Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

3 marca 2017, 22:42

WAT!? KTO CHODZI NA 12 DO SZKOŁY? JA PAMIĘTAM ŻE AUTOBUS MÓGŁ BYĆ NP O 7 DO SZKOŁY ALBO O 8 ALE NA 12 DO SZKOŁY WAT?

Avatar AnimeForever

14 czerwca 2017, 14:53

@Predator_PL: Moja znajoma chodzi, bo ma indywidualne. Tak, jest takie coś

Avatar Loriess

Edytowano - 14 grudnia 2016, 10:46

Nie znam tego uczucia bo prawie zawsze śpię do oporu. Ogolnie to mam problemy ze wstawianiem

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 13:07

@Loriess: Wstawianiem czego?

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 13:46

Komentarzy bez błędów autokorekty.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 21:40

Dziękuję. Teraz rozumiem sens wypowiedzi.

Avatar PudiPudi

14 grudnia 2016, 17:22

Ja tam jak miałam na 12.00 to wstawałam o 6.00 i odrabiałam lekcje, a później oglądałam bajki. I nie chciało mi się dłużej spać...
Teraz mam kuźwa na 8.00 i spałabym do 12.00
Nienawidzę siebie

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 13:40

Do szkoły na 12? Totaksięda?

Avatar MevinW

14 grudnia 2016, 14:12

Podstawówka

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 14:26

@MevinW: Ja od pierwszej klasy podstawówki mam na 8, także ten.

Avatar Jeraszko

14 grudnia 2016, 16:18

pjona

Avatar
Yaveton

14 grudnia 2016, 15:04

Po co mi wspominać czas sprzed 10 lat... i sprzed roku... i z wczoraj...

Avatar DziwnyPan

14 grudnia 2016, 14:38

ja mam na 7.45

Avatar Jasnowidz

13 grudnia 2016, 21:50

Kto ma do szkoły na 12?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2016, 13:47

@polandball1: Ja od 1 klasy podstawówki mam na 8, także ten.

Avatar ValorPeter

14 grudnia 2016, 14:11

ja mam na 7 a jestem w gimnazjum

Avatar daglasio

14 grudnia 2016, 07:20

Ja zawsze wstaję o 6:00 coby się dłużej poopierdzielać.

Avatar Estonia_ball

14 grudnia 2016, 13:26

@daglasio: Widzę, że nie jestem sam.

Avatar CukiereczeQ

14 grudnia 2016, 07:46

Jak można wstawać o 7? O 7 to ja już na autobus wychodzę ;_;

Avatar ZielonyDywanik

14 grudnia 2016, 13:25

@CukiereczeQ: Nie każdy jest tobą, ja na przykład muszę spać 7-12h więc

Avatar Jedenzwielu

14 grudnia 2016, 05:24

Jak to na 12...?

Avatar daglasio

14 grudnia 2016, 07:20

@Jedenzwielu: klasy 1-3

Avatar benben7

14 grudnia 2016, 05:03

nie ten mem to powinien być mem z mamą...

Avatar Kylo_Ren

14 grudnia 2016, 00:29

Ja jak mam na 9.00/8.00 to wstaje o 5 żeby móc znowu zasnąć;-;

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2016, 22:18

Dla mnie na 8 to raj na ziemi

Avatar Papayou

Edytowano - 13 grudnia 2016, 22:18

ja mam na 16,00 zaraz po pracy i siedze na uczelni do 21 więc wy nie narzekajcie

Avatar Dakidson123

13 grudnia 2016, 21:57

Hah ja mam jutro na 10 :-)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nieuczciwa ocena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niezniszczalne

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka