo jabłko lubię, ale takie w majonezie, to nie najlepsze.
Odpisz
13 grudnia 2016, 16:24
nikt mi nie będzie mówił co mam lubić a co nie!
Odpisz
13 grudnia 2016, 16:48
@benben7: Ja będę.
Odpisz
13 grudnia 2016, 16:49
@Henzej: nie jesteś moim szefem!
Odpisz
13 grudnia 2016, 18:36
@benben7: bo każdy wie, że ja nim jestem
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:16
@mikigra8888: Jestem na twoje rozkazy batmanie
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:27
@benben7: b8?
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:11
@benben7: To jest coś takiego jak żart. Rozumiesz?
Odpisz
13 grudnia 2016, 23:35
@Adi34: przynieś benbenowi7 sałatę z pomidorem, bo gwiazdorzy
Odpisz
14 grudnia 2016, 04:25
@mikigra8888: ale ja nie lubię :<
Odpisz
14 grudnia 2016, 14:23
@benben7: o to chodzi! ;D
Odpisz
14 grudnia 2016, 14:48
@mikigra8888: xD
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:56
najgorsze danie na stole wigilijnym
Odpisz
14 grudnia 2016, 07:13
@Papayou: u mnie jeszcze dziadek robi śledzie w oleju i w śmietanie to jest dopiero niedobre
Odpisz
14 grudnia 2016, 09:24
@Papayou: A Najlepsze to ..... Pierogi z kapustą!!
Odpisz
14 grudnia 2016, 10:06
@SideSwipe: śledzie w oleju też są niedobre, ale w śmietanie lubię :)
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:22
@czarekdoge100: najlepsze są pierogi ruskie i z mięsem (najlepiej z mięsa królika)
Odpisz
14 grudnia 2016, 10:32
Głodny jestem
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:18
Ona jest przepyszna! Moja babcia nie daje do niej na szczęście dużo majonezu, zawsze wychodzi idealnie i co najważniejsze - nie mdli. Tylko szkoda, że czasem kukurydzy nie daje :(
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:32
Moja dodaje jajka na twardo, jabłko, marchewkę, groszek konserwowy, ziemniaki, majonez..
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:33
@AZKABANA: Jeju, współczuję..
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:34
czm?
Jest pyszna
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:02
@AZKABANA: Nie lubię zbytnio połączenia marchewki i jabłka, ale kto co lubi
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:59
U mnie jeszcze daje sie kiszony ogórek, grzyby marynowane, i jeszcze parę rzeczy
Odpisz
14 grudnia 2016, 06:44
@mikmik: O, moja też dodaje kiszonego ogórka
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:12
Chodzi o szałot?
Odpisz
13 grudnia 2016, 20:27
ze Śląska? Pjona
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:28
pjona ;p
Odpisz
13 grudnia 2016, 23:07
pjona
Odpisz
13 grudnia 2016, 23:11
To ja myślałem że w całej Polsce się mówi szałot a to tylko u nas :O
Odpisz
13 grudnia 2016, 23:18
@StraikerPL: Trochę dziwnie, bo ja w Małopolsce też mówię szałot
Odpisz
13 grudnia 2016, 23:33
@StraikerPL: no to pjona
Odpisz
14 grudnia 2016, 05:56
gitara siema
Odpisz
14 grudnia 2016, 04:08
Chyba ludzie nie wiedzą jak nazywa się ta sałatka a dokładniej Jarzynowa...
Jesteście zje**ni.
Ps:Czasami dobra wyjdzie, czasami nie.
Odpisz
13 grudnia 2016, 23:11
Zależy czy jest chrzan, jabłko i jaki majonez...
Chrzanu nie może być...
Jabłko musi być...
A majonez to tylko Winiary...
Odpisz
14 grudnia 2016, 08:16
@nimo2001: Jabłko? Chrzan?
Przecież to wszystko psuje!
Odpisz
14 grudnia 2016, 10:10
Chrzan psuje, jabłko dodaje smaku, a majonez, no... To majonez...
Odpisz
14 grudnia 2016, 10:21
@nimo2001: Nie wyobrażam sobie jarzynowej z chrzanem...
Ale czytając komentarze to u mnie w domu jest taka uboga wersja trochę...
Odpisz
13 grudnia 2016, 23:04
A czy to czasem bigos nie jest najbardziej polską potrawą? ale jarzynowa nie przeczę, spoko jest
Odpisz
13 grudnia 2016, 23:00
Bardzo proszę jestę pół portugarlką ☺
Odpisz