Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Frustrujące
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2016, 20:54
Uroczy... Jaka to rasa?
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:56
@Absolutna_Mega_Absol: Ptasznik
Odpisz
20 lutego 2022, 23:33
@Pandzianikki: rzyd
Odpisz
7 lipca 2018, 21:55
Wild ariados appears!
Odpisz
1 czerwca 2018, 22:37
Mi wąż na pc wchodzi jak gram
Odpisz
18 grudnia 2016, 20:29
Najgorzej jak sku*wysyn jeszcze ci łape uje*ie. ;-;
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:53
Stefan złaź!
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:35
@lorax12: Fajny Gundham na prof qwq
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:40
@Nowa_Na_Jeja: dzięki
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:41
@lorax12: Ustaw se kiedyś na prof Mitarai'a albo Mokoto ;w; Pls
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:42
@Nowa_Na_Jeja: Oni nie są moimi ulubionymi postaciami więc... ale na pewno kiedyś będę miał Izuru
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:23
@lorax12: Ja se Junko albo Nanami ustawię xD
Odpisz
18 grudnia 2016, 07:45
@Nowa_Na_Jeja: kk ^^
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:27
@lorax12: Bo Nanami to krasz xd
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:34
@Nowa_Na_Jeja: tru
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:37
@lorax12: Czemu Kodaka musiał ją uśmiercić ;-;
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:39
@Nowa_Na_Jeja: ...
Odpisz
18 grudnia 2016, 03:42
On jest słodki :v
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:21
To nie pies... To potwór ;_;
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:29
@Wolfmer: jeśli to dla ciebie potwór to nie chceż być przy odbieraniu kokona ptasznikowi
Odpisz
14 grudnia 2016, 23:12
@masterhardkore: chcesz*
Odpisz
14 grudnia 2016, 23:16
@Wolfmer: Przecież widać że to pies ;-;
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:53
@Wolfmer: To chomik wy debile
Odpisz
17 grudnia 2016, 21:54
@masterhardkore: Muszę to zobaczyć.
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:43
Ale słodziak ;D
Odpisz
14 grudnia 2016, 20:54
A jak się bawi ? Puszek ?
Odpisz
15 grudnia 2016, 09:30
@FuryGaming: bawi się na dworze, ale w domu też czasami
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:34
@FuryGaming: wabi*
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:33
Uroczy pająk qwp
Odpisz
17 grudnia 2016, 20:11
Dopiero teraz zauważyłem, że dodali choinkowe strzałki.
Odpisz
15 grudnia 2016, 09:31
tylko Omega ruby, pluje na Ciebie
Odpisz
15 grudnia 2016, 00:17
pozdrawiamy ludzi z arachnofobią
Odpisz
14 grudnia 2016, 21:54
Fajny ptasznik.
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:27
@wizajn: Jezus patrzenie na ten awatar i czytanie komętrza to był zły pomysł
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:30
@masterhardkore: Zboczeniec.
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:31
@wizajn: geny gimbusa co poradzisz
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:34
@wizajn: zmieniaj awatar co tydzień plz będzie fajnie (oczywiście na takie w ktorym jakas pani probuje przenieść szafę ale ma z tym problem)
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:38
@Thundere: taki był plan od początku ale dostałam dziwny ban na edit profilu.
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:58
@wizajn: ciekawe czemu hmmm
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:58
@wizajn: hmmmmmmmm
Odpisz
14 grudnia 2016, 22:32
Chyba czas odstawić zioło...
Odpisz