Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2016, 19:29
Kiedy Wielkie Prusy can into jejowiczowy reporter?
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:34
A zasłużyłeś?
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:36
Tak,Byłem grzeczny wczoraj
Odpisz
7 lipca 2019, 21:56
a w czo raj był3 ś?
Odpisz
7 lipca 2019, 23:05
@baarts: tak.
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:18
Czy on jest rudy?
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:20
@Jasnowidz: Tak :v.
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:21
@BlackIkar: Załapie się na jakąś część? Tak wiem że byłem ale chciałbym raz jeszcze
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:25
@BlackIkar: O mnie nie było, a bardzo bym chciała w jakiejś być. Ale się nie narzucam..
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:16
@creeper_girl: Ja też bym chciał
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:27
@BlackIkar: Też bym chciał, ale się nie nażucam.
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:47
@JakubJJJ: *narzucam.
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:08
Mam zje**ną Autokorekte.
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:48
@BlackIkar: DODAJ MNIE DO KOMIKSU
NARZUCAM SIĘ JAK CH*J POZDRO
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:59
@BlackIkar: Daj mnie w następnym albo wyśle Cię do obozu!
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:04
@Andrzej_Duda: dodaj mnie bo moja armia Furry sie wnerwi
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:06
@BlackIkar: Zgaduję, że w głównej mierze tak wyglądają komentarze, gdzie się udzielasz oraz twoje wiadomości, tak? ("dodaj mnie", "ja jeszcze nie byłem" i tp.)
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 12:12
@Szymon123PL: Nawet pod obrazkami innych ludzi :D. Ale to nic złego - łatwiej zrobić komiks przy wielu opcjach.
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:16
@BlackIkar: Yay, czyli się nie gniewasz! :D
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:49
@Jasnowidz: w jakiej czesci byłeś?
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:01
@creeper_girl: Czemu miałbym? :D
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:03
@BlackIkar: Współczuję Ci. Może i ma to swój plus, ale jednak nie jesteś maszyną do robienia komiksów, a ludzie czasami Cie tak traktują. Jednak jeśli się nie gniewasz to w sumie dobrze... To i ja się pokuszę o zadanie jednego pytania: Skąd w ogóle pomysł na wygląd Nikodema?
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:05
@BlackIkar: Bo... No cóż... To pewnie dosyć upierdliwe.
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:19
@Szymon123PL: Podczas tworzenia Nikodema kierowałem się kilkoma rzeczami; miał wyglądać zabawnie i przyjaźnie. Miał być także prosty do narysowania, będąc jednocześnie rozpoznawalnym. Dlatego ma zwykłe ubrania, wąsy i szczypiorek :P.
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:23
@BlackIkar: Ej! mam genialny pomysł! Zrób części o sobie!
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:05
@BlackIkar: A zrobisz ze mną w komiksie?
Odpisz
19 grudnia 2016, 07:43
@JakubJJJ: Nie ma to jak błędy ortograficzne zwalać na autokorektę XD
Odpisz
19 grudnia 2016, 08:19
@Apapapatrunek: Tak mi mówi autokorekta.
Odpisz
1 listopada 2018, 14:03
@BlackIkar: weź zrób coś ze mną
Odpisz
7 lipca 2019, 21:55
@BlackIkar: A ja nie
Odpisz
28 marca 2019, 17:59
Czy to GradeAUnderA?
Odpisz
3 listopada 2017, 09:22
może wywiad ze mną?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 08:28
@adix53: Oto Adix z przeszłości, niewiedzący,że trzeba się było zgłosić.
Odpisz
14 czerwca 2017, 17:10
A ja to bym swoją córkę nazwała Stefania...
Wiem, że to nie miejsce na pie**olenie o czymś, co się nigdy nie zdarzy, ale warto mieć marzenia... T^T
Odpisz
1 czerwca 2017, 15:05
Dasz mnie kiedyś do wywiadu?
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:59
Pu**y, Destroyer. ~ Wujek Jobel
Odpisz
18 grudnia 2016, 23:59
Pu**y, Destroyer. ~ Wujek Jobel
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:19
Z kim miałeś... no wiesz... .-.
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:11
Ja chce byc chrzesnym tego nowego raka na jeja xD [______]
Odpisz
18 grudnia 2016, 11:14
Ładne imię.
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:21
GradeAUnderA?
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:34
@TheTemplar:
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:28
On jest rudy... Ja nie r*chałem nikodema O_O
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:29
@Niszczyiel: Nie pamiętasz
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2016, 19:30
No dobra, jeden mecz w docie bo był sexownym Female Ursą :vv
Ale myślałem że to mleczak.
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:32
@Niszczyiel: Ten jeden raz wystarczył, zawsze wystarcza
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2016, 19:34
@Niszczyiel: Czy ty mnie zdradzasz?
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:00
@Jasnowidz: Nie, i mam dowodałke.
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:09
@Niszczyiel: A ok
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:22
@Niszczyiel: a więc o to Ci chodziło z tym rudym synem... :v
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:52
@Niszczyiel: Hej nick widać :P
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:14
@Niszczyiel: Cenzura level -80
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:23
Hehe, rudzielec ;)
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:48
Imię zobowiązuje ͡° ω ͡°
Odpisz