Masz dzisiaj do szkoły na 12?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2017, 22:42
WAT!? KTO CHODZI NA 12 DO SZKOŁY? JA PAMIĘTAM ŻE AUTOBUS MÓGŁ BYĆ NP O 7 DO SZKOŁY ALBO O 8 ALE NA 12 DO SZKOŁY WAT?
Odpisz
14 czerwca 2017, 14:53
@Predator_PL: Moja znajoma chodzi, bo ma indywidualne. Tak, jest takie coś
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2016, 10:46
Nie znam tego uczucia bo prawie zawsze śpię do oporu. Ogolnie to mam problemy ze wstawianiem
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:07
@Loriess: Wstawianiem czego?
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:46
Komentarzy bez błędów autokorekty.
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:40
Dziękuję. Teraz rozumiem sens wypowiedzi.
Odpisz
14 grudnia 2016, 17:22
Ja tam jak miałam na 12.00 to wstawałam o 6.00 i odrabiałam lekcje, a później oglądałam bajki. I nie chciało mi się dłużej spać...
Teraz mam kuźwa na 8.00 i spałabym do 12.00
Nienawidzę siebie
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:40
Do szkoły na 12? Totaksięda?
Odpisz
14 grudnia 2016, 14:12
Podstawówka
Odpisz
14 grudnia 2016, 14:26
@MevinW: Ja od pierwszej klasy podstawówki mam na 8, także ten.
Odpisz
14 grudnia 2016, 16:18
pjona
Odpisz
14 grudnia 2016, 15:04
Po co mi wspominać czas sprzed 10 lat... i sprzed roku... i z wczoraj...
Odpisz
14 grudnia 2016, 14:38
ja mam na 7.45
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:50
Kto ma do szkoły na 12?
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:51
@Jasnowidz: Podstawówka
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:51
@Jasnowidz: Mam 5 klas drugich a mało sali
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:51
@polandball1: Liceum ma na 10
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:55
@polandball1: Ja mam tylko na 8
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:00
@polandball1: Mam od poniedzialku do srody na 8.20, a czwartek i piatek na 7.30 heh. 9 klasa pozdro 600.
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:04
@MevinW: Ja mam na 8.
Odpisz
14 grudnia 2016, 10:27
@Jasnowidz: Ja co środę.
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:47
@polandball1: Ja od 1 klasy podstawówki mam na 8, także ten.
Odpisz
14 grudnia 2016, 14:11
ja mam na 7 a jestem w gimnazjum
Odpisz
14 grudnia 2016, 07:20
Ja zawsze wstaję o 6:00 coby się dłużej poopierdzielać.
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:26
@daglasio: Widzę, że nie jestem sam.
Odpisz
14 grudnia 2016, 07:46
Jak można wstawać o 7? O 7 to ja już na autobus wychodzę ;_;
Odpisz
14 grudnia 2016, 13:25
@CukiereczeQ: Nie każdy jest tobą, ja na przykład muszę spać 7-12h więc
Odpisz
14 grudnia 2016, 05:24
Jak to na 12...?
Odpisz
14 grudnia 2016, 07:20
@Jedenzwielu: klasy 1-3
Odpisz
14 grudnia 2016, 05:03
nie ten mem to powinien być mem z mamą...
Odpisz
14 grudnia 2016, 00:29
Ja jak mam na 9.00/8.00 to wstaje o 5 żeby móc znowu zasnąć;-;
Odpisz
13 grudnia 2016, 22:18
Dla mnie na 8 to raj na ziemi
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2016, 22:18
ja mam na 16,00 zaraz po pracy i siedze na uczelni do 21 więc wy nie narzekajcie
Odpisz
13 grudnia 2016, 21:57
Hah ja mam jutro na 10 :-)
Odpisz