Dobry kebab jest jak wódka - powinien sponiewierać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To musiało być męczące
Ładne rzeczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Deal życia
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2021, 01:19
ja lubie jak jest dużo sosu
Odpisz
16 grudnia 2016, 14:00
ja nie cierpię sosów do fastfodów
Odpisz
16 grudnia 2016, 15:27
Odpisz
16 grudnia 2016, 16:09
@NitroNinja: no ku*wa sploniesz
Odpisz
16 grudnia 2016, 16:20
@MiguelpNieMulti: bo co? bo Nir lubię sosów? a gdybyś ty rak po prostu nie lubił pierogów?
Odpisz
16 grudnia 2016, 16:27
to bylbym sb
nie oceniaj bo nie znasz historii
napisz rozwiciwcie dziesietne 1/3 to wyjasnie ci czemu
Odpisz
16 grudnia 2016, 17:21
@MiguelpNieMulti: 0,(3) masz sb to rozwinięcie dziesiętne 1/3
Odpisz
16 grudnia 2016, 17:37
kiedys lubilem pierogi i mama mi je dawala codziennie rano przed szkola zdrowo przez ponad rok i je znienawidzilem
Odpisz
16 grudnia 2016, 18:35
@MiguelpNieMulti: no ku*wa spłoniesz
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:06
to ja tu jestem przywodca inkwizycji
Odpisz
17 grudnia 2016, 14:01
@MiguelpNieMulti: pod jakim niby względem, he?
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:29
zalozylem tu inkwizycje?
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:56
@MiguelpNieMulti: niby gdzie, co?
Odpisz
17 grudnia 2016, 17:29
na jeja
Odpisz
17 grudnia 2016, 17:59
@MiguelpNieMulti: dajesz link
Odpisz
17 grudnia 2016, 18:56
po co i tak cie nie dodam
Odpisz
18 grudnia 2016, 01:20
@MiguelpNieMulti: no to na jakiej podstawie mam ci wierzyć?
Odpisz
18 grudnia 2016, 10:43
nie musisz
mam w dupie czy mi wierzysz
nawet cie nie znam
jestes tylko kropla w morzu ludzi o ktorych nie dbam
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:20
@MiguelpNieMulti: dla mnie jednak liczy się trochę opinia ludzi. bo wiesz mogę być chamem i wgl jak ty, ale nie muszę być kłamliwą suką, jak ty :)
Odpisz
18 grudnia 2016, 13:27
czej
co ku*wa?!
jaka znowu klamliwa suka?!
co sie odje**lo?!
Odpisz
18 grudnia 2016, 17:46
@MiguelpNieMulti: ortografia :)
Odpisz
19 lipca 2020, 20:03
@MiguelpNieMulti: ale krindżowa konwersacja
Odpisz
16 grudnia 2016, 21:24
Nienawidzę sałatek w kebabach \________________/
Odpisz
16 grudnia 2016, 15:39
Ja się modle by było mniej sosu bo zawsze jak mi robią to jest 10% mięsa 40% i reszta to sałatka.
Odpisz
16 grudnia 2016, 16:09
@alicjaaf: ja zawsze zmawiam same mieso nie bede za trawe placic
sry babkazmarichuano
Odpisz
16 grudnia 2016, 14:27
moja "koleżanka" nie lubi kebsów i pizzy
Odpisz
16 grudnia 2016, 14:54
@ImPeRaToR_DuDa: To niemożliwe
Odpisz
16 grudnia 2016, 15:07
@Mrkisiowskyy: *strzela do "koleżanki"* teraz już tak
Odpisz
16 grudnia 2016, 15:30
@ImPeRaToR_DuDa: o ch*j
Odpisz
16 grudnia 2016, 14:00
Ja się modlę o więcej mięsa *.*. Zapi**dzielam po kebaba, lub od razu 5 a co mi tam szkodzi .
Odpisz
15 grudnia 2016, 16:33
Moja siostra pracuje w budce z kebabami i czasem mi za darmo przynosi. #Nobody
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:43
Fajnie masz
Odpisz
15 grudnia 2016, 19:46
@Metal_Head: Heh.
Odpisz
15 grudnia 2016, 15:40
Tylko Bóg Admiros!
Odpisz
15 grudnia 2016, 17:02
@Pingwinek12: Admiros pararos!!!
Odpisz